Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agucha1712

LUDZIE JA MUSZĘ BYĆ NIŻSZA !!!!!

Polecane posty

Gość Negra
Hello :) Ja tez jestem stosunkowo wysoka- przynajmniej w mniemaniu mojego otoczenia. mam 173 cm wzrostu - niby duzo, niby nie... w kazdym razie czasem wydaje mi sie, że chciałabym miec te 5 cm mniej- ze wzgledu na to ze niektórzy przystojni faceci są niezbyt wysocy.. Ale z drugiej str przeciez jest wokoł nas wielu przystojnych facetów o wzroscie 190:D Poza tym lubie te komentarze kolegów: ah, XXX te twoje dłuuugie nogi mmm... ;P Dlatego czesto chodze w mini...:D chociaż jest 1 problem... Mianowicie, bardzo ciezko mi kupić wystarczająco długie spodnie! wszystko co mierze jest za krótkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIA192
JA MAM 16 LAT I 192 CM WZROSTU. TO faceci mają problem jak koło nich stoje. Zawsze coś kombinują. jak rozmawiam z moim wychowawcą to on każe mi usiąść. więc nie przejmuj sie korduplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanawww
Boże jak ja bym chciała być niższa chociaż 5 cm!!!!!!!!!!! Co prawda prawie wszyscy faceci są odemnie wyźsi, sięgam im przeważnie do ramion( mam 170 cm), ale jak się znajdzie jakiś niższy to łapie totalnego doła!!!!!!!!!!!! Wiem, że u mężczyzny wzrost 170 z hakiem to bardzo malutko, więc dziewczyny, które macie 170- 174 cm nie musicie się niczym przejmować, większość i tak ma ponad 180cm. Niestety dużo dziewczyn jest niższych, ale jak się rozglądnąć to jednak nie jest tak źle( nieraz czuję się jak kurdupel, stojąc w tramwaju obok jakiejś wyższej dziewczyny, praktycznie codziennie)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanawww
ostatnio zaczęłam sie zastanawiać jak zmniejszyć swój wzrost... Doszłam do wniosku, że skoro istnieją takie schorzenia jak nierówne długości kończyn, to lekarze potrafią skrócić lub przedłużyć kości!!! Czyli to może być ratunek dla mnie!!!!!!!!!!!!! Nie wiem czy to mozliwe, ale mam zamiar sie tego dowiedzieć, czy są wykonywane takie operacje!!! Napewno są piekielnie drogie, ale ja dla niższego wzrostu zrobię bardzo wiele, skądś się pieniadze wymyśli. Nawet jak sie rodzice nie zgodzą to ja i tak to zrobię, nie zamierzam całe życie cierpieć przez swój wzrost!!!!!!!!!! Chcę to zrobić jak najszybciej zanim pójdę do nowego liceum!!!!!!!!! Nie chcę być znowu gdzieś najwyższa i uważana za monstrum!!!!!!!!!!!!!!!! A może sa jakieś inne mniej drastyczne sposoby????????????? Nie wiem, ale na pewno się dowiem... może jakieś magiczne zabiegi???!!!! Tak, trzeba wszystko wypróbować!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaadowolonaa
Co ty za bzdury wygadujesz wysoki wzrost to ogromny atut. Naprzykład szybciej dostaniesz prace niż osoba niższa od Ciebie. Wysoki wzrost to ogromny atut w handlu łatwiej przekonasz osobę o niższym wzroście do danego produktu. A pozatym spójrz na wszystkie modelki i miski jakie one są wysokie. I się ciesz. Inie suchaj osób które negują twój wzrost negują. Banda dewotów i nic innego. Wysocy górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotos
A jak to jest z facetami ? Wolicie niższych czy wyższych ? jaki jest waszym zdaniem idealny wzrost dla faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omena
