Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania**Wroclaw

Dr Niemkiewicz z Wrocławia

Polecane posty

Gość Otina84
Witam serdecznie! Mam pytanko, gdyż jestem przed konsultacja u dr niemkiewicza. Czy któraś z Was miała w ostatnim czasie wykonywana operacje piersi u ww doktora? Bardzo zależy mi na Waszych opiniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna132
Dzień dobry , czy ktos z was ostatnio miał robione piersi u Dr.Niemkiewicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exyexy
Właśnie jak to jest obecnie z powiększaniem piersi u DR. Niemkiewicza.. Jaki koszt i czy koszt jest zależny od rozmiaru? W ogóle jak to jest z rozmiarami? Czy duże C jest naprawdę duże.. Wcześniej miałam takie małe C.. Ale teraz Moje piersi po karmieniu wyglądają jakby ktoś z nich spuścił powietrze, i nawet nie wiem czy to rozmiar B.. mam 36 lat i postanowilam to zmienić, bo dlaczego mam mieć kompleks z tego powodu i wracać ciągle myślami do czasów gdzie moje piersi były naprawdę piękne.. Napiszcie dziewczyny bo jestem w temacie zielona a naprawdę zależy mi, żeby uporządkować ten temat z piersiami i zrzucić z siebie ten niepotrzebny balast który spędza mi sen z powiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exyexy
Byłam dziś na konsultacji u doktora, naprawdę sympatyczny i otwarty mężczyzna. Wyczerpująco opowiedział mi o wszystkim, mierzyłam parę rozmiarów, te 350, 370 to dla mnie maleństwa.. Teraz muszę tylko wybrać termin i odpowiedni rozmiar tj. Zastanawiam sie nad 400 bądź 450.. Ale raczej zdecyduje się na większe.. Jak już robić to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exex

Jestem po operacji u dr. Niemkiewicza.. Wkładki okrągłe teksturowane 450cc, cięcie pod pachą..  Trzeci dzień dziś mija od zabiegu.. 

Z każdym dniem jest naprawdę lepiej, jednak ból trzeba przyznać jest nieziemski a  poród przy tym to przyjemność.. 

Przynajmniej dla mnie to niewątpliwie było bardzo bolesne.. 

Zobaczymy co będzie dalej, ale cycusie nooooooo : ))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×