Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosa dziewczynka

najpiękniejsze wyznanie miłości?????

Polecane posty

Gość gość
ja powiedziałem babie "sprzedaj mój stary samochód". byla wniebowzieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam to jak dziś: "Sedesie otwórz się" i od tej pory stałam się jego klozetem na dobre i na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m242358745
Poklocilam sie kiedys ze swoim facetem ,z ktorym bylam 2 miesiace bylismy w kawiarni a ja z niej wybieglam , bylam zla na niego . On wybiegl za mna , dookola bylo pelno ludzi na ulicach , ja okolo 5 metrow od niego a on krzyczy ,, Kocham Cie , czy Ty tego nie widzisz chce byc z Toba na zawsze i umrzec z Toba '' Wszyscy ludzie sie na nas patrza a ja w szoku :-D Teraz juz nie jestesmy razem bo on wyjechal za granice wiec juz sie odkochal :-) A ja pryznam sie szczerze ze dzisiaj wiem ze tez go nie kochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziorko2
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co do Ciebie czuję. Kiedy po raz pierwszy nasze spojrzenia się spotkały, wiedziałem, że jesteś tą jedyną. Kocham Cię całym swoim ciałem, duszą i umysłem. Każda moja cząstka krzyczy o Ciebie. Nie potrafię bez Ciebie żyć, wszystko co robię, jest z myślą o Tobie. Dojrzewające listki róży w porannej rosie są jak nasze uczucie młode, bezbronne i potrzebujące miłości. Co noc zasypiam, myśląc o Tobie, co przyniesie nowy dzień, czy znów się spotkamy o zmroku i czy tak jak poprzedniego dnia, godny będę znów dotknąć Twoich ust. Gotowy jestem zrobić dla Ciebie wszystko. Miłość moją przypieczętuję krwią. Nie obchodzą mnie protesty naszych rodziców, to że nie możemy być razem. Wyrzeknę się mojego życia, całą przeszłość wymarzę z pamięci, gdyż dla mnie liczysz się tylko Ty. Z Tobą pragnę zacząć nowe życie. Odrzucam miłość wszystkich kobiet, ponieważ do Ciebie moja twarz napełnia się lekkim rumieńcem, a serce bije jak oszalałe. Wtedy liczysz się dla mnie tylko Ty. Chcę zachować te wspomnienia do końca mych dni i wiedz, że moja miłość do Ciebie przetrwa wieczność. Dla kini.M. od Łukasza.S. <3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sckliwusia
ooo jakie wyznanko. tez bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w życiu nie usłyszałam nawet zwykłego "kocham cię" także zazdroszczę wam jak cholera. moje życie jest takie puste : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaahhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego sie domagasz? Najpierw sie przedstaw nastepnie oczekuj ,zresztą najgorsze co moze byc to obrażanie słowne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Ja się tutaj wzruszam, a Ty? To na pewno nie do mnie bo jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciągnęłam ten temat, bo tak mi się zebrało na wspomnienia, ale o jakim obrażaniu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciekawe gdzie mam spotkac taka ktora chcialaby abym tak pieknie jej mowil czy pisal, bo znam jedna taka co nawet na smsy nie chce odpisac, a jak bylismy kiedys sam na sam i sie jej zapytalem dlaczego nie odpisywala to powiedziala ze nie wiedziala co, gdyby okazala choc troche zainteresowania to mogloby byc inaczej a tak to chociaz wiem, ze to jest ta osoba w ktorej moglbym sie zakochac i moglaby byc ta jedyna do konca mych dni to teraz juz powoli staje mi sie obojetna bo po mojej ostatniej milosci leczylem sie kilka lat, ktora nadal milo wspominam, do ktorej nadal cos czuje to teraz juz z duza rezerwa do tego podchodze bo boje sie, ze ja sie zakocham bez wzajemnosci albo los nas znowu rozdzieli i znowu bede cierpial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokonaj strach. Strach to choroba duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham twoje pocalunki dochodze do granic przyzwoitosci sam bez ciebie a jednak twoj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu pokonywac strachu skoro ona ma na mnie wyj****e, jakaby byla chocbtroche zainteresowana to by to pokazala zamiast zgrywac ksiezniczke, nawet na smsa nie odpisze no to chyba daje jasno do zrozumienia spadaj i nie kontaktuj sie wiecej ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dajesz sygnały nieczytelne dla niej, lub jest bardzo nieśmiała. Jeżeli czujesz, że to ta, która by mogła być Twoją na całe życie to walcz o miłość. Niektórym przychodzi ona wolniej. Może też boi się porażki.Tylko szczera i otwarta rozmowa w realu pozwoli Ci na prawidłową ocenę sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby była nieśmiała to by chociaż na sms'a odpisała, ona szuka księcia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jej książę z bajki pacanie, jak może chce ciebie i cierpi też przez ta miłość, bo nie umiesz normalnie porozmawiać z nią sam na sam, a nie pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałem z nią kilka razy sam na sam i do niczego ta rozmowa nie prowadziła, uciekała od niej, tak samo przez sms'y pomyślałem, że może tak będzie dla niej łatwiej ale skoro na głupiego sms'a niezobowiązującego do niczego nie odpisuje to o co jej chodzi? nawet jej brat powiedział, że szuka księcia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bądź jej księciem z bajki chyba to logiczne,zadbaj,oczaruj,zaopiekuj etc puste słowa są puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem piekna kocham siebie i wszyscy mnie kochaja 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyglądam na księcia z bajki, a niby jak mam to zrobić, jak nie pracujemy razem, nie widujemy się często a o jakichkolwiek spotkaniach mogę zapomnieć bo ich nie chce, kiedyś jej proponowałem to zawsze szukała wymówki to już mi się znudziło, co bedę ją niepotrzebnie wprowadzał w zakłopotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i piszesz tak, jakbyś była taką samą księżniczką która boi się odwzajemnić zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to bądź jej księciem z bajki chyba to logiczne,zadbaj,oczaruj,zaopiekuj etc puste słowa są puste. x buhahahahaha To jest dobra porada jak zostac jej jeleniem do dojenia z kasy. O ksiecia z bajki ona zadba sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiezniczko moja kochana dlaczego juz nie odpisalas? wierzysz w przeznaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa no tak, w kosciele bylas dlatego nie pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiezniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój książę nie kochasz mnie i nigdy nie kochałeś, więc nie będę się produkować.. Słyszałam jak mnie obrażali twoi znajomkowie, ale Ty nie reagowałeś, nie kazałeś się zamknąć, nie postawiłeś się im..Słaba ta miłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×