Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta 23

Pomocy...

Polecane posty

Gość Marta 23

Prosze powiedzcie mi jakie sa pierwsze objawy ciazy w pierwszych tygodniach....Nie mam miesiaczki od ponad tygodnia,bola mnie piersi i jajniki,w ost miesiacy chodzila na rehabilitacje(laser,ultra dźwieki,terapuls),ktora mialam na biodro,czy ta rehabilitacja mogla miec jakis wplyw na brak miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) To nasze ulubione pytanie tutaj ;) Szanse sa duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 23
jakie pytanie? spytalam sie jakie sa pierwsze objawy ciazy i czy moja rehabilitacja mogla miec jakis wplyw na brak miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie u wszystkich sa te same objawy, a moze by tak tescik rozwiał wszelkie wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yola13 ...ale mysle;) ze raczej laska po tym co pisze jest w ciazy ? Hm ? Jak uwazasz ! Jestem na 99% pewna ;) ? A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 23
a czy jajniki powinny bolec w pierwszym i drugim tygodniu ciazy? tak samo jak piersi? wydaje mi,ze pozniej,ale nie jestem pewa,a upewnie sie w pon,bo ide do ginekologa,tylko chcialam zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ,ze jestes w ciazy .... zdarza Ci sie miec \" tydzien opznienia @ ? a czemu testu nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 23
w ost miesiacy spoznil mi sie 4 dni,a teraz 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl
bywa, ze jajniki bola na poczatku ciazy, szczegolnie ten, z ktorego wydostalo sie jajeczko. piersi rowniez bola. wszystko wskazuje albo na ciaze, albo na zblizajacy sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 23
wszystko zaczelo mnie bolec akurat wtedy kiedy powinnam dostac okres,mama twierdzi,ze albo wszystko sie "przewraca" na ciaze,albo mam jakies zapalenie,albo co gorsza ultradźwieki,ktore mialam mogly wywolac tzn skaze krwotocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 23
skaze czyli zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 23
dowiem sie w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×