Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onja

fotografa polecam!

Polecane posty

jesli jestescie z 3-miasta i planujecie slub, wesele albo inna wazna dla Was uroczystosc i chcielibyscie miec te chwile uwiecznione na naprawde dobrych fotach, polecam:www.photoindustry.pl . chetnie odpowiem na Wasze pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac to nie okres slubny jest albo zdjecia sie nie podobaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyskotka ale szczera
Rety te zdjęcia są straszne!!!!! Wszystkie zdjęcia pary młodej na jedno kopyto, pociachane głowy młodych, no i to zdjęcie wystającego nosa. Afffuuuu!!! Zdjęcia mają jakieś takie dziwne kolory i są bez wyrazu tak jak z mojej cyfrówki. Ja bym takich zdjęć za nic nie chciała ale przecież o gustach się nie powinno rozmawiać. Może mam wypaczony gust?? Jeśli ten fotograf proponuje takie zdjęcia to naprawdę odważny z niego facet. Gratuluje mu odwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie spora odwaga
Faktycznie spora odwaga fotografa na opublikowanie takich zdjęć. To totalny kicz cyfrowy. Inne zdjęcia jednak mi się podobają. Widac facet nie czuje zdjęć ślubnych natomiast jest świetny w innych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zdjecia
slubne powinny być zamieszczone w DZIWNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się że wszystkie zdjęcia są krzywe i para młoda wystaje zewsząd - z boków ze skosa, ale nigdy z dołu zdjęcia, a poza tym to zawsze marzyłam żeby zostac profesjonalnym fotografem ;) więc autorowi zdjęć życzę jak najwięcej sukcesów i powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, on dopiero w tematyke \"slubnych\" wchodzi i ma do tego zdecydowanie nowatorskie podejscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nowatorskie tylko
dyletanckie. Nowatorstwo takze powinno zawierac elementy porzadnej kompozycji. Klikanie aparatem w ten sposob jest dokladnie takie, jak zrobiloby to dziecko - to nie nowatorstwo, tylko nieumiejetnosc. Zeby robic zdjecia naprawde nowatorskie, wytyczac nowe tredy, trzeba najpierw mistrzowsko opanowac warsztat. Picasso tez nie zaczal od namalowania "Guerniki". Na poczatku opanowal klasyczna szkole akademicka. Dlatego jest mistrzem, a nie jednym z tysiecy zarozumialcow, ktorym sie zdawalo, ze jesli zaczna przygode z pedzlem od narysowania czarnej kreski na bialym tle, to wyznacza nowe kierunki w sztuce. Polecam najpierw poczytac o podstawowe zasady kadrowania i kompozycji. Obcinac twarzy w ten sposob po prostu nie nalezy, bo efekt jest taki, jaki jest - miernota. I nie jest to odwaga, tylko zwykle tupeciarstwo. No i cala jedna para... zapewne znajomi... naprawde, super... wiecej ich pewnie nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to nowatorstwo polega na ucinaniu twarzy osobom zainteresowanym? :P Kadr zupełne tego nie uzasadnia. Tak wyszło, i tyle. Naprawdę, super nowatorstwo - zdjęcia robione w jednym miejscu, para młoda w statycznym ustawieniu, żadnej perspektywy, a fotograf ucina to tu, to tu. Oh, bosh! Tak to jest - weszły cyfry, to sie pomnożyło \"fotografów\". Kiedyś trzeba było szanować materiał, na którym się pracowało, i mieć umiejętności, zanim zaczęło się wychodzić do ludzi... Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak, najlepiej jak mlodzi stoja \"na bacznosc\"-na rozowym tle:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz dokładnie
odpowiednik stania na bacznosc na rozowym tle, tyle, ze bez rozowego tla - jak ktos napisal wyzej - statyczne ustawienie, zadnej perspektywy, lepek przy lepku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginewra.
