Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onja

fotografa polecam!

Polecane posty

Gość Już wieczorna maruda
No ciekawe- a ja myślałam że kolega kumaty;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielna maruda
Jak najbardziej zwracam uwagę na osobę, w jakiej są pisane posty:). Raz piszesz jako kobieta a raz jako facet;);) (np. cytuję: ,,A ja myślałem, że o gustach się nie dyskutuje………”), słowo „myślałem” to rodzaj męski a słowo „myślałam” to rodzaj żeński;). Nieudolnie zmieniasz styl pisania tekstów, co mówi samo za siebie!;);) Pisanie tak, że nikt nie może tego zrozumieć, to nieuctwo.:D :D Po opisanych targach ślubnych gratuluję firmie studioqk, że są NAJLEPSI w kraju a przynajmniej najlepsi na targach.:P Są jeszcze firmy i fotografowie, którzy jednak nie muszą wystawiać się na żadnych targach. Czemu tego nie robią? Pewnie boją się ośmieszenia przez takie super firmy jak studioqk. Tak na marginesie muszę stwierdzić, że dopiero tu na forum spotkałam się z nazwą firmy studioqk. Czy do tej pory firma ta działała w podziemiu???:O:O Strona fotoślub z zamieszczonymi zdjęciami bardzo mi się podoba, choć fotograf nie jest moim idolem. Bardziej podobają mi się zdjęcia Szwabowicz i kilku innych osób. Pozdrawiam Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czlowieku
Po pierwsze to jestem kobieta!!!A po drugie to chyba nigdy nie byles na targach slubnych,skoro twierdzisz,ze tam sie wystawiaja same mizernoty-polecam abys sie przeszedl,jak bedzie najblizsza okazja,a wtedy sie dowiesz,ze tam wystawia sie kazdy,kto sie liczy na rynku!!!!Przejdz sie,przeczytaj nazwiska,a potem zabieraj glos!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ.
Co niektórzy muszą być na targach i płacić ciężką kasę za wynajęcie stoiska. Taka firma jak studiogk której faktycznie wcześniej nie widziałem musi gdzieś zaczynać. Znam kilka firm fotograficznych i pracujących w nich fotografów którzy nie muszą wystawiać się na targach a maja więcej zleceń niż fotografowie wystawiający się na targach. Akurat współpracuję z agencją która organizuje targi ślubne i wiem kto się tam wystawia. Wiem do kogo wysyłamy zaproszenia i pomimo tego ciągle nam odmawiają. Ostatnie targi na Warszawskim Torwarze to porażka wielu wystawców mówiło że więcej w targach nie weźmie udziału. Co do zdjęć to można pisać i wmawiać innym, że są śliczne ale czy to ma sens. Można podać adres strony fotografa i każdy sam oceni czy mu się zdjęcia podobają czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze temat nie umarl-tylko w troche innym kierunku sie udaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga orange
Pomimo że ten temat poszedł w innym kierunku to coraz bardziej mi się podoba. Wiele młodych par staje przed dylematem jak i gdzie poszukiwać fotografa na swój ślub. Jak wybrać tego fotografa do którego można mieć zaufanie i fotograf spełni oczekiwania młodej pary. W dzisiejszych czasach gdzie bez problemu można kupić sobie aparat cyfrowy fotografów jest chyba więcej niż młodych par. Usługi foto na ślubach stały się łatwym pieniądzem. Fotografowie zwalczają się wszelkimi dostępnymi metodami. Szukając fotografa byłam w dwóch firmach, które świadczą usługi fotograficzne na ślubach. O dziwo zamiast wysłuchać propozycji odnośnie usługi musiałam wysłuchać mnóstwo uwag o innych firmach i fotografach, jacy to oni są nie uczciwi. W tym temacie zostały pokazane trzy strony fotografów. Strony: 1) www.photoindustry.pl 2) www.fotoslub.pl 3) www.studioqk.pl Pierwsza strona to całkowita pomyłka. Druga strona to pełny profesjonalizm i myślę, że wiele osób będzie kontaktowało się z fotografem. Nie zgadzam się z przedmówcami, że na tej stronie jest za wiele zdjęć i zdjęcia są sztuczne pozowane. Oglądałam wszystkie zdjęcia i widziałam sporo radości i entuzjazmu wśród młodych par. Trzecia strona też może mieć swoich zwolenników, bo zdjęcia są ładne, ale jeśli dojdzie do płacenia to myślę, że nikogo nie będą wtedy interesowały zdjęcia butów, pleców itp. Strona ta jest zlepkiem pomysłów innych fotografów. Brakuje jeszcze torów, mostów i fabryki. Brak na tej stronie czegoś indywidualnego wyróżniającego pokazane zdjęcia od innych. Szkoda, że takich tematów jest tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktory
z tych trzech fotografow najbardziej sie wam podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nieco znawca
Mi akurat w kolejności podoba się najbardziej trzeci i pierwszy. Drugi czyli fotoklub to totalna chała i bezguście!! Trudno nazwać te zdjęcia profesjonalnymi!! Typowa amatorka wujka Józia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka.
