Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

nieśmiało pytanie zadaję...

Polecane posty

Givenchy dobrze powiedziane :D OrAn moje upadło już dawno ;) chociaż wolałabym zebyś sam je ściągnął ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyś językoznawcą przecież wielkim jest :D Nie wystarczy czytać, trzeba jeszcze ROZUMIEĆ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"c\" & \"G\" Nie podpuszczać mnie tu proszę ;) Z tego wszystkiego mój kubek z kawą upaść gotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak Juken ... :classic_cool: boli? ;) znalazłeś już pierwszą granicę :D c\'est la vie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko zrobią to osobiście .... ;) Czemuż by nie? :D Juken ... Tyś formą jest jedynie :-O Wylewanie na mnie pomyj nie napełni Ciebie treścią. Nie tylko Gombrowicza czytaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak upadnie to zawsze można podnieść..gorzej z kawą uważaj żebyś się czasem nie poparzył Jyunken przynudzasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken ;) mam dla Ciebie kolejną niespodziankę :classic_cool: i tym samym granicę kolejną zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumaaak
OrAnVag ty masz rente ze siedzisz w domu non stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie, nie cierpię ludzi którzy nie wiedzą kiedy skończyć! Musisz się dowartościowywać jyuken, prawda? obrzucanie kogoś łajnem sprawia Ci przyjemność, idź Ty chłopaku do psychologa bo Tobie pomoc potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla Ciebie Juken, bo pewnie przymus powrotu w to miejsce czuć będziesz ;) specjalna uwaga :D czyżbyś nie dostrzegł, że to ja \"romans\" nasz zakończyłem dokładnie 3 minuty przed Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Czarodziejko, w życiu nie raz po tyłku dostałam z takiego oto powodu: w obliczy chamstwa nieprzecięnego skierownego w moją czy w jaką kolwiek stronę jestem bezradna, szczęka mi opada i nie potrafię sensownie się zachować, poprostu juken wyprowadził mnie z równowagi. Czy nigdzie już nie może być żadnego miejsca gdzie ludzie o głupotach rozmawiają???? Na poważne tematy jest miejsce w realu, tutaj przecież nikt nie musi być śmiertelnie poważny, a jeśli sobie nawet pożartuje na temat seksu czy erotyki ... to czy w takij sytuacji należy go już zaszufladkować i określić mianem k...wa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym się Givenchy nie przejmuj ;) Szkoda energii ... ;) Z przyjemnością poflirtuję z Tobą :) A epitety tutaj to rzecz normalna, niektórzy tylko tym niestety dysponują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumaaak
wy jestescie idioci do potegi nie macie bab chłopow rodzin czy co chorzy jestescie czy jaka cholera cioagle na tym czacie o sexie gadacie stare próchna i starzy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi sie smutno zrobiło, wlazłam tu w celach rozrywkowych, a mam wrażenie jakbym staneła na minie, też rozrywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie zastanawia skąd u ludzi tyle zawiści..bo inaczej tego nazwać nie potrafię.. a o głupotach tak samo można rozmawiać w realu jak wirtualnie o poważnych sprawach tylko zależy od tego kto rozmawia i co chce przekazać:) tylko niektórzy są zbyt ograniczeni żeby to zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumaaak
mozna gadac o wszystkim ale nie ciagle o tym samym i przez mnostwo godzin baby,chłopy do roboty sie wziąć a ja nie to chociaz trealnie sobie podupczcie bo jestescie spragnieni tego sexu ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×