Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smarkata1

Materacyk na wymiar

Polecane posty

Gość smarkata1

Mam łozeczko turystyczne i chce do niego włozyć zwykły materacyk taki gryczano kokosowy bo ten wkład orginlny jest złozony z 4 elementów które niestety nie sa zbyt stabilne a nie chce zeby moje dziecko miało jakies wady kregosłupa przez moje niedopatrzenie. Gdzie można kupić taki materacyk na określony wymiar bo łózeczko ma wymiary 100x70 a takich materacy nie produkują w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
hmm na wyjazd ci starczy a na ile wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata1
Ja to łożeczko uzywam tez normalnie w domu nie chodzi mi tu o wyjazd bo wtedy w zupełnosci wystarczy tamten orginalny materacyk ale jak w domu \go codziennie używa mój maluch to chciałabym zakupić twardzioejszy spód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
wozeko turystyczne jest na wyjazdy jak wskazuje nazwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata1
Ja łozeczka turystycznego uzywam w domu ponieważ mój maluch sie strasznie kreci i obija głowka o szczebelki. Teraz coraz częściej tam spedza czas to chcę mu twardziejsze podłoze tam zrobić. Zreszta niepotrzebnie sie tłumaczę, ja pytam tylko o to czy ktos wie gdzie moge kupić materac na wymiar i po to ten topik załozyłam a nie po to by tłumaczyć co i dlaczego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i wlasnie dlatego ze pytalas ..to ci napisalam gdzie mozna kupic ..ale mnie jakoś nie zauwazylas ..:) ..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata1
Giovinetta -- sorki ze Ci nie podziękowałam.. zauwazyłamtwoją odpowiedziedź a jakże..po prostu ekurzaja mnie uwagi nie na temat.. jeśli ktos pyta to oczekuje odpowiedzi na temat.. tak jak Ty to zrobiłaś. Dzieki raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×