Pierwsze są po prostu super. Są całkowicie inne niż ten internetowy fotograficzny kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aga Orange
Chyba nie widzialas co to jest pomylka,skoro pomylka nazywasz www.photoindustry.pl a www.studioqk.pl to wedlug Ciebie zlepek roznych pomyslow!!!A zdjecia bez zadnego pomyslu i wygladajace na robione zupelnie przypadkowo nazywasz profesjonalnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aga Orange
Aby o czymś pisać trzeba mieć i tym pojecie. Strona www.fotoslub.pkl to najgorsza strona jaką widziałem. Strona z pomysłami www.photoindustry.pl jest super. Zdjęcia są genialne i całkowicie nowatorskie. Przed tym fotografem jest naprawdę przyszłość. Myślę że na brak zleceń ten fotograf nie narzeka. Strona www.studioqk.pl to już wykształcona dorosła fotografia. Wcale się nie dziwię ze stoisko na targach mieli tak oblegane. Każde zdjęcie coś w sobie ma i przykuwa uwagę. Strona jest perfekcyjna i zachęcająca do kontaktu z firmą. www.fotoslub.pl czy druga strona tego fotografa z przekierowania na www.fotomarek40.pl to naprawdę trudno nazwać zdjęciami profesjonalnymi. Zdjęcia są po prostu nie ładne, bez pomysłu. Nie wiem czemu na stronie jest tak dużo zdjęć, przecież nikomu się ich nie będzie chciało oglądać. Wątpię w to co napisała Age Orangę że ktokolwiek zadzwoni lub napisze do tego fotografa. Ta strona to całkowite dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aga Orange
Aby o czymś pisać trzeba mieć i tym pojecie. Strona www.fotoslub.pkl to najgorsza strona jaką widziałem. Strona z pomysłami www.photoindustry.pl jest super. Zdjęcia są genialne i całkowicie nowatorskie. Przed tym fotografem jest naprawdę przyszłość. Myślę że na brak zleceń ten fotograf nie narzeka. Strona www.studioqk.pl to już wykształcona dorosła fotografia. Wcale się nie dziwię ze stoisko na targach mieli tak oblegane. Każde zdjęcie coś w sobie ma i przykuwa uwagę. Strona jest perfekcyjna i zachęcająca do kontaktu z firmą. www.fotoslub.pl czy druga strona tego fotografa z przekierowania na www.fotomarek40.pl to naprawdę trudno nazwać zdjęciami profesjonalnymi. Zdjęcia są po prostu nie ładne, bez pomysłu. Nie wiem czemu na stronie jest tak dużo zdjęć, przecież nikomu się ich nie będzie chciało oglądać. Wątpię w to co napisała Age Orangę że ktokolwiek zadzwoni lub napisze do tego fotografa. Ta strona to całkowite dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glacja
Nic z tych ostatnich wpisów nie rozumiem. Czy mnie ktoś oświeci, o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak sobie
dyskutujemy o wyzszosci jednych fotografow nad innymi...chociaz przeciez kazdemu podoba sie cos innego...no ale z drugiej strony jak cos jest brzydkie to jest raczej brzydkie dla wiekszosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też tak sobie mimo chodem..
