Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

nieśmiało pytanie zadaję...

Polecane posty

Wciąż mam ;) Twój wpis świadczy o tym, że też mnie adorujesz na swój sposób :D Givenchy 🌻 pogrzeszymy trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Or! jyuken jasne, ze nic nie musisz, byc tu tez nie musisz, jakoś tak mi się wydaje, że hamem też byc nie musisz! Zwracam Ci uwagę, że ja nie bronię kujena, ale potężnie ruszyło mnie to jak wyraziłeś się pod moim adresem! Nie znasz mnie a obrażasz! To jest dopiero żenyjące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chamstwo, drobnomieszczaństwo i góralską muzykę (którą akurat lubię hahahaaa) nie ma niestety lekarstwa, pozostaje tylko być sobą i starać się być jak najlepszym człowiekiem, nie zapominając oczywiście o uśmiechu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko Słoneczko, widocznie net nie chciał tej żenuły (dobrze się wyraziłam Or?) Tobie pokazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givenchy raczej przegrzał się od moich hormonów buzujących ;) a co do żenuły to swoja droga bo mój komputerek bardzo wrażliwy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
OrAn ! :D coraz popularniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejko ;) Po upadku ze mną można się podnieść już :classic_cool: Za wcześnie dla Ciebie na taki totalny upadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
głupszy czy nie głupszy to tam akurat nie wiem ale chyba teraz najpopularniejszy zerkam, i wszędzie te wielbicielki oR... toś sobie teraz biedy naklepał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boginko ;) Wszystko przez to, że nie wiedzą jak wyglądam :) Gdyby Ciebie zobaczyli ... to by było dopiero zamieszanie :D 👄 Najprzystojniejszy, najmądzrejszy i najpopularniejszy jest tutaj Juken :classic_cool: Vivat POPULARNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie plissssss nie zaczynajcie od nowa, jak się nie lubicie to nie ma przymusu ze sobą rozmawiać, gentelmeny tak robią, a nie obrzuicaja się błotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Tyle tylko, że ja nie czuję się zmęczony :D Ani formą, ani życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
OrAn, raczej skandal ;) i ilu przeciwników wytykających każdy szczególik ;) a Ty się tutaj za skromnego nie przebieraj ;) ja tam miałam tylko 1 mały, nieywraźny przykład, ale.. no no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja czymś rzucam, Givenchy, poza zalotnymi spojrzeniami (wirtualnymi) w Twoją stronę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OrAn bardzo prosze o poadorowanie mnie i Czarodziejkę, spragnione jesteśmy jak widać kontaktu z gentelmenem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
OrAn uważaj tylko, bo sobie sam dół kopiesz wiesz, tutaj od miłości do nienawiści niedaleka droga ;) ja się dopisuje do wielbicielek 👄 i już nie przeszkadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo! zatrzepocę powieczkami wdzięcznie, wachlażyk upuszczę, aaa i jeszcze zarumienie się pod Twoim spojrzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×