Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

nieśmiało pytanie zadaję...

Polecane posty

OrAn jeśli o mnie chodzi to wolałabym nie isć do pracy tylko spędzić dzień z Tobą w pościeli bądź gdzie indziej ;) no ale cóż..Tobie również miłego dnia I Givenchy Tobie oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko Słoneczko, dziękuję bardzo, OrAn, juz mi przeszło, życie było nie było jest piiiiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcie
wiecie co wy chyba jestescie naprawde niedowartosciowani wszyscy tutajj klikajacy>Rozumiem rozmawiac o sexie ale nie macie komunikatorow skype,gg tlen tam sie onanizujcie ,mastrubujcie chyba lubicie na oczach całego ludu polskiego sie wirtualnie posuwac mue muie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Cię nie zmusza do podgądania :classic_cool: Chyba, że sam tego chcesz, nieprawdaż? :classic_cool: Nie starcza tylko odwagi, by się przyłączyć? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm upadł temat?? OrAn przez Ciebie a raczej przez swoje własne fantazje rozbudzone przez Twoją osobę rozwaliłam sobie palca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ OrAn Ty samotnie?? nie uwierzę przecież tyle tu wielbicielek Twoich;) do wyboru do koloru bym powiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie dane to tylko ciekawska ma prawo zbierać ;) Na sąsiednim topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo oooooo oo
40 latek bez towarzyskiej duszy? powinienes juz sie nauczyc i obyc z towarzystwem sadzac po nudziarstwie na forum jakim pustakiem musisz byc w realu :D brak kobiety doskwiera? wolisz wirtualne pierdu-pierdu? zenula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooTooooooo glos niebianski, prawde objawiona gloszacy :classic_cool: chwala Ci niechaj bedzie, ze mnie maluczkiego oswiecasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, a co tam ciekawego słychać? Widzę, że czarodziejka idzie precz ... a Ty jej Or jakoś nie zatrzymujesz, nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To choć poudawaj żeś ponętnym mężczyznom, a to że brzydki ?... hm .... może do diabła podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×