Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marwit

WIOSNA 2007 - tuż tuż - Przywitamy ją lżejsze ,zdrowsze, piękniejsze!!!

Polecane posty

helooo, ja dzis chora leze,antybiotyki musze brac,a dzis na nocke,nie chce mi sie, moj chlop tez lezy z goraczka chory,zarazilam go:p poza tym dzis na wadze bylo 55,6 bo pilam w nocy, poza tym nie bylam na toalecie:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuruj sie :) ja jestem smętna i chciała bym najchetniej póść juz spać... albo chociaz położyc sie do łóżka.... napweno nie wytrzymam w pracy do 17.00.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wspolczuje, ja jestem zdechla jak pies, w dodatku cala noc roboty przede mna i jutro caly dzien,potem znow, w czw robota, przesrane:(,nie mam ochoty na to,ale coz. w dodatku planuje sie zzmobilizowac i wziasc w garsc,dzis nabilam 800kcal. Mam nadzieje, ze na tym poprzestane albo dobije do 1000 i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary.de zdrówka życzę :D Kobiece kształty jak to zrobiłaś,że już -7kg? Ja drugi dzień sie trzymam bardzo zawzięcie :D wczoraj biegałam i cwiczyłam dzis tez ide mimo pogody,a od poniedziałku ma być wiosna wiec zyję tym,aby mieć już zawsze chociaż -2kg do tych pierwszych słonecznych dni,które dodają sił :D buziaki dla was i odzywajcie sie w miare możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z dna piekła. Wrrrr wygrąłam kolację we włskiej knajpie i dziś okropnie nawaliłam- pizza,lody z bitą smietaną i adwokatem i lampka wina, na swoje usprawiedliwienie mam ejdynie to, że to wygranan w radiu i że calutki weekend, poneidizałek i wtorek, jadłąm jedynie dwa posiłki, snaidanie i obiad, bardzo zdrowe i mało kaloryczne, wczoraj aerobik, na tańce nei zdąrzyłam. Jutro w ramach pokuty jade na aerobik. Kurcze mam wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony to była wyjakowa sytuacja, z trzeciej strony nałogowiec zawsze szuka usprawiedliwienia. aha i w ramach pokuty kończe z randkami, teraz skupiam się tylko na moim ciele, będę je katowac od rana do wieczora, aerobikiem, biegami,masażami i nie bede juz wygrywac kolacji. Obiecuję jakem wrona;)pozdrawiam was i cieszę się, że Wy się tak trzymacie naszych wytycznych i ciągnijcie mnie w górę:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny? Ja dziś trzymam się dobrze,Snaidanko dwie kromki ciemnego pieczywa z twarożkiem, na obiad pół miseczki zupy pomidorowej z grzankami, podwieczorek sałatka owocowa z płatkami musli i Danio. i to wsyzstko na dziś. zmieściłam się w 800 kcal. no i aerobik, taki wycisk dziś nam dała instruktoraka, że pot dosłownie się lał. W ramach angordy kupiłam sobie śliczną bluzkę. I wiem, że marzec włąsnie taki bedize, jak ten dzisiejszy dzień-dużo ruchu, mało jedzenia i dobry anstrój. Pozdrawiam Was ciepło:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo u mnie ok, 2 kromki chleba z serem ok 350kcal, jogurt light 130kcal, 5lyzek musli z woda :) ..w 100g jest 311kcal ile moga miec 5lyzek?? i antybiotyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś znowu aerobik, jutro step. Tyle radości sprawia mi ten ruch, nie sądziłąm, że az tak to polubię:) Mary ile Ty teraz ważysz 55kg? i ile masz wzrostu? kurcze jak patrzę na to co jesz to mam potowrne wyrzuty sumienia. Ja dziś zgrzesyzłam jedynie kawą. tak to wsztsko bradzo ładnie warzywka owocki, ciemne pieczywko i troszkę ryżu z warzywami,marchewka i grejfrut, trochę ponad 1000 kcal, no mogło być lepiej, ale ostatnio zwiekszam treningi i przynajmniej nie jest to zaden syf, poza kawą, ale głowa mnie bolała. A jak u reszty? piszcie jak idzie, a jak nie idzie to tez piszcie w końcu mamy się wpsierać:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo wrrona:) , ja jem wydaje mi sie ze za duzo :(bo czasem to mi brzuch peka, poza tym mam 168-9 cm,i waze te 55kg, czasem mam rano 55,5.ja w nocy pije np. a jak z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcznki :) dawno już tutaj nikt nie pisał :P a wiosna 2008 tuż tuż :) heh ja się nie odchudzam i nigdy tego nie robiłam,poprostu chudzinka ze mnie,niestety zazdroszcze każdej z was macie sumer wymiarki,ajj ja też chciałabym mieć troszke ciałka,a tak to same kości :/ to moje wymiarki ;] pupa 90 cm talia 65 cm biust 86 cm wzrost 168 waga 51 kg :/ masakra chudzinka ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×