powyżej 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloonia
Hej! Dziewczyno ja tutaj rozpaczam że jestem kurduplem (mam169), a Ty tutaj chcesz się kurczyć no nieeee!!! skandal ja stosuję kurację wzrostową pewnego skoczka wzwyż ponoć w pierwszym roku rośnie się5cm w drugim podobnie, a w trzecim ok8 cm!!!! dla mnie to jedyna szansa na wymarzony wzrost!! ale była bym szczęśliwa jakbyś mi tak z 10 centymasów odpaliła:):):):):):) ale na razie to muszę się stosować do diety i treningów rozciągających!!!!!!!! mam nadzieję że to odniesie skutek. jestem załamana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższy ma niby lepiej
co za bzdura:D nie chce nikogo obrazic ale naprawdę ja znam mnóstwo niziutkich dziewczyn co mają mega powodzenie więc ze znalezieniem pracy tez nie problem... trzeba sie zaakceptowac i tyle ja tam nie zazdroszcze b.wysokim dziewczynom:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eloonia
czy mozesz coś wiecej o tym powiedziec? ja mam 150cm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloonia
ale ja przez to że jestem niska mam problem muszę urosnąć ze 168 do 178cm a wiem że to prawie nie osiągalne. Jestem modelką mam 17 lat i przez to ze jestem kurduplem nie pojechałam na kontrakt do Japonii. Ja się muszę chyba już tylko załamać i płakać :(((( to jest okropne jak idziesz do pokoju i podajesz swoje portfolio a oni tylko się uśmiechają i po angielsku mówią szeptem szkoda że jest taka niska, a potem thank you for coming !!!! gggrrrrr oszaleć można!!!!!!! Katastrofa!! Ja nie chcę ja muszę UROSNĄĆ to moje przekleństwo pomocy, juz popadłam w manię!!! znacie jakieś sposoby żeby urosnąć plisssss ZDESPEROWANA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiula
Aguś! Nie powinnas się martwić swoim wzrostem. Ludzie wysocy maja bardzo dużo przywilei. Na przykład mogą pomagać niższym od siebie osobom. Dla mnie to byłaby satysfakcja być chociaz o 10 centymetrów wyższa. Dlatego moim zdaniem powinnaś się z tego cieszyć i nie zwracać uwagi na ludzi, którzy Cię przezywają( jeżeli tacy istnieją). Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiyang
ech dziewczeta, fajnie sie pocieszacie, ale tak naprawde zadna pozytywna afirmacja nie pomoze jak niemozesz dostac dla siebie fajnego obuwia, albo jak masz ochote zalozyc sexi szpile 10cm nie chcac robic z siebie wilkoluda:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloonia
Ale ja wam dziewczyny zazdroszczę że jesteście takie wysokie!! Jesteście jak prawdziwe modelki, a nie to co ja . Na wysokich osobach( mówię tu o kobietach) ubrania o niebo lepiej wyglądają niż na niższych ( Bez urazy dla tych niższych kobietek). A już w ogóle na szpilach to sie ekstra wygląda mając 178cm wzrostu, nogi do szyi:):):):).........ach to tylko moje marzenia nie do spełnienia. Pozostaje mi tylko wierzyć że jeszcze urosnę, stosować dietę bogatą w witaminy i czekać. Jak myślicie czy jak się ma 17 lat to się jeszcze rośnie( dziewczyny jakoś krócej rosną niż mężczyźni). I teraz pytanie dla wysokich dziewcząt(rozmarzona) :):):):): w jakim wieku najwięcej urosłyście?? i ile cm wzrosty miałyście bądź macie w wieku 17 lat i czy dalej rośniecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna osoba..
