Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suprajsik

jaki prezent dla przyszłej mamy

Polecane posty

Właśnie dowiedziałam się, że moja koleżanka zaszła w ciążę. Wybieram się więc do niej z wizytą, aby uczcić tę niesamowitą wiadomość :) Podpowiedzcie proszę jaki prezent mogę sprawić przyszłej mamie z tej okazji. Czekam na wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapiora
ale to mile:) kup taki fajny album- notes dla przyszlej mamy w ktorym bedzie mogla zapisywac wszystko- tzn wklei pierwsze zdjecie z usg, zapisze date pierwszego kopniaczka itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł - sama sobie obiecałam że będę taki notes - pamiętnik prowadzić, gdy będę miała dzieciątko, więc może zaszczepie tym koleżankę - może i jej ten pomysł się spodoba. Do tego dołączę szampana, oczywiście bezalkoholowego :) Czekam na wasze kolejne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DOSTAŁAM KAWE BEZKOFEINOWA:)OHYDA I CZEKOLADKI :)MNIAM , TEZ MAM TAKI DYLEMAT SZWAGIERKA W CIAZY JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO BARDZO DOBRY pomysł z albumem alko kalendarzem takim moze jakies kosmetyki dla ciezarnych - nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koleżance kupiłam krem na rozstępy :) Może to niezbyt taktowne, ale to dobra koleżanka i jej się przydało, zwłaszcza, że kupiłam Mustelę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka meza jest w ciazy. Na pierwsza \"ciazowawizyte\" udalismy sie z czekoladkami ...balsamem dla kobiety w ciazy - antyrozstepowym albi antycelulitisowym -- oraz ze słoikiem ogórków kiszonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej siostrze jeszcze w ciazy sprezentowalam ciazowa bluzeczke - strasznie sie cieszyla... po urodzeniu dzidziusia dostala bizuterie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czc2q22
A może coś nutką humoru? :) Zerknij na tę koszulkę: http://www.megakoszulki.pl/Dziecko,w,drodze,T-shirt-p1124.html Jestem przekonana, że taki prezent będzie bardzo dobrze odebrany i sprawi przyszłej mamie wiele śmiechu :) W końcu nie można brać życia totalnie na serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym prezentem dla kobiety w ciąży jest relaks, odpoczynek i pozbycie się lęku. możesz jej to dać kupując program "Cud Narodzin - relaksacja na czas ciąży i hipnoza oraz autohipnoza na czas porodu". Nic lepszego dla kobiety w ciąży nie ma :) ani nic bardziej potrzebnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nikt ,oprócz gratulacji, nic nie dawał z okazji samego zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam kilka spiochów co mogłam sama kupic a to szkolenie zrobie z ciekawosci mam 18 miesieczna córe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitati
Przyszła mama często dostaje od najbliższych znajomych i rodziny rzeczy dla nienarodzonego jeszcze dziecka - ubranka, kosmetyki, itp. Również goście przybywający w odwiedziny już po porodzie przynoszą tego typu podarki. To oczywiście miły zwyczaj, jednak ważne jest też to, by pamiętać o potrzebach samej mamy. Z pewnością dziecko jest dla niej najważniejsze, ale nie znikają także inne sfery jej życia, chociaż z pewnością odchodzą na dalszy plan. Czasem bardzo daleki. Można więc przygotować zestaw podarków dla młodej mamy, z których będzie z przyjemnością korzystała. To, z czego taki zestaw będzie się składał zależy w pewnym stopniu od gustu obdarowywanej, jednak jest kilka produktów, które przydadzą się każdej kobiecie w tym szczególnym okresie jej życia. Z pewnością jest to chociażby specjalna bielizna, na przykład koszulka nocna dla pań w ciąży czy ładny biustonosz do karmienia. Można podarować również zestaw kosmetyków – do pielęgnacji brzucha oraz piersi. Lub poradnik, w którym młoda mama znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania. A do tego przyda się jeszcze drobiazg nie związany z ciążą i macierzyństwem, na przykład kolczyki, bransoletka czy elegancka kosmetyczka. Mamitati.pl - sklep dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim ubranka i kosmetyki. Warto jak nasze dzieciaki już z czegoś wyrosły przekazać je kolejnej przyszłej mamie:) Ale myślę, że fajnym prezentem może być voucher do sklepu z jakimiś mebelkami i dodatkami do pokoju dzieciaczka, ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie:) polecam sklepik z pięknymi rzeczami nazywa się caramella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak1 ja znam butik Caramella. Bardzo dobrej jakości są te rzeczy i można też zrobić zakupy on-line. Dla przyszłej mamy czasem bywa to kluczowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej masc poporodowa. Lepiej to niz album. Album nie zlikwiduje bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurtka
Teraz bardzo popularne są karty podarunkowe, na pewno każdej mamie by się przydały.. Mogłaby sobie kupić to czego potrzebuje. Ja jakbym miała już koniecznie wybirać prezent to postawiłabym na rzeczy praktyczne, mi na przykład bardzo ułatwiła życie poduszka, coś na podobę takiej http://kinderland24.com.pl/kojec-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-szary-motherhood.html. Zresztą słyszałam od koleżanek ze nie tylko mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Agniesi
Jeśli ktoś ma też dylemat, to może kupić coś co przyda się i mamie i dziecku? Ja taki prezent otrzymałam i byłam naprawdę mile zaskoczona:) Gotowe zestaw a w nim coś co na pewno sprawi, że u mamy pojawi się błysk w oku. Była to wyprawka kosmetyczna, ale widzę, że firma się rozwija i produkują ubranka dla noworodków :) Firma stawia zdecydowanie na jakość i bardzo dba o klienta. Za rok znów będziemy chcieli starać się o dzidziusia, wówczas chętnie skorzystam. Dla zainteresowanych www.soro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzenka
Według mnie warto się skonsultować z przyszłą mamą, można na przykład złożyć się w kilka osób na wózek, to bardzo przydatna rzecz, która jest dosyć droga, więc jest to dobry sposób, żeby odciążyć trochę przyszłych rodziców. Zobaczcie sobie wózki od Adamexu, mają duży wybór, bogatą kolorystykę, sporo dodatkowych rzeczy w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gosc2
hej, moja znajoma dostała pod choinkę kompaktową poduszkę do karmienia Smart Mama(www.smartmama.pl). Jestem w szoku, jest rewelacyjna. Etap karmienia mam juz za sobą, szkoda, że wcześniej o niej nie wiedziałam. Jest malutka i bardzo praktyczna idealna na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×