Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaanik

Jaki rozmiar dżinsów nosicie?

Polecane posty

Gość chilli81
Heh :D Ja noszę 25/32 chyba, że kupuję do sportowych bucików to dł. 30 ale ogólnie wolę 32 A z takich firm jak Tally Weijl itp. kupiłam kiedyś XXS :D ale noszę też XS, S lub 32 albo 34 zależy od firmy :D Ale ogólnie wolę kupować w Anglii tam mam rozmiar 6 :D Także widzisz wszystkie rozmiary są właściwe i nie ma czegoś takiego jak rozmiar profesjonalny :D Poprostu są jakieś dokładne miary w których dany rozmiar/ówka się mieści według norm :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtfm
28/30 ale dostać spodnie z nogawką 30 to trudna sztuka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
rozmiar 29/34 a nawet 29/36 ale ten drugi w Polsce jest trudno dostępny :( a nogi mam długie i kłopot zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecięcy:P przemysł odzieżowy uwzględnia long jednak nie ma czegoś takiego jak short;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimari83
Ja noszę 26/32 czasem na 34, ale ja kupuję tylko w Tommym. To są jeansy na lata i przeważnie kupuję Hipster Bootcut,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayfahazine
No niestety w moim wypadku jest to dramat....biodra to rozmiar 30 lub 31....na długośc 32.......a w pasie szeroośc 27. Nie musze dowawa,że wszystkie gacie odstają w pasie???????? każde spodnie musze przerabia więc inwestuję 75 zł dodatkowo. dramat po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara100-30
Ja noszę odzież XXL, ale z jeansami nie mam problemu, ponieważ szukam w odpowiednich sklepach, w których można kupić odzież XXL , nie tylko bluzki, ale i bardzo fajne spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×