Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudzinkaaaa

Czy chudy facet to trędowaty ?

Polecane posty

Gość soft playboy
NAJGORSZE, ze wy babki macie wymagania co do budowy faceta a same jak wyglądacie.. spojrzcie na siebie! nadwaga albo otyłość u większości z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzi faceci są sexy
tak jak chude dziewczyny stop otyłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt dużo kobiet jest otyłych a szukają księcia ja mam minimalną niedowagę tzn z 4 kg czy to znaczy że jestem gorszy że się nienadaję na partnera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-n
w młodym wieku męzczyźni maja super przemiane materii, są szcupli, potem przybywa kilogramów, mają brzuszki piwne i takie tam... nie przejmujcie sie tak...liczy sie charakter dusza anie jakaś tam tusza czy brak... zawsze mozna sie jakos ubrac aby wyglądać na kilka kilogramów wiecej, noś grube jasne sweterki, nic obcisłego lużne rzeczy i uśmiech... sa nawet specjalne lustra pogrubiajace i wyszczuplajace np w przymierzalniach damskich sklepów wieszaja te wyszczuplajace..bo babki lubia byc szczuple:) jak przymierzylam raz w reserved sukienke to sie zaraz ucieszylam jaka ja szczupla a potem mi kolezanka powiedziala ze to chyba te lustra specjalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiKKi5555
Mój były ma 180 cm i waży ok 63 kg! Chudzina totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcmc
piesek leszek - jak przytyles tak duzo w tak krotkim czasie? Zdradz sekret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik.a
facet, moj ideal mial 180 cm i 71 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej mi sie faceci przy ciele nie podobaja. wole chudych, byleby mieli ladna zadbana skore no i oczywiscie troche miesni zeby to wszystko nie splywalo, ale pudziany czy nawet panowie co zyja aby sie chwalic ile maja w klacie mnie nie bawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy - niechudy
Kiedy poznałam mojego obecnego męża, miał jakieś 15 kg niedowagi :D ale przy wzroście 190 prawie nie wyglądało to tak źle;) niemniej, "wzięliśmy się" za niego - obydwoje, on ćwiczy, ja pysznie gotuję - i przybyło mu w 3 lata 11 kg, i to samych mięśni:) więc - trochę pracy, i "się da" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy - niechudy
jeszcze dodam - w sumie najbardziej wkurzało mnie to, że jadaliśmy tyle samo :P w zasadzie nadal niewiele więcej jada, ale jednak - więcej - a ja mam 52 przy 162, więc nie grubas jakiś;) No i to, że był słaby potwornie - a ja lubię być noszona na rękach :P ale teraz ładnie rozrósł mu się pas barkowy:) tam mu najwięcej przybyło:) no i noszona jestem:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy - niechudy
... i ja przynajmniej zdecydowałam się na zdecydowanie w tej materii, bo wiem, że kobiety po menopauzie tyją, a wiem też, że faceci w jego rodzinie na starość są takimi chudzielcami, jak za młodu - i nie chciałabym kiedyś wyglądać jak Flip i Flap :P więc ja bardzo uważam, żeby nie przytyć (od ślubu schudłam), a nad nim pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaz naosz
ja nie cierpie napakowanych facetow albo grubych, chudaski wiec nie ma czym sie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
Kobieta wiele zniesie - i nawet będzie zadowolona, jeżeli facet będzie od niej mądrzejszy, inteligentniejszy, będzie lepiej zarabiał - ale malo która zniesie, że jest od niej CHUDSZY i MNIEJ OD NIEJ JE, i że kiedy idą do reatauracji, ona po obiedzie ma ochotę na deser, jak normalny człowiek, a on obok "umiera" i rozluźnia pasek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionyyy
jem tyle ile potrzebuje nie przezeram sie a jezeli laska je wiecej odemnie i idzie jej to w dupe to ja mam gdzies taka dziewczyne b o mnie obrzydzaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkm
eeeeehhhhhh - to, ze ktos jest chudy nie oznacza, ze malo je. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
zdziwiony - no jasne, że jestem tłusta - noszę wszak wielorybi rozmiar 36 :P oooo, a jakie obrzydzenie zdejmuje facetów, jak na mnie patrzą - zwłaszcza, gdy jestem w bikini! :P vkm słuchaj, jeżeli jesz normalnie, a masz niedowagę, idź koniecznie do lekarza! To może być początek jakiejś choroby, np. problemów z tarczycą! Nie bagatelizuj tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkm
faktycznie, mam problem z tarczyca, ale co dziwne... z niedoczynnoscia, przy ktorej przeciez sie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkm
chociaz niedowagi jako takiej nie mam, moje BMI jest w normie, chociaz chcialbym wazyc wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
z tyciem/chudnięciep przy niedoczynności też może być różnie dla różnych osób. Jeżeli leży Ci faktycznie na wątrobie, że chciałbyś ważyć więcej, idź do dietetyka. Być może, jeżeli Twoja tkanka tłuszczowa już osiągnęła swoje "maksium" ;) zaleci Ci ćwiczenia na konkretne partie mięśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
pierwszy raz to obliczałam - 20,1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudyy
No niestety, ale chudzi sa faktycznie traktowani jak tredowaci. Uwielbiam kobiety i gustuje w atrakcyjnych i szczuplych, niestety z powodu swojej wagi jestem nieatrakcyjny dla nich. Mam 186cm i 75kg wagi, zwisają na mnie ubrania w rozmiarze L - kiedy ja powinienem nosic juz XLki!!! Kiedys pewna dziewczyna, ktora bardzo mi sie podobala powiedziala - 'taki fajny jestes, tylko szkoda ze taki ...' - no sami zgadnijcie jaki:/ Naprawde z buzi uwazam sie za calkiem atrakcyjnego, ale wszystko burzy mi ta wątła sylwetka:/ Na silownie nie chodze, trenuje inny sport 3 do 4 razy w tygodniu, po prostu nie mialbym czasu. Mysle, ze wielu chudych zna ten bol, ja mieszkam nad morzem i cale lato wymyslam wymowki dla znajomych dlaczego nie ide z nimi na plaze ... do tego chodze w bluzach, ja wrecz sie ciesze jak w lato są chlodne dni, bo przynajmniej nikt nie patrzy na mnie jak na idiote... Musialem sie wyzalic, bo z nikim 'na zywo' nie dziele sie tym problemem, tłamsze go w sobie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadasz glupoty koles :D widocznie natrafiles na laski ktore gustuja albo a grubasach albo w macho :P ja uwielbiam chudziutkich chlopaczkow:) i zaden inny mi nie przejdzie jak nie taka chudzinka hehe :D a nie sadze zebym tylko ja miala taki gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek z przemyśla
Mam 182 cm i 77 kg, co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśka
Popieram Cię Kalyna666 :) Uważam, że w miłości nie liczy się, ile kto waży. Oczywiście zdarza się, że kobiety/ mężczyźni zapierają się, że wolą chude/szczupłe/grubsze osoby, ale w praktyce często od tego odchodzą ;) Dlatego droga Chudzinkoooo głowa do góry! :* Jeszcze trafisz na kobietę, która pokocha Cię takiego, jakim jesteś i której będzie się podobało Twoje ciałko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśka
Romek z Przemyśla, myślę, że ważysz w sam raz co do Twojego wzrostu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chudzina
A ja mam 172 i waże 55 kg i tak BARDZO CHCIAŁABYM PRZYTYC i tez nie potrafię, niew wiem co to dieta otchudzająca, ciągle się opycham i nic ...tak źle, tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×