Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

nieśmiało pytanie zadaję...

Polecane posty

znowu bełkoczesz synku :) zabołao cie t co ci napisąłem w sobote :classic_cool: a teraz szukamy akceptacji?? mówiłem ci żebyś nie udawał inteligeńcika bo sie błaźnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie o Jukenie pisać, bo w szał wpadnie ;) Doceniam Waszą troskę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , mi nie dadzą :) ło jezu!!! przegrałem życie:-P ło jezu nie musiuł ale spytał i to dlatego że mu powiedzałem w sobote prawde prosto w ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OrAnVag ja w szał?? a kto zakłada topki w stylu \" szukam akceptacji bo usłyszałem prawde???\" żałorzyłeś ten topik z MOJEGO powodu synku, co JA cie zgnoiłem W sobote ale pociesze cie skoro tak pragniesz uwagi to ci ją dam, bede zawsze tam gdzie ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na twoich topikach, prowokując , psując atmosfere, żucająć gnojem :D bedziesz miał tyle uwagi ile zapragniesz i jeszcze wiecej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jyuken, dlaczego jesteś taki niemiły, przecie nikt Cię nie zmusza do czytania tego co tu ludzie piszą, jeśli nie interesuje Cię to, to po co czytasz? Mało tego, że czytasz to jeszcze komentujesz :p a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorem pozdro600 nie napiszę byś dał BIS :classic_cool: Swoim sobotnim popisem wyrobiłeś osbie u mnie opinię, którą zapewne masz gdzieś - a to z kolei ja mam gdzieś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym co stało sie w sobote pewnie bym zapomiał bo to dla mnie normalka takie akcjie ale ty zrobiłeś najgłupsza rzecz a mozliwych otórz piszesz sobie że nie obchodzą cie moje wrzuty, ale twoje czyny zaprzeczją słowom, a ten topik jest na to dowodem jak w morede strzelił :classic_cool: i co ciulu , mozesz sie pisac że ci to wisi ale dałeś mi nieświadomie broń do ręki i to bardzo potęrzną :classic_cool: Givenchy ---> stul pysk jak nie wiesz o co chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dałem Ci oręż, a powiniem: słownik ortograficzny ;-) Nie daje się ... brzytwy do ręki :-O Mea culpa, mea maxima culpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakra omwea honto baka da :classic_cool: znam duzo wiecej obcych jezyków niż ty synku uuu co nie wiemy co odpisać gim-srako??? zmurowalo??? już ci mówiłem żebys nie udawał inteligeńcika , bo to że piszesz bezbłędów o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zgnoiłem ci temat :classic_cool: nik już tu nie pisze:D przyzwyczaj sie :classic_cool: do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jyuken, może i nie wiem, ale doprawdy, nie cierpię jak ktoś jest niemiły, ba! Wręcz wulgarny, nie za mierzam niczego tulić!!!! Odnoszę wrażenie że skoro wypowiedziałeś się w jakiejś tam kwestii w sobotę, wyraziłes swoje zdanie i już! Ale nie! Ty dalej wyżywasz się!!! Nie wiesz kiedy skończyć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema
jjuken ten oranvag jest stary a nie gimnazjalista on ma juz 40 lat na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givenchy --> widze żeś nowa na forum i nic nie kapujesz, przeczytaj to co mam napisane w niku, to co robie mnie BAWI, kapujesz!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym wszyscy zdrowi
Generalnie nie lubię was obu, śmiecie 🖐️ ale tu przyznaję rację jukenowi, oranvag to ciota i skrytomasturbator :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema
a z kim ty oranvan c grzeszysz :-) chyba z dmuchana lalką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wszyscy zdrowi ----> ja tez cie nielubie ale stolcu masz racje on to ciota i skrytomasturbator :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istotnie, widzę, że Cię to bawi, ale nie zwalnia bynajmniej od przejawiania dobrego smaku i posiadania odrobiny kultury, dyskusja - nawet najbardziej zażarta powinna pozostać w dobrym smaku, czyżbyś upodabmniał się do naszego premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym wszyscy zdrowi
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parysek
giwechy idź sobie ogorka wsadź to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givenchy dziewczynko, odejdz bo pierdzielisz bzdury jak potłuczona, zrozum JA NIC NIE MUSZE!!!!! jestem wolnym człowiekiem i robie to na co mam ochte :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×