Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onja

fotografa polecam!

Polecane posty

Gość mucca
myślę tylko o plenerze, bo i tak do nich mam daleko, a napaliłam się na zdjęcia nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozycjoner
Mucca Rozumiem że zdjęcia mogą się podobać bo jest to coś innego niż na innych stronach ale jest kilka poważnych ale. Pierwsza sprawa że aby mieć takie zdjęcia musi akurat być taka pogoda, takie światło i prawdopodobnie sporo znajomych osób. Wyobraź teraz siebie że jedziesz na taka umówioną z fotografem sesję nad morzem a tu albo świeci mocne słońce i nie ma chmurki na niebie albo zachodzące słońce jest zakryte chmurami. Wychodzi pełna klapa. Umieszczenie na stronie tego typu zdjęć to manipulowanie przyszłymi młodymi parami. Następna sprawa to tragiczna wręcz jakość tych cyfrowych zdjęć. Szkoda że fotograf nie zrobił tych zdjęć na innych nośnikach takich jak np. diapozytywy. To dopiero byłby odlot. Dla ukrycia cyfrowej jakości zdjęć spora cześć zdjęć jest pokazana jako czarno białe zdjęcia gdzie nie widać płaskości fotek i rozbalansowania kolorów. Typowa manipulacja stosowana przez większość fotografów posługujących się aparatami cyfrowymi. Pisze większość bo znam kilka stronek naprawdę z super obrobionymi zdjęciami cyfrowymi. Myślę że tam gdzie mieszkasz też można zrobić fajny plener tylko trzeba tego chcieć. Pozycjonuje w googlach strony wielu fotografów i czasami też coś tam pstryknę choć nie robię zdjęć na ślubach. Pozycjonuję stronę fotografa gdzie jest też zamieszczona galeria ze zdjęciami plenerowymi wykonanymi nad morzem: http://www.fotomarek40.pl/galerie/galeria5/galeria5.html Widziałem też świetne zdjęcia firmy ze Szczecina o nazwie ,,Studio na piętrze”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuuuu
błagam, skończ Pan z tym!!!!!!!!!!! Wszędzie gdzie się obejrzeć to Marchewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to żenada
jako kto się jeszcze Pan nam tu objawi, jak Maryja Dziwica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozycjoner
Rety czy pani Agnieszka Biogacka super najlepszy fotograf w Polsce we wszystkich osobach widzi pana Marka Marchewkę. Oj chyba nie ma pani zleceń!!!! Czyzby na forum gimbla wszyscy się już połapali z pani manipulacjami??? Oj chyba jednak nie bo znowu pojawiły się na nim osoby wysławiające pani talent i pani tak WIELKIEĄ KULTURĘ OSOBISTĄ. Chyba coś pania ściska ze tak Pani opluwa tego faceta. Niech pani zmieni komputer o co już była wielokrotnie pani proszona. Zmienne IP to nie wszystko. Wiem o Pani wszystko ale czy pani mąż wie jak wielka miłością pani pała do innego faceta??? Pan Marek nigdy nic złego o pani nie napisał w przeciwieństwie do pani włącznie z publikowaniem przez panią bez jego zgody listów prywatnych które do pani wysłał. Może cos tu lekko przekręciłem ale chyba daleko nie odszedłem od prawdy. Czy ten poprzedni tekst w tym temacie przypadkowo nie należy do pani??? Niech pani zaprzeczy!!!! Pana Marka Marchewkę znam osobiście. Opiekuję się jego stronami w googlach i portalach ślubnych. A gdzie pani się ogłasza???? ...prócz darmowej reklamy po forach internetowych. Gdzie pani inwestuje aby się pokazać??? Pan M Marchewka robiłam nam zdjęcia do ślubu gdzie zresztą na jednym z ponoć najlepszych for internetowych wystawiliśmy mu bardzo pozytywną opinię. Niech jeszcze pani weźmie pod uwagę ze ten tu zamieszczony tekst przeczyta kilkanaście osób które tez pisza i czytają forum gimbla. Mądry zrozumie a głupi jak był tak zostanie.. Co do tych stron o super dobrej jakości obrobionych zdjęć to jak najbardziej myślałem o pani stronie która może być przykładem jak powinny wyglądać zdjęcia cyfrowe umieszczone na stronie internetowe. Szkoda ze tylko dubluje pani pomysły tych osób które pani tak zażarcie opluwa. Proszę tez popracować nad kolorami bo na monitorze LCD niezbyt dobrze się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozycjoner
Przepraszam za tak długi tekst który według pani AB tylko może napisać pan MM bo inni tak nie potrafią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozycjoner
Przepraszam tez za przekręcenie nazwiska. Chodziło mi o Panią Bogacką. Tak na marginesie znam pani wypowiedzi i zamieszczone zdjęcia z forum dla fotografów. Nic te wypowiedzi nie wnosza ale fotki sa ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo, ja nie jestem fotopstryk.hm...chociaz kilka zdjec faktycznie zrobilam...pingwinom i kangurom, ale ponoc nieostre sa wiec sie nimi nie chwale:P . a co do odswiezania: a bede odswiezac-bo lubie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca27
Pozdrawiam naj...naj...naj....wspanialsza panią fotograf forum ślubnego Gimbla. Aga jesteś moją faworytą w internetowym pijarstwie!!!hihihi kobieto ty sie marnujesz jako fotograf!!... Powinnaś założyć firmę niszczącą konkurencj. Jesteś w tym superrrr dobra. Idiotów i idiotek nie brakuje, łatwo znajdziesz odpowiedni dla siebie elektorat hihihihihihihi..... Słyszałam jak obrabiasz innym nawet osobiście tyłek.....a szczegolnie jednemu fotografowi hihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×