Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JustynekSzatynek

Z czym nosić perły?

Polecane posty

Gość JustynekSzatynek

Niedawno zostałam szczęśliwą posiadaczką pięknego, długiego sznura pereł.:) Drogie internautki doradźcie mi proszę do jakiego ubioru je nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała albo długa czarna, prosta, elegancka suknia na uroczyste kolacje do białej eleganckiej koszulowej bluzki, sam miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem........
możesz sobie do czego chcesz nosić:O Do dżinsów nawet. Albo do topów z gołymi plecami itd. Albo do zwiewnych koszulek, no do czego sobie życzysz. Do małej czarnej to juz taki stereotyp i rutyna, ze wstyd zakładać i wstyd proponować:O Jak jestem gdzieś na jakimś balu czy bankiecie i widzę czarna kieckę i perły, to odwracam się w drugą stronę;) Nudne do bólu, chociaż pasuje jedno do drugiego. Ale ile można... I na powaznych jakichś imprezach, sporo kobiet niestety przychodzi podobnie ubranych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ktora wie
Ja nosze do "dżinsów" wlasnie..sa eleganckie bardzo ciemne, do tego kremowo zlota bluzka z wycieciem na plecach i juz. Mozna nawet do swetra - moher , kaszmir a nawet welenka. Nie wiem jak Ci doradzic, ja robie to na wyczucie i zawsze wygladam super;) / skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę z klasycznymi czarnymi golfami, z eleganckim żakietem, z kaszmirowym, pudrowym sweterkiem do tweedowego kostiumu - i bardzo ładnie to wygląda. Niekoniecznie trzeba mieć na sobie małą czarną żeby uzyskać ładny efekt - perły są teraz o tyle uniwersalne że wyglądają praktycznie dobrze ze wszystkim, co w miarę eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nudno do małej czarnej, ale przyznam, że bywam na wielu rozmaitych przyjęciach i jakoś nie widuję pereł. Do kaszmirowego swetra jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka*
ja bym ubrala perly do dzinsow i koszulowej bluzki w meskim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynajanda
Ja mam kolczyki sztyfty z https://meikapearls.pl/ i noszę je ciągle a nawet czasem nie zdejmuję do spania :D Kupiłam też taką delikatną bransoletkę z perełek na nici jedwabnej. Ją się zawiązuje na superłek więc jest ze mną zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówczyniami. Do małej czarnej lub bluzki koszulowej będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×