Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Juz teraz mozecie wyznac wszystkie swoje grzechy ;) to w ramach praktyki dla mnie ... oczywiscie pokuta standardowa 10 zdrowasiek i nie czyn wiecej zla siostro ... gdzie te czasy kiedy czlowiek musial wyspowiadac sie publicznie wstyd i upokorzenie to najlepszy motywator do poprawy... a publiczna chlosta ... ;/ sredniowiecze wroc !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam propozycje.. bede oddzisiaj ascetak..sama sie zbiczuje!zamkne sie gdzies i odpokutuje zaswegrzechy bo ja zla kobieta jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZU dawno nie miał baby
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ;/ w chloscie moge Cie wyreczyc 20 rozg maczanych w solance... pozniej dwa dni w dybach ;) pierwsze to po to zeby wybic grzechy... drugie zeby te co zostaly zdechly z glodu :P No a pozniej dobre uczynki siostro ... gotowanie obiadkow dla brata szurawego ... sprzatanie ... pranie ... a wszystko z radosnym usmiechem i czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaki sie Szu dobry dla mnie zrobiles haha dziekuje Ci bardzo..pozwolisz, ze jednak sama sobie kare wymierze i odpokutuje ja niedobra za swe grzechy...Braciszku;) haha a Autoreczko wiedzialam ze moge w tej niedoli liczyc na Ciebie hahaha co za kobieta;) jakbyscie mogli obojebyscie mnie wykonczyli gadziny jedne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha duchowo? haha dziekuje Ci bardzo oj bardzo mi to pomoze oj bardzo;) bede Ci wdzieczna do konca mych dni..;) a oprawce bede nawiedzac nocami w snach..bede jego najgorszym koszmarem..zmora senna...hehe nie dam mu spokoju za zycia..a i po msierci zapewne tez nie...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat to tylko reka prawdziwego oprawcy... patrz autorka... bezmyslnie wykonuje swoja prace jest narzedziem .. .bede rozga :P \\ perwersyjnie sie zaczyna robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sny.... wiec czesto bedziesz ze mna spadac... lubie ten sen... Topic sie... dziwne uczucie Probowac cos uniesc... budze sie zlany potem Latajacy... tylko ze jak ptak ranny gora dol gora dol... ;) zyc nie umierac snic nie budzic sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałam wybrac mniejsze zlo.. hah a wy dalej mi dokladacie..dlatego zemszcze sie o janiedobra..jak byc zlą to juz do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz, ze spadasz w snach... uniose Cie lekko..tylko po to by zrzucic ze zdwojoną sila;)..topisz sie? kola Ci nie rzuce;) probowac uciec... podloze Ci noge;) latac... podetne Ci skrzydelka... czyz nie jest pieknie?>? :) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ... urozmaicenie to podstawa co tam jeszcze dla mnie masz ?:) piekne gorace kobiece cialo w zasiegu reki... a jednak o ten milimetr za daleko ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurawy, Ty winy na mnie nie zwalaj! kto chcial chlostac SSS? Gier wstepnych Wam sie zachcialo! Zaraz zadzwonie do Ojca Dyrektora, co sie na Kafe wyprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×