Wiecie jest dla mnie dziwne, że spora grupa fotografów strasznie się puszy i stara się innym udowadniać, że są tacy super. Jednak nie pisanie świadczy o umiejętnościach fotografa, ale jego praca, to, co może zaoferować młodej parze i efekt końcowy, jakim są zdjęcia. Myślę, że zamieszczone zdjęcia na stronie www.photoindustry.pl to tylko jakaś propozycja i w pewnym sensie żart. Nie sadzę, aby na podstawie tej strony ktoś zamówił tego fotografa. Zdjęcia www.studioqk.pl mogą znaleźć swoich zwolenników, choć osobiście mi się nie podobają. Zdjęć w tym stylu w internecie jest wiele, czyli nie jest to nic nadzwyczajnego. Strona www.fotoslub.pl z jej zawartością najbardziej trafia w mój gust. Zaufanie do fotografa wzbudza ilość zamieszczonych zdjęć i że, pomimo że pewnie zdjęcia są poprzebierane do zamieszczenia na stronie to jednak jest sporo zdjęć tych samych osób. Widać, że osoby, którym fotograf robił zdjęcia dobrze się bawią i dzięki temu te zdjęcia żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm...Mamy
tutaj darmowa reklame fotoslubu :D No niezle!!!Jeszcze Ci sie nie znudzilo zachwalanie tych "przepieknych"zdjec???Przeciez kazdy widzi jakie one sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Mamy No własnie powiedz jakie są? A czy przypadkiem raczej to nie jest reklama dwóch pozostałych firm? A może przytoczyć miejsca gdzie w podobny sposób te ,,firmy\" wciskają sie na fora internetowe? Nie po ich myśli jest to, że znalazła się osoba która dla przykładu podała stronę fotografa z naprawde fajnymi zdjęciami. ALE OBłUDA jesteście śmieszni i sami robicie sobie w ten sposób krecią robotę. To ma być profesjonalizm? BBrrrrrrrrrr............. uchowaj młode pary przed takimi firmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże...
znowu Klara28 czyli MM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Klara28
znowu pojawiła się na forum pani fotograf innego forum. No cóż widać na forum Gimbla nie wszyscy jednak dają się nabrać na urok AB i trzeba szukać klientów po innych forach. Reklama jednak kosztuje a forum jest darmowe. Pani AB z tą Klarą niby MM to strzał poza tarczę. Jednak pani tego nie zrozumie bo przecież i tak pani wszystko wie lepiej…. Ostatnio jakoś się pani na forach słabo udziela, czyżby jakieś nastąpiły znaczące zmiany….????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Klara28
AB a może skrytykuje pani dla przykładu zdjęcia jakiegoś fotografa pomimo że robi pani zdjęcia w tym samym stylu co i on?? Czekam na krytykę, będzie wesoło……!!! A może tak ośmieszyć dla przykładu jakiegoś fotografa i zmieszać go z błotem…?? A więc pani AB do czynu i boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzy fotografowie
nie musza ganiać ze swoją reklamką wciskaną pod przykrywka panien młodych [p forach ślunmych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super podpucha
no wlasnie.... dobrych fotografów to nawet stac na płatna reklamę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super podpucha
O tym czy fotograf jest dobry oceniają potencjalni klienci jakimi są pary młode a nie fotografowie czy nieuczciwe PANIE ROBIACE ZDJĘCIA. Cóż za obłuda pani A..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzy fotografowie
nie musza się reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzy fotografowie
oj, MM, kością w gardle Ci staję, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super podpucha
Pani A.. znów strzał poza tarczę... Znam poniekąd pania z opowiadań innych osób i myslałem że ma pani lepsze oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzy fotografowie
i już kończę te durna dyskusję, bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×