Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ameliau31

dziwne uczulenie

Polecane posty

moj synek (7,5 miesiąca) dostal dziś uczulenie, pierwszy raz, zawsze mial gladka cere, wyglada to tak-rozowe, plamki, skórka jest chropowata w tych miejscach, no i jeszcze gorsza rzecz-koniec siusiaka tez mu poczerwieniał. Czy to może być po żółtku? wprowadziłam pierwszy raz połówke. (po mleku mod.nic się nie działo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, licze na Was! jutro pewnie pojde do lekarza, ale wolalabym mmiec spokojna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstaw żółtko, nie wprowadzaj nic nowego, poczekaj aż zejda plamy (natłuszczaj je kilka razy dziennie) i wtedy ponów próbe. A czerwony siusiak to chyba nie z tym związku. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siusiak pewnie jest niezwiązany z wysypką, ale mogę się mylić. Gdzie są te chropowate plamki? Jeśli na główce, rączkach, nóżkach to może być przejściowe AZS (atopowe zapalenie skóry), które powinno zniknąć po smarowaniu tłustym delikatnym kremem. Albo po żółtku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamki są na brzuszku i pleckach. dziwna sprawa z tym siusiakiem-to pojawiło się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sam się drapnął podczas przewijania lub w kąpieli. A plamki być może od żółtka. Może jajko nietrafione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczko sprowadzane spacjalnie ze wsi:) i tu taka niespodzianka. no rzeczywiście, dotykał się jakoś ostatnio, kurcze, masochista mi rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to..
klasyczne uczulenie na mleko, moja miała tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×