JA MAM 17 LAT imam 180 nie wiem czy rosne ale chyba tak najwiecej urosłam gdzies miedzy 6klasa podstawówki a 2 gim 3 lata boze czemu ja o tym wczesniej nie pomyslałam tearz moze miałabym normalny wzrost chce umrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
wzrost nie ma znaczenia :) jestem kurduplem i podobaja mi sie zarowno niscy jak i ludzie wysocy - mam b. wysoka kolezanke w robocie - jej nogi koncza sie tam gdzie moj biust zaczyna i co? i ona narzeka ze ma za dlugie kopyta a ja ze za krotkie ... chyba nie znam dziewczny ktora bylaby zadowolona ze swojego wygladu :D a prawda jest taka ze lubi sie kocha kogos za to jaki jest :) i kazda zmora znajdzie swego amatora- jak ktos nie wierzy to niech sobie papatrzy k jakie poczwary miewaja drugie polowki... uroda rzecz wzgledna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza23
eloonia ja mam 177 cm wzrostu i bardzo badzo z tego powodu rozpaczam. Marze o tym by się jakoś skurczyć najchętniej na 168-170. jesli byłoby to tylko możliwe to bardzo chętnie oodałabym ci te 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... kiedyś też się wzrostem przejmowałam mam 179 i niższego o 2 cm faceta, z milą chęcią nakładam obcasy :D nie ma się czym przejmować to jest atut - powinnaś być zadowolona, zobaczysz kiedyś będziesz się z tego śmiala :) Pozdawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isqa
Mam 16 lat i 175 cm wzrostu ważę 55kg. Co o tym myslicie??? Tak sobie czasem mysle ze jak wyjade na studia do wiekszego miasta to sie pozbede tego, ale jak narazie to ostatnio czesto zaczynam szukac spoosbu na zmnejszenie wzrostu, czasem zle sie z tym czuje, szczegolnie gdy przebywam wsrod niskich osob, a facet ktory mi sie podoba ma 178cm wiec.. w sumie nie wiem. tez bym chciala napisac aga co Ty wogle mowisz przeciez nie jestes az tak wysoka.. to tak naprawde racja.. ale z drugiej str Cie rozumiem.. pewnie juz nei urosniesz, wogle ile masz lat? ja tez mam nadzieje ze nie przybedzie mi cm wiecej :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nighthawk
Witam Panie! Z męskiego punktu widzenia (czyli mojego) kobiety niskie są dla mnie bardziej atrakcyjne niż wysokie. Mam 196 cm wzrostu, i częściej spotykam się z kobietami o wzroście 170 cm niż 180 czy 190. Spotykałem się również z kobietami które miały 160 cm. Mimo wszystko wysokie dziewczyny są atrakcyjne, pod wieloma względami :D Choćby to, że idąc trzymając się za rękę idę własnym krokiem i nie muszę zwalniać, a w tańcu się kulić. Może też nigdy nie nawiązałem na tyle bliskich relacji z wysoką kobietą, abym mógł twierdzić, że jej atuty pod każdym względem bardziej mnie pociągają niż kobiet o przeciętnym wzroście. Pragnę tylko nadmienić , że obiektami westchnień mężczyzn są kobiety o wzroście 180 -185 cm = modelki. A mój kolega, ma 175 cm, i pragnie miłości z kobietą od siebie znacznie większą, i prosił mnie żebym zabrał go na zlot klubu ludzi wysokich. Niestety i tak by go nie wpuścili. A zaletą jest to że: szybciej jestem na miejscu idąc piechotą, szybko biegam, mam łatwiej w pracy, nie mam problemów w relacjach z kobietami, nie zaczepiają mnie na ulicy, w pełni akceptuje siebie, i nie zamieniłbym się nigdy. A jeśli chodzi o wagę to mam 80kg i chcę przytyć do 90 - 95 kg, i regularnie ćwiczę. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERYCZEK
SYLWIA 192 WSPÓŁCZUJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras
Agucha 1712 Nie masz chyba pojecia jako to cudowny atut 180 cm.Wiele bym dał aby byc z Toba bo wysokie dziewczyny sa niezmiernie seksowne i ich dlugie nóżki są WIELKIM atutem. A skąd jesteś Aguś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras
Albo jak mozesz daj swojego maila to chętnie porozmawiałbym z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiiiiia
