Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suprajsik

jaki prezent dla przyszłej mamy

Polecane posty

Gość 4mom.pl

Po prezent dla przyszłej Mamy zapraszam na www.4mom.pl. Znajdziesz tu koszulki jednokolorowe. Uniwersalne zarówno dla Mam, które odpoczywają jeszcze przed nadejściem maleństwa jak i tych, które pracują. Poza koszulkami dostępne są również bony prezentowe. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam wszystkie Mamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cokolwiek wybierzesz pomysł bardziej o matce, w najgorszym wypadku o czymś czego oboje mogą  użyć jak ktoś wyżej napisał. Moja ciąża zbiegła się z moimi urodzinami, świętami, walentynkami i dniem kobiet. Na każde dostałam jakieś ...y dla bobasa, zabawki, ubranka. Było mi przykro bo to trochę tak jakbym przestała być sobą i człowiekiem po złapaniu brzucha. Szczególnie, że mój chłopak dostał normalne prezenty a samo dziecko również po porodzie i na urodziny więc nie pomijaj matki w tym wszystkim nawet jeśli to impreza typowo ciążowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam w prezencie kamerkę mikavi ye1 180.Super sprawa mogłam wygodnie podglądać maluszka w czasie snu bez konieczności chodzenia co chwilę do jego pokoju, przez ten czas mogłam ogarnąć coś w domu, w nocy też nie budziłam się co chwilęi nie chodziłam przy każdym poruszeniu się synka zerkałam na kamerkę czy wszystko jest ok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

matko to coś się daje bo  w ciąży jest...a co ona takiego wielkiego osiągnęła żeby dostać prezent?...nawet ludzie psychicznie chorzy umieją zajść w ciążę...rozumiem,żeby dać dziecku jakiś prezent gdy idzie się z pierwszą wizytą ale matce jeszcze w ciąży?..po porodzie też pewnie prezent jej się ''należy''...w doopach wam się poprzewracało ...ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Siostrze kupiłam nianie elektroniczną jest to przydatny gadżet dla młodej mamy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Pierwsze dziecko to zawsze dużo nieprzespanych nocy, stresu i obowiązków. Żeby siostrę odciążyć w tym wszystkim kupiłam jej w prezencie roombę i7. Jest cicha więc nie obudzi maluszka kiedy będzie spał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×