Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosa dziewczynka

najpiękniejsze wyznanie miłości?????

Polecane posty

Gość gość
niby dlaczego mój problem? ja się dobrze czuję w swoim towarzystwie, ludzie do szczęścia nie są mi potrzebni, tylko by mnie ograniczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skamieniałam Czekając na dotyk Okazujący ciepło Zamknęłam się W bezlitosnym Zimnym świecie Odeszłam W niepamięć Szukając chwil Namiętności Zapomniałam Uczuć Odnalazłeś mnie Wsród pustyni ludzkich serc Nauczyłeś mnie Jak być kobietą... ....to było tak dawno.... dobranocka 😍 tylko dlaczego? ścielisz mi łóżko swoją namiętnością I moim pożądaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki fragment pod koniec Przeminęło z wiatrem, gdy Rhett wyznaje Scarlett że ją kocha i odchodzi. W filmie to zostało pominięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak strasznie czuje się samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys bedac u kolegi na urodzinach (sami mezczyzni - typowa popijawa) Cos chcialem napisac nie pamietam co, napisalem jej: "Kocham Cie tak ze ja p*****le" troche zle to przyjela ale wiedzialem ze sie cieszyla xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najpiękniejszym wyznaniem jakie słyszałam w swoim życiu było " Kocham Cię" usłyszane pierwszy raz z ust chłopaka, którego kochałam i kocham wciąż. Nigdy nikt potem, ani wcześniej mnie tak nie wzruszył. Nie wiedziałam, że mam w sobie tak mocne uczucia jak te, które wtedy miałam w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiezniczko moja najukochansza wiem, ze tutaj pisze i czytasz i wiem, ze to Ty bo kilka razy jak sie tutaj spotkalismy to po kilku zdaniach uciekalas gdy uswiadomilas sobie ze ja to ja a ja wiedzialem ze Ty to Ty, uciekasz bo boisz sie odpowiedzialnosci, bo boisz sie, ze kiedys odejde albo wyjade i zostawie Cie sama, masz prawo miec takie obawy i watpliwosci bo nikt z nas nie zna dokladnie przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałem jej ze zrobię dżihad w jej cipce. Wzruszyła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czym dodalem ze pragne spojrzeniem jej wyznawać milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ królewiczu, tak rozwiniętej telepatii to ja nie mam ani takiej wiedzy informatycznej. Wiem tyle, że traktujesz mnie jak jakiegoś królika doświadczalnego i to mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jako jakiegos krolika doswiadczalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wciąż mnie wypróbowujesz w różnych sytuacjach i patrzysz jak się w danej sytuacji zachowam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy tak nie robilem, po prostu chce Cie poznawac, fascynuje mnie Twoj umysl, cala Ty, Twoje spojrzenie na swiat i otaczajacych ludzi, czasem chcialbym byc Twoim nauczycielem i przewodnikiem, chcialbym poczuc polaczenia naszych dusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na jedności dusz?.. czuję się jak w Pigmalionie, on stworzył cudo by tylko go podziwiać, dla mnie to za mało, chciałam i chce więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chce czegos wiecej ale na to potrzeba czasu i zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem gówniarz wam powie, ze kocha i tym się będziecie zachwycały, a męskie wyznania wydadzą się blade i tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiezniczko moja najukochansza na jaka litere masz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na S? A jakiego imienia szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na A a ja natomiast mam na S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę zapomnieć o swojej największej miłości, nie chce zapomnieć, powiem więcej nawet pielęgnuję myśli o niej, często wspominam aby czas jej nie zatarł. Mimo, że wtedy było to bolesne ale zarazem piękne przeżycie. Dzięki temu przeżyciu,wiem, że potrafię kochać całym sercem i dzięki temu czuje się lepszym człowiekiem. Zawsze będę go najbardziej kochała i nie chcę o tym nigdy zapomnieć,dlatego tu bywam,i piszę.. to mi pomaga,,,czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiezniczko Moja Najukochansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów do mnie jeszcze i nie pzrestawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem Twoją księżniczką,bo on nawet jak tu bywa,to nigdy by tak nie napisał nie byłam też Jego księżniczką.. był w trakcie poszukiwania,a ja chyba zbyt wiele sobie wyobrażałam,choć nie miałam żadnych oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem w trakcie poszukiwan i znalazlem Ciebie moja Najukochansza Ksiezniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na medal
"Przyjaźń to nie jest TO slowo" Boli i boli...nigdy nie będziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrwałam swojego faceta na tekst: " fajną masz brodę, pocałuj mnie" Był szok, ale pocałował:) i całuje do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi facet powiedziaj po 5minutach znajomosci ,,Będziesz moja żona wybuduje dom i będę miał z tobą dziecko,, oświadcza mi się ciągle ja nie jestem gotowa,dziecko też robi ja się zabezpieczam,dom mówi po ślubie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykne cię dopiero jak będę wiedział że będziesz moja,bbzyka mnie 20cm warto było czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ruchaj mnie!hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczą się czyny nie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×