Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mamaaa

napiszcie co sądzicie o tym wózku!!!!!!

Polecane posty

Gość przyszla mamaaa

http://www.jane.pl/wozki/nomad5.html z tego co widze to nie sa to kolka pompowane i juz sama nie wiem czy to dobrze czy zle no i czy nie są za male, i jak dlugo moze posluzyc dziecku ta spacerowka??? szczerze mowiac jestem zainteresowana kupnem calego kompletu czyli wozka 3w1 jak znajde link to go wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...no no...
To jedyny wozek jaki mi sie podoba. Sliczny jest. Pomimo ze nie mam takiego to slyszalam ze dobra firma. Mysle ze wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaaa
a teraz do mam ktore maja juz doswiadczenie z wozkami, do ilu lat biorac pod uwage wymiary tej spacerowki posluzy ona dziecku?? bo wczesniej czytalam opinie o innym wozku zdaje sie o baby dream czy cos takiego ze ma za malą spacerowke i dziecko zbyt szybko wyrosnie , ta mi zas wyglada na taką porządniejszą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
śliczny jest. Tylko czy nie ma za małej gondolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaaa
no ja wlasnie sie nie znam dlatego zalozylam ten topik zeby inne mamy wyrazily zdanie na jego temat , wiec zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może wpisz w google - wymiary gondoli w wózkach jane powinno coś wyskoczyć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaaa
no wlasnie nie ma wymiarow nawet na stronie jane jest jedynie waga gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaa
tyle osob tu na forum a tak malo wyrazilo swoją opinie, dla mnie to naprawde wazne , poswieccie mi minutke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
optycznie ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podoba. Niestety nie znam nikogo kto ma taki wózek. Jedyne nad czym bym się zastanawiała to kólka. Jakoś nie mam przekonania do plastików. Ale to wszystko zależy od tego gdzie zamierzasz jeździć takim wózkiem. Ja mam bardzo blisko las i rzekę nad którą chodzę, więc wybrałam wersję raczej terenową, z pompowanymi kołami. Ale podejrzewam, że za tą cenę to te kółka są porządne. Co do gondoli to moja ma długość 74 cm i mój 3 miesięczny synek najdalej za 2 m-ce już z niej wyrośnie. Więc dokładnie zwracaj uwagę na wymiary. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvkuyfc
Ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocico - jak wybierasz się w teren z pompowanymi kółkami, to musisz zawsze brać po uwagę... kapcia!!! A piankowe koła robią teraz z dużo lepszego gatunkowo tworzywa, zwłaszcza taka firma jak Jane, więc nie obawiałabym się zakupu tego typu kółek. A poza tym - jeśli wózek jest dobrze amortyzowany, to nie ma znaczenia, czy kółka sa pompowane, czy nie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ŻabaLucynka :). Tak właśnie myślałam, że za taką cenę to juz porządne kółka robią. Ja mam x-landera X1, on nie jest taki drogi i w tej cenie to te kółeczka są raczej kiepskie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na całe szczęście wózki to nie Mercedesy, żeby nam słuzyć na lata :) Kocico - Twój Synek urodził się tego samego dnia, co mój brat 9tylko nieco później ;) ) i też tak rano - bracholek wyskoczył o 7.30 - wszyscy się podobno smiali, że spieszy się nauczycielom życzenia składać ;) I obys nigdy tego kapcia nie złapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję... milutka jesteś :) Też się śmialiśmy z tego Dnia Nauczyciela :). Przynajmniej w urodziny, będzie miał zawsze w szkole labę :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
dla mnie super jest lekki zgrabny i elegancki , rzygac mi sie juz chce jak widze te ogromne wozki taco za 600 zl czy tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalusia
mi tez sie bardzo podoba tylko podobnie jak autorka nie znam sie na wozkach wiec z checią poczytam opini doswiadczonych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaa
szkoda ze tak malo mam ma ochote poswiecic chwilke zeby komus pomoc:(, ciagle mnie zastanawia do jakiego wieku moze posluzyc spacerowka o takich wymiarach jak ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka zee
nikt sie nie chce wypowiadac bo malo ktorą na taki wozek stac a wiekszosc polek jest takich ze nie lubi jak ktos ma cos lepszego od nich wiec ci nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2
Ja mam dwoje dzieci. Starszy miał 1,5 roku jak stwierdził że wózek jest bee. Miałam zwykłego polaka wspaniały wygodny, niezniszczalny 7 lat temu. Teraz mam tani wielofunkcyjny, raczej małych rozmiarów i jestem bardzo zadowolona. Nie chciałam jakiegoś ekstra wypasu bo raczj rzadko starcza jedan wózeczek, zwykle spacerówka z wielofunkcyjnego starzcza do 1,5 roku, potem wygodniejsze są lekkie wózeczki, do których maleństwo łatwo włożyć. Weżcie pod uwagę czy planujecie dłuuugie spacery, rodzaj transportu, pietro na którym mieszkacie i wiele innych. Mój wózwk ma koła średnie piankowe, spaceruję mnóstwo, w tym wyjścia niemalże trekkingowe - rewelacja. Pamiętajcie w torbie noworodka się nie przenosi, w gondoli tak i to jest najsłabsza strona wózków wielofunkcyjnych, które maja doskonale wypracowany system spacerowy. Pozdrawiam, zyczę doskonałych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2
Wózeczek, o który pytacie posłuży do ok.2,5 latek, problem może być w zimie, dgy maluszka trzeba ubrać w kombinezon, bo będzie mu ciasno, spanko w takim wózeczku też nie jest super przyjemnością, troszeczkę wąsko, a latem mało przewiewnie ogólnie może być. Jeżleli dzieciaczek jest drobnej budowy to dłużej, ale jeżeli jest to bobasek sporych rozmiarów to będzie mu szybko bardzo niewygodnie. Ogólnie mówiąc dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeden z lepszych wózków jakie do tej pory widziałam. Wersja spacerowa jest świetna. Widziałam go na żywo i moim zdaniem jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaa
a na zywo w jakiej wersji go widzialas????? bo mnie jedynie zastanawia jak sie prezentuje z gondolą bo do reszty to nie mam zastrzezen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppppupppupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×