Oj dziewczyny nie załamujcie sie z powodu swojego wzrostu....! na swiecie duzo jest małych dziewczyn tych wyskokich niewiele!! sama mam 179,5cm i też kiedyś sie dołowałam jak to fajnie było by miec mniej i nosic szpilki! gdzie nie wyjde (basen, szkoła, ulica, sklepy) słysze cały czas O Boże jakie długie nogi!! ... Kurde co za nogi! ale przestałam zwracać na to uwage... niech sobie gadają ...a dziewczyny te mniejsze jeśli czepiają sie wzrostu to znaczy ze zazdroszczą ! więc głowa do góry... moze czas wypróbować sie jako modelka, a nie próbować si "skrócic" ? xD ja tam sie ciesze ze mam tyle wzrostu ile mam :D i nosze szpilki :Dx D Czyli to wyjdzie jakieś 185 xD :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliques
witam;) ciesze sie ze wpadlam na ten temat bo chociaż w połowie pomagają zmagać sie z moim kompleksem..jednym i odwiecznym. Mam 16 lat, jestem bardzo szczupła i mam 171,5... Przy waszym wzroście to jakis krasnalizm ale ja naprawde mam z tym problem;/ w moim otoczeniu przebywaja same osoby z przecietnym wzrostem 166-169) czuje sie przy nich niekonfortowo. chcialabym miec 168cm...kocham szpilki, mam ich pół szafy i nosze je by przełamac swoj problem. mimo ze moj chlopak ma 186 i mowi ze jestem kurdupelkiem to do mnie nie przemawia. nie spotykam nigdzie wyzszych ode mnie;/ gdzie wy sie podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloonia
witam wszystkich. Mam pytanie czy po metodzie lizarowego wydłużania nóg pozostają spore, widoczne i nie do usunięcia blizny? Czy można je zlikwidować. W prawdzi gdybym się uparła to mogłabym doszukać się defektu krótszej jednej nogi, bardzo proszę o jakieś informacje gdzie, za ile, czy bardzo boli, i ile trzeba mieć aparat na nogach aby wydłużyć je o 10 cm?? Czy przyjmują w przypadkach gdy różnica jest niewielka bądź nie ma? i czy można ją wykonać prywatnie czy są jakieś skutki uboczne operacji? .Od dziecka mam świra na punkcie moich nóg i mojej wysokości i zrobię wszystko aby były długie. Nie akceptuje siebie niskiej(167-8) wstydzę się mojego wzrostu, a od szpilek bolą mnie juz stopy i boję się o kręgosłup.Proszę przyjąć tę wiadomość na poważnie, jestem zdeterminowana i gotowa na wszystko. Jeżeli znacie jakies dobre ćwiczenia na wzrost o ile jakies skutkują piszcie czekam z niecierpliwością . Pozdrawiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarafee
Rozumiem, że chcecie urosnąć conajmniej do idealnego 170 cm :), ale bez przesady. Chyba nie można nazwać niską dziewczyny o wzroście 168 cm, skoro jest także całkiem sporo dziewczyn, które ledwo co przekraczają 150 cm. Bardzo współczuję takim dziewczynom, bo nie wyglądają one ładnie no, ale taki już jest świat. Wyobraźcie sobie, że w Japonii niektóre dziewczyny mają jakieś 145 cm. Fuj, ohyda. :P To już chyba nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek_25_high
Wzrost nie ma nic do gadania przy przekonywaniu klientów czy przy szukaniu pracy. To rozmowa i siła przekonywania ludzi czyni nas pewniejszymi. Mam 25 lat i 207 cm wzrostu radzę sobie, choć nie zawsze jest łatwo. Kiedy zatrzymałem się ze wzrostem, od tamtej chwili marzyłem o jednym, by być mniejszym. Ale wysoki wzrost to nie przekleństwo, nawet z takich rzeczy potrafimy być zadowoleni. Mimo wszystkiego tego złego jak i dobrego nie powinniśmy zwracać na szczegóły uwagi...dalej do przodu i nic więcej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashley111
Hej :) Ja mam 184cm wzrostu, a mam 15 latek... BAAAAAAARDZOOO ALE TO BAARDZO CHCIALA BYM BYC NIZSZA!!!!! Chciala bym miec tak gdzies okolo 175cm PROOOOOOOOOOOOOOOSZE POMOZCIE, MI DAJCIE MI JAKIES RADY, CO ZROBIC, ABY BYC NIZSZą... Niewiem, trzeba cos jesc niezwyklego czy co? A moze sa jakies talbetki, czy cos w tym stylu? Bardzo was prosze, dajcie mi jakies rady, bo to dlamnie naprawde wazna sprawa! Z góry dziekuje!!! PoZdRoWiOnKa!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×