Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k8

czemu tak się zachwycacie kingą rusin???

Polecane posty

Gość marysieńka sobieska
to nie idolka, to sympatyczny człowiek. A Ty, jesteś sympatyczna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyca mnie
Nie widzialam jej nadetej i opryskliwej, a Ty tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdbdsgbfyugb
Tak, kilka razy. Nawet tak o niej wypowiadała sie pani garderobiana w kulisach "Tańca z gwiazdami". Nie zawsze jestem sympatyczna, jak kazdy zresztą. Pisze to bo nie lubię jak sie kogoś gloryflikuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyca mnie
Mnie zachwyca jej swiezosc i wdziek=uroda, a jesli chodzi o jej charakter to jej nie oceniam, bo jej osobiscie nie znam. Ja tez moge byc opryskliwa jak mam zly dzien, mysle ze kazdy ma takie momenty, gdy wyglada na naburmuszonego i ja wcale jej nie "gloryfikuje" /dla mnie to jest normalny czlowiek tyle ze medialny/, po prostu podoba mi sie z urody i o tym byla mowa na tym topiku. Jesli ktos pisze, ze jest brzydka jak mops i opryskliwa, to moim zdaniem ma jakis problem i tylko szuka, jak by sie tu do niej przyczepic. Mozna wrazic swoje zdanie, ze komus sie nie podoba, ale przy tym oszczedzic sobie takich epitetow i jeszcze wmawiac innym, ze "ona nie ma prawa sie podobac bo jest brzydka i pomarszczona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorka
To, że ktoś pisze że jest opryskliwa nie znaczy że ma jakies problemy. Wszystkim sie wszyscy podobaja? Czemu jej tak zacielke bronicie? A że jest niesympatyczna, moge potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusin jest umięśniona? Powiedziałabym, że jest raczej filigranowa. DDTVN, który prowadzi Kinga Rusin oglądam z przyjemnością, a odcinków, w których widzę Mołkową i Pieńkowską, zwyczajnie nie oglądam. Rusin nie jest co prawda nastolatką, ale wygląda jak nastolatka i to się liczy. Ja chciałabym w jej wieku wyglądać tak, jak w wieku 20 lat. Kinga powiedziała kiedyś w Rozmowach w toku, że nikt nigdy nie powiedział o niej- piękna kobieta, bo ona zwyczajnie jest kobietą-dzieckiem. Nie znam jej, ale jakoś trudno mi sobie ją wyobrazić jako naburmuszoną paniusię z zaciętą miną i ciętym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorka
To masz marna wyobraźnię, bo taka własnie jest. Jej dziecięca uroda sprawia wrażenie, że wydaje się taka niewinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koeżanka mojejprzyjaciólki
dobrze ją zna, i wypowiada się o niej pochlebnie, tzn. że wyjątkowo miła, sympatyczna z niej kobieta, że jest "fajna", a Lis zdradzał ją jeszcze przed sprawą ze Smoktunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorka
Tak się składa, że tez znam osobe która ją dość dobrze zna. Ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie jeste w niej
fajnego - popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można jej nie lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eQUO
nadęta i opryskliwa to jest mołek i pieńkowska a od kingi bije ciepło ciągle się śmieje jest piękna i fantastyczna popieram małe pieski są słodkie -tyle , ze ona i tak nie wygląda jak pies ma niespotykaną urode jest piękna piękna piękna piekna piękna piekna jak na początku już ktoś wspominał przytulanka jak do roberta z krakowa -też się w niej kocham ...hihihihi tylko gdy bym pracował z nią jak meller to cały czas bym się na nią patrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael elton 2
ale meller przez cały program też gapi się tylko na Kinge on się w niej chyba kocha jak paru innych... jasne teraz nagle wszyscy znają Kinge i wiedzą jaka jest okropna -mam wątpliwości co do ytch znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapek454564w6w5365
kinia jest wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorka
Kto napisał, że ją zna osobiście? Czytaj ze zrozumieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eQUO
no czy tam osoby które ją bardzo dobrze znają no to jak nie znasz jej osobieście to nie mów , ze jest opryskliwa bo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietna babka
ale tak to juz jest, ze zawsze komus sie bedzie nie podobac. Mimo to chyba ma wielu zwolennikow jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura w rosole
Też mi się kojarzy ze słodkim mopsikiem,jest fajna ,nie nadęta jak Mołek-Matołek,bardzo dziewczęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugie wlosy odmladzaja
fryzurka na helm b. postarza wiekszosc kobiet. Jak mialam krotka fryzure, to mi mowili, ze wygladam na matke trojga dzieci (chociaz ich nie mialam :D), a jak mam dlugie wlosy to mi mowia, ze wygladam jak nastolatka (juz nie jestem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugie wlosy odmladzaja
to bylo do tego topiku obok o wlosach i krotkiej fryzurce Kingi, ale zle mi sie wpisalo ;) Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szukałam poparcia, jak to ktoś tam wcześniej napisał... wyrażam swoje zdanie-nie podoba mi się. napisałam juz wcześniej-jest sympatyczna,miła,uśmiechnięta, ale PO PROSTU mi się nie podoba fizycznie. nie rozumiem też, skąd te wszystkie ataki na moją osobę...(?) dlatego, że wyraziłam swoją opinię? niestety, ale zapis o wolności słowa jest w Konstytucji... opanujcie się ludzie, bo z taką zawiścią, złością i żółcią to nawet w wieku 25 lat nie będziecie wyglądać, jak ona w wieku 35, a sądząc po waszych postach większość by chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żoponponpon
ja bym nie miała nic przeciwko by w wieku 35 lt wyglądać na 28 tak jak Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×