Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skrzydełko czy nózka

30 tc ból w pachwinach i ud. Czy to cos nie pokojacego?

Polecane posty

Gość skrzydełko czy nózka

Własnie zaczyna mi sie 30 tc. Od jakiegos czasu bola mnie uda i pachwiny tak jak po intensywnych cwiczeniach. Do lekarza ide dopiero za 2 tyg wiec zapytam , ale ciekawi mnie czy ktoras z was tez tak ma i co wasz lekarz na to. Dodam ze nie chodze duzo bo mialam skurcze wiec musze duzo lezec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe ,że to problem z uciskiem na żyły,albo obciążenie kręgosłupa lepiej idż do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie - ból umiejscawia się w udach i pachwinach, nasila się przy wstawaniu. To sa niestety objawy ucisku na żyły - u mnie akurat tworzą się żylaki...Jak musisz leżeć, to staraj się leżeć z uniesionymi nogami pod katem 30 -45 stopni, choć 4 razy dziennie po 10 minut. JAk lezysz, to nie leż na plecach [plackiem, tylko na boku, najlepiej lewnym - ciężka macica uciska zyłę główną dolną, utrudnia odpływ krwi z dolnej połowy ciała. Skutek - Ty masz dolegliwości a łożysko może być nieco mniej ukrwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydełko czy nózka
Fakt ze kregoslup tez mi dokucza , temu nie moge lezec na plecach bo bym nie wstala, ale to efekt dyskopatii. Teraz przy ciazy dajacy sie bardziej we znaki. A co chodzi o bol nog to slyszalam ze jesli chodzi o uda to moze byc to objaw zblizajacego sie porodu. Zreszta sama nie wiem. Zobacze co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×