Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Cześć Malinka 🖐️ poszłam na mszę, myślałam, że i na procesji zostanę ale nie zostałam samej mi się nie chciało ....a do tego jakos tak dziwnie zbierało mi się na płacz (ja nie wiem co się ze mną dzieje) wróciłam sobie do domu przez park rozmyślając ....do żadnych optymistycznych wniosków nie doszłam :O po południu ide na grilla do znajomych, mam nadzieję na dobrą zabawę :P zazwyczaj w ich towarzystwie dobrze się bawiłam ;) aha ...weekend mam długi :D:D:D niestety nigdzie nie wyruszam :O ale jakoś miło zorganizuję sobie czas na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassja
Hej, singielki, mozecie mi cos doradzic? Tez jestem singielka, przymierzam sie do zakupu swojego mieszkanka i nie wiem,czy "zaszalec" i kupic 2 pokoje, czy raczej kawalerke... Obawiam sie, ze kawalerki troche klaustrofobiczne sa... Nie wiem,czy sama wytrzymam... a z drugiej strony jednak nizsza rata. Musze miec swoje gniazdko, jak mieszkacie i co polecacie/odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doslownie na chwilunie 🖐️ jestem w trakcie nauki... brrrrr kassja-jesli chodzi o mieszkanie to odradzam kawalerke! mieszkalam do niedawna i zmienilam na cos wiekszego, uwierz mi... niebo a ziemia:D dobranoc singielki i single🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassja
Dzieki Maxi, tak myslalam :) Jeszcze jakies opinie, porady co do nowego lokum dla singielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!! Powracam z dalekiej podróży :) No może nie tak dalekiej, ale z wypoczynku na pewno :D I nawet nie przeszkadza mi wizja jutrzejszej pracy :) Przynajmniej na razie :P Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cały dzień spędziłam w plenerze ;) faaaajna sprawa :D Wyskoczyliśmy z przyjaciółmi za miasto ;) i kto wie?? ....może za tydzień wyrwiemy się na weekend do Zakopanego? - strasznie bym chciała!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, jak mi się nie chciało wstać :(:( Rozpływam się z wiatrakiem i mam taką pustkę w głowie, że pół godziny się zastanawiałam, jakie mam hasło do komputera w pracy :P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, jeszcze zostało mi środę jedno zaliczenie do napisania i od przyszłego tygodnia sesja. Ale już wkrótce wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie odespałam wesela... mam mdłości...... 😭 malinka 🖐️, mnie tez jeszcze jeden egzamin został i tez mam wakacje:) a dziewczynki 🖐️ widze pieknie wypoczywają na łonie natury! biała , nie wiedzialam ze jestes kibicem lokalnej druzyny :D tesknota🖐️ a ciebie dlaczego tu ostatnio nie widac:) nie mam dzis za dobrego dnia, uciekam, buzka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ale ze mnei gluptasek Wstyd sie az przyznac Tez zafundowalem sobei dlugi weekend i to w miescie Bialej W czwartek mimo swieta bylem zalatany i zapomnialem Was odwiedzic Bialo Czarna sobote spedzilem podobnie jak i Ty W jakich sektorach stadioniu /placu uniwesyteckiego sie bawilas ? Mecz ogladalem na sektorze gdzie normalnie zasiadaja przyjezdni W drugiej polowie wyszedlem na piwko a gdy wrocilem stalem na koronie Biