Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drunkman

ludzie dobierają się wg. statusu...

Polecane posty

Gość pieprzycie
Po początkowych wypowiedziach myślałem, że ludzie tu piszący coś zrozumieją - teraz widać jednak, że długie pisanie na forach nieco upośledza umysł. Czy wy kurwa nie rozumiecie naprawdą o co temu palantowi chodzi - wcale nie o kase jaka zarabiala tamta byla dupa - tylko o to, ze jej sie nic nie chce i zamiast starac sie chciec - ma to wszystko w dupie i woli na wszystkich patrzec z gory. Potwierdza to fakt, ze jego obecna laska niezarabia totalnie wiecej - ale widac jej sie chce! Czy to kurwa tak ciezko czytac ze zrozumieniem? ps - a temat topicu nieco dupnie dobrany - status - hehehe, powinno być raczej realne i idealne podejcie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
facet on wyraznie napisal ze lubi partnerstwo FINANSOWE a wiec chodzi mu o kase jakby nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kwestii statusu;) miałam nie pisać, ale może warto rozumiec słowa, które się używa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A psychologia wręcz mówi, że ludzie dobieraja sie na zasadzie podobieństw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sexsowne_stringi=> ćwierć wieku juz jakiś czas temu mi stuknęło więc bez takiego protekcjonalnego tonu moja droga, tym bardziej że po twoich wypowiedziach jakiejkolwiek wiedzy, nie wspominając o \"wiedzy o życiu\" oczekiwać trudno. \"drunkman -> wiesz żałosny jesteś. i tyle nie będę się z twojego powodu produkować i ci tłumaczyć, że twoje życie to zwykły syf. Co z tego że pracuje teraz w markeci?? Poczytaj sobie biografie gwiazd. To nie jest tak, że człowiek kończy DOBRE studia ma kase i jest OK.\" No tak biedak ma syf w życiu, nie to co przyszłe gwiazdy pracujące w supermarkeci :P pf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anouk=> chłopakowi chyba chodziło o stopę życiową i poziom wykształcenia, ale trzeba mu wybaczyć tę pomyłkę bo w kolokwialnym ujęciu częstokroć właśnie te cechy określa się mianem statusu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chlopaka rozumiem bardzo dobrze bo tez zostawiłam mojego faceta z bardzo podobnego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Apostoł tzn ze jak w moim wieku nie jestem kierownikiem to przegrałam życie? Fajnie :o Drunkam a Ciebie to wszystko jeszcze chyba boli? Dlaczego jak masz taką wspaniałą dziewczynę to myślisz o poprzedniej? I chyba wydaje mi sie ze to ile się zarabia owszem ma znaczenie ale chyba lepiej pracować za grosze w markecie niz nic nie robić? bo sa przecież i tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary piernik
Ja tam zawsze marzyłem by mieć z kim posłuchać te deum Hegla tego stworzonego w Dortrechcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że tak. A gdzie mają poznać osobę o innym statusie? Jeżeli chodzą w konkretne miejsca (knajpy, kluby, siłownie itp) to spotykają ludzi, których też stać na to, aby tam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
Pewnie z tamtą fajnie było gadać przy winie całą noc o Nitsche, Heglu i Camus - ale ile można znieść bujanie w obłokach. Nawet po swojej filozofii mogła pracować w jakiejś firmie, ale jej się zwyczajnie nie chciało pracować ze śliskimi szczurami. Ciekawe co sądzicie o tej historii mnie zastanawia jak chcialbys z nia gadac o nietzschem jesli nawet nazwiska nie potrafisz napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
Ja tam zawsze marzyłem by mieć z kim posłuchać te deum Hegla tego stworzonego w Dortrechcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×