Facet kupił sobie pewnie lustrzankę cyfrowa i teraz szuka możliwości jej spłacenia. Ale przy takich zdjęciach i takiej jakości raczej chyba mu się to nie uda. Z drugiej strony na jego stronie jest sporo fajnych zdjęć. Jednak fotografię ślubną powinien zostawić dla profesjonalistów bo ślub jest tylko raz i nie da się zdjęć powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zdjecia
sa naprawdę fatalne - slubne i jakie w nich nowatorstwo o którym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku, \"puscilam oko\" po tym nowatorstwie, a tutaj wszyscy tacy powazni. uwazam jednak, ze to dobry fotograf, ma swoj styl i bede sie tego trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pospolite
te zdjecia:O odwrocic zdjecie kazdy potrafi:O zero inwencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...odwrocic i zachowac ostrosc, nie kazdy potrafi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - fotograf
Proszę! Nie! To jest przykład tego, że początkujący fotograf uczy się na ślubach, co samo w sobie jest jakoś nieprzyzwoite. Już nawet nie chodzi o te krzywe kadry, które są chyba najprostszym sposobem na zrobienie "oryginalnych" zdjęć (które nie nadają się do oglądania, chyba, że jest ich dwa, trzy w albumie i jest jakieś uzasadnienie dla przekrzywienia), ale to, że lampa błyskowa użyta jest na jednym ze zdjęć tak, że cień Młodej pada na twarz Młodego? Wybaczcie. Ciekaw jestem zdjęć z kościoła albo wesela. Z pozostałych zdjęć fajne z rowerem i ze skakanką na tej samej podstronie, cały rząd na dole naprawdę mi się podoba. Trochę odbijając od tematu, ale nie do końca, mam znajomego, który jest po fotografii przy ASP w Poznaniu, czyli po najlepszej tego typu uczelni w Polsce i ma naprawdę fajne pomysły w studio, kiedy pracuje w ciszy. Ale na ślubach się nie sprawdza. Zdjęcia z kościoła są ciągle źle naświetlone, nie widać kościoła, a młodzi mają prześwietlone twarze, etc. Do tego trzeba trochę przygotowania, najlepiej pod okiem kogoś, kto się zajmuje reporterką w takich miejscach albo generalnie umie popracować z tego typu oświetleniem, tak, żeby to oświetlenie było, ale nie było wyczuwalne na zdjęciach i żeby były ładne, żywe kolory, niezależnie od miejsca, w którym robi się zdjęcia. Wybaczcie, ale trochę zbyt często widuję fotografów (przez jakiś czas mieszkałem na starówce w Warszawie, kilka kościołów w okolicy), którzy popełniają masakryczne błędy. Zdarzyło mi się parę razy, że musiałem ratować kogoś na ślubie, bo fotografowi padły baterie, czy coś w tym typie. Takie fora są potrzebne także po to, żeby ostrzegać innych przed takimi fotografami. Poszukajcie, na pewno w 3mieście też są dobrzy fotograficy ślubni. Ok, jak chcesz pomóc koledze, to doradź mu, żeby chociaż poczytał trochę na forach o fotografii i poprzeglądał strony z fotografią ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gattino
Ja właśnie przypadkowo natrafiłam na stronę www.fotoslub.pl i jestem w szoku!!!!. Pierwszy raz widzę stronę fotografa z tak dużą ilością zamieszczonych zdjęć. Z przyjemnością oglądam każdą galerię, i kurcze wszystkie zdjęcia mi się podobają!!!!! Widzę, że z upływem czasu fotografia w Polsce staje się coraz piękniejsza i coraz bardziej profesjonalna. Szkoda, że jestem juz ..po", bo miałabym szansę mieć takie fotki. Pozdrawiam (Saluto! Ci vediamo a Polonia) Gattino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek wawka
Czy Gattino to czasami nie znaczy kotek? Gattino my tu piszemy o fotograii niszowej , czyli o fotografie który chce być WIELKI tylko jego umiejętności są MALUTKIE. Fotograf, którego prace są na stronie www.fotoslub.pl to znana postać środowiska fotograficznego. Wielokrotnie udzielał dobrych rad na różnym forum ale nie przez wszystkich został własciwie odebrany. Zresztą konkurencja, ktłóra go podpatrywała i zwalczała, korzystała właśnie z jego pomysłów. Takich fotografów w Warszawie jest zaledwie kilku. Skąd piszesz Gattino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna 07 07 07
Gattino czemu wcześniej nie pokazałaś tej strony?? Ja to zawsze muszę chyba mies pecha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocna maruda
A mi się studioqk całkowicie nie podoba. Zdjęcia są jakieś dziwne, wielkie nosy, zmarszczki i pory na skórze. Fotograf skupia się na fotografowaniu profili, głupich detali w postaci okien w kościele, butów nie wiadomo czyich, pleców i innych części ciała nie wiadomo też czyich i mnóstwo portretów. Tak nie powinna wyglądać fotografia ślubna. Czemu fotograf prezentuje tylko po kilka zdjęć dla każdej pary? Jeśli te wybrane są najładniejszymi zdjęciami to w takim razie jakie są pozostałe? Zdjęcia na stronie fotoślub to naprawdę miodzio aż przyjemnie się je ogląda. Ten fotograf ma jeszcze druga stronę, na której też jest sporo fajnych zdjęć. Faktycznie ujęcia się powtarzają, ale podoba mi się to, że dzięki temu można zobaczyć jak wyglądają osoby szczupłe, wysokie i puszyste w podobnych ujęciach. Jest tam jedna para bardzo puszysta podobna do mnie i mojego narzeczonego. Nigdy nie myślałam o zdjęciach plenerowych, bo uważałam, że się w kadrze nie zmieszczę. Teraz, po zobaczeniu tych zdjęć, mam o czym myśleć. Gratuluję fotografowi pomysłów i przede wszystkim odwagi. Szkoda, że zdjęcia na fotoślub tak wolno się wczytują. To może wiele osób zniechęcać do ich oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
ile osob tyle gustow.Mnie sie z kolei podoba studio QK,a nie podoba mi sie fotoslub :) Tam sa setki tych samych zdjec,prawie identycznych ujec.No i widac,ze te zdjecia sa pozowane,sztampowe,kopiowanie tych samych pomyslow.Fakt studio QK robi zblizenia,moze i nosy wydaja sie duze na niektorych zdjeciach-ale to chyba tylko dlatego,ze ktos ma poprostu duzy nos :D Na tych zdjeciach widac emocje,widac łezke w oku,radosc i inne uczucia i widac,ze sa szczere,ze zdjecia nie byly pozowane,a najzwyczajniej w swiecie zatrzymano w kadrze wazne momenty.A zdjecia bukietow,spinek czy zakladanych butow-tez kwestia gustu...mnie sie to podoba i chce miec zdjecia sukienki,samochodu i innych detali,ktore sie w pamieci z czasem zacieraja,a pozostajac w albumie beda przypominaly jakie wszystko bylo wyjatkowe w ten dzien:bedzie widac i emocje i szczegoly ubran,wystroju sali. Wszystko zalezy od upodoban.Za kilka miesiecy napisze Wam czy jestem zadowolona z tych zdjec,bo wlasnie udalo mi sie zarezerwowac Studio QK na moj slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już dzienna maruda
No widzisz Idę o każdy zakład i dam sobie uciąć rękę, że jesteś w jakiś sposób powiązana ze studioqk:-p:-p. Nie trzeba być znawcą fotografii, aby stwierdzić, które zdjęcia są ładniejsze i która prezentacja bardziej wiarygodna. Wiele czytałam tematów odnośnie poszukiwania fotografa przez Internet i wszyscy zawsze radzili, aby zwracać uwagę na ilość zamieszczonych zdjęć jednej pary i ilość tych par. Strona fotoślub lub druga strona tego fotografa fotomarek40 spełniają całkowicie te w/w kryteria:):). Owszem, sporo jest podobnych ujęć, lecz wykonane są dla różnych par i można zobaczyć, dla których par dane ujęcie jest najlepsze, na zasadzie porównania. Zgadzam się, że niektóre zdjęcia mogą wydawać się pozowane, bo każdy fotograf powinien być zarazem scenarzystą jak i reżyserem, co widać na obu stronach. Na stronie studioqk tak samo widać, że wiele zdjęć jest pozowanych, ale pozy są po prostu nieprzemyślane. Jednak ważne, że fotograf wykazuje tutaj też swoją inwencję:classic_cool:. Co do sprawy gustu to się o tym nie dyskutuje, ALBO SIĘ GO MA, ALBO NIE MA;););).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ciekawe
A ja myslalem,ze o gustach sie nie dyskutuje,bo kazdemu moze sie podobac cos innego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×