Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onja

fotografa polecam!

Polecane posty

Gość ale super podpucha
Pani A.. w tym roku będę miał przyjemność razem z panią współpracować. Jestem piekielnie ciekawy jaka pani jest naprawdę….???? Czy tylko w słowach pisanych jest pani taka mocna czy…….??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy moze
mi ktos wyjasnic o co chodzi???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze tak jest
Zawsze tak się dzieje, kiedy na kafeterię zawieje powiew (fuu) forum gimbla. Właśnie do nas zawitała ze swoimi insynuacjami i chęcią komuś dokopania najlepsza, najbardziej uwielbiana wznoszona pod niebiosa pani fotograf forum gimbla. No chyba, że się mylę w co wątpię. Jeśli jednak się pomyliłam to NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to za
forum gimbla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbla
bardzo dobre forum, nie tylko slubne: http://www.gimbla.pl/forum/index.php?c=7 A "gimblowa pani fotograf" jakoś nie zauważyłam,żeby komus tu dokopywała... hmmm? To tylko Pan MM dzwoni do ludzi i straszy ich prokuraturą !!! haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMPa
Pani aga w-wa faktycznie to jest dobre forum, ale tylko w tych działach gdzie się pani nie pojawia. Zdominowała pani i wszystkich skłócała w dziale OPRAWA-dziale, który pomagał i służył innym radą. To dzięki pani i pani manipulacjom ten dział forum został zniszczony!!!.... Dorobek wielu osób takich jak Paula, Misia, Lianka….. został zniszczony. Pani insynuacje i pomówienia, względem takich osób jak pan Marek Marchewka (Marek40)….. spowodowały, że te osoby przestały się na tym forum pojawiać i służyć uczestnikom forum radą. Potraktowała pni wszystkich pojawiających się na forum fotografów jako konkurencję, ponieważ forum służy pani jako główne miejsce do pozyskiwania zamówień na usługi fotografii ślubnej. Ja się tym pani insynuacjom odnośnie p Marka40 nie podałam i teraz tego nie żałuję. Mam cudowne zdjęcia i mnóstwo wspomnień z sesji plenerowej. Jestem ciekawa czy domyśla się pani, kto ten wpis napisał? Wiem, wiem pewnie MM. :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie MM
to jakas zapatrzona w jego twórczośc i wielką osobowośc idiotka. współczucia. dla męża szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMPa
Agnieszko czy ty musisz wszystkim, kto się z tobą nie zgadza ubliżać?? Wiem ten tekst psuje ci na gimbla reklamę. Tutaj jest sporo dziewczyn, które też są na gimbla. Co do tej twórczości to owszem podoba mi się bo to mój gust a nie twój gust. Co do twojej twórczości to całkiem mi ona nie odpowiada choć starasz się innych naśladować i przypisywać sobie pomysły innych fotografów. Co do wielkiej osobowości p Marka to owszem bardzo mi się podoba. Ciebie też znam osobiście….. Pomimo wszystkich tych głupot, które o nim po całym necie piszesz nigdy z nim nie rozmawiałaś i go osobiście nie znasz? To właśnie jest ta twoja osobowość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ anm znam
plener nocny mi wciskał kiedyś! hehe podaj linki, gdzie ubliżam, proszę!!! i podaj przykłady zdjęć, któe naśladuje!!! prosze, proszę!!! jakbyś mnie znał/a osobiście, to byś nie pisał/a tych głupot tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMPa
a jednak strzał w dziesiątkę.....:D:D:D:D:D:D ty też osobiście o nim wciskałaś dziewczynom głupot. Plener nocny tobie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMPa
wciskał...:D:D:D A moze to nie o to chodziło, może podszyłas się pod pannę młodą aby go podpytać......:D W to, to uwirzę to pasuje do Ciebie... Notowania na gimbla spadają oj spadają....:D zresztą nie tylko na gimbla :D Zdaje się że przestałas sledzić internet:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMPa
…..jak Agnieszko podoba się ci jego nowa strona? Ja tam też mam zdjęcia i jeszcze dwie dziewczyny z gimbla:D Widzisz straciłaś trzy zlecenia albo i więcej……..:D:D Albo nie pisz o tej jego stronie. Wiem, że strona nie da się oglądać a zdjęcia to totalna tragedia. ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej
podoba mi się portret na górze strony!!!! sliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyteka
Fotografia to raczej dziedzina prawie mi obca za wyjątkiem, że ktoś mi robi zdjęcia. Wydaje mi się, że fotograf raczej nie wciska jakiś tam zdjęć tylko je proponuje. To czy ktoś zgodzi się na tą propozycję to już jego sprawa. Pewne wypowiedzi bardzo źle świadczą o kulturze piszącej je osoby. Z ciekawości zapytam się, jaki jest adres tej strony fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodziD
A pomyslec,ze dyskusja zaczela sie od tego ktore zdjecia sie wam bardziej podobaja: www.photoindustry.pl www.fotoslub.pl www.studioqk.pl A skonczylo sie sama nie wiem na czym...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
a co myślicie o tych fotkach, mnie się podobają www.media-vision.pl możliwe, że trzeba przekleić link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didlina didi
Jeśli chodzi o te pokazane zdjęcia to sprawa gustu. Mi się kilka nawet podoba. Jeśli ta strona ma spowodować moje zaufanie do tej firmy to się to nie udało. Fotograf umieścił tylko po dwa góra trzy zdjęcia jednej pary. Tematy oklepane u innych i już na dzień dzisiejszy są nie modne. Zdjęcia modne maja to do siebie że dziś , jutro się podobają a za 10 lat wstyd je oglądać. Wolę ładnie wykonane zdjęcia o ujęciach tradycyjnych nie przemijających swoim urokiem. Tory, ręce, dzieci to już u większości było. Widać że zdjęcia są cyfrowe bo kolorystyka zdjęć jest nie ciekawa. Plus za to że widać oryginalne młode pary a nie modelowe manekiny. Najbardziej z mojego regionu podobają mi się zdjęcia Szczecińskiej firmy Studio Na Piętrze i to oni będą mnie fotografowali. http://www.studionapietrze.pl/ Z tych trzech stron fotoślub jest porostu rewelacyjny. Jedna z lepszych stron fotografów w internecie z ciekawą zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasnnee
ta stronka media-vision przynajmniej lampą w plenerze po oczach nie wali, jak co poniektórzy ze wspomnianych powyżej stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol....
…..Hihihi…. a mi ktoś z zaprzyjaźnionego forum pokazał pewną trochę mało wygodną stonkę ze zdjęciami. W zasadzie grafika strony jest fajna bo wzorowana na migawce i nawet po 20 razach wywalenia tej stronki w Firefoxsie prawie całkowicie udało mi się ją obejrzeć Zdjęcia no jak zdjęcia w zasadzie nic ciekawego ale za to jakie śliczne kolory. Upiory by się ich nie powstydziły. Jednemu przeszkadza to innemu tamto. Jeden zwróci uwagę na światło lampy a inny na do dupy kolory. Ale wszyscy na pewno zwrócą uwagę na osobowość i kulturę osobistą fotografa. Jeśli ktoś sra we własne gniazdo to trudno powiedzieć że się ma jakiekolwiek zasady i kulturę osobistą. Ja jestem znana z tego że czasami nie mam kultury i dlatego komuś przerąbałam. Panie Marku (o ile pan tu zaglada choc pewnie teraz z dziatwą jest pan na nartach) nać do góry moje zdjęcia i tak są najśliczniejsze.. Ol….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol....
Zapraszamy znowu na gimblę, choć to nie ta gimbla co kiedyś. Czy pamięta pan naszą śliczną Żorzę??? Szkoda że nie ma pana przemyślanych rad. Teraz króluje tam reklama. Ol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małopolanka_Kat..
Siedzę i drugi już raz czytam ten temat i własnym oczom nie wierzę. Dobiły mnie te pyskówki. W moim środowisku zawodowym wszyscy trzymamy się razem. Wszystkie sprawy załatwiamy w swoim gronie. Zachowanie tej pani fotograf to ubliżanie dla całego środowiska fotografów. Chyba że to środowisko to zlepek ludzi tylko nazywających się fotografami. Przeglądałam net poprzez wyszukiwarki i stwierdziłam ze ta pani fotograf nigdzie się nie ogłasza no chyba ze ogłoszenie nic ją nie kosztuje. Do swojej reklamy wykorzystuje przede wszystkim różne fora internetowe i niesamowitą znajomość psychiki tłumu. Na forach zjednuje sobie uczestników którymi najczęściej w tematach ślubnych są kobiety i przy ich pomocy pozbywa się tzw. konkurencji. Jestem ciekawa dlaczego ta pani fotograf nigdzie się nie ogłasza w internecie i ukrywając się na forach szuka zleceń. Do tego jeszcze dojdę. Być może ogłasza się w wyspecjalizowanej prasie ale tego na razie nie mogę stwierdzić. Mieszkam w Krakowie, mój mąż jest fotografem i tez o tej pani ma wyrobione niezbyt ciekawe swoje zdanie. Zdjęcia tej fotograf mi się podobają ale koleżance nie. Uważa ze zbyt mało jest młodej pary a za wiele zbednych detali. Maż mówi to samo. Ja sporo maluje i być może dlatego te zdjęcia mi się tak podobają. Bardziej pasują do obrazów lub grafik niż do zdjęć pamiątkowych ze ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio wędrowniczek
faktycznie zdjęcia brrrrrrrrrrrrrr...........rrr..yyy Za to chamstwo na najwyzszym poziomie....!!!! Już jednak wolę kobietę za kółkiem niż z aparatem. Brak poszanowana swojego środowiska zawodowego dyskredytuję tą fotograf w moich oczach. Tylko kobiety na to nie zwracają uwagi. Dla nich to normalne jak się innym dupę obrabia….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onja - po jaką cholerę odświeżasz ten wątek ? Zdjęcia są kiepskie niestety i fakt, że ciągle podbijasz temat do góry tego nie zmieni w żaden sposób. Fotografem ślubnym nie można się stać ot tak sobie. Ja postanowiłem się za to wziąć w ubiegłym roku, kiedy stwierdziłem, że posiadam odpowiedni ku temu sprzęt i warsztat. Po kilku latach pstykania sobie tam takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxy.
Zdjęcia są poprostu okropne. To nie jest profesjonalna robota a typowe zdjęcia amatora. A że temat wraca to nic dziwnego. To jest totalna reklama tego zapatrzonego w siebie amatora. On nie rozumie że taka reklama więcej daje złego niz dobrego. AMATORSZCZYZNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam \"czelność\" się tutaj kryptoreklamować, ale nie będę zniżał się do poziomu onji oraz kilku innych fotopstryków, podstawiając się pod fikcyjną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucca
Co myślicie o tych zdjęciach: http://www.skorpions.pl/galeria.html Ja uwielbiam piękne nieba, i chyba się skuszę na taką sesję (szczegulnie mi się podobaja 8 rząd o góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zdjęcia (scorpion....) mi się podobają. Plener nad morzem wyszedł bardzo fajnie. Nieco gorzej moim zdaniem jest w dziale z fotoreportażem (kościół i przyjęcie). Ale nieba faktycznie ładne :) Jeśli chcesz u nich zrobić plener to wydaje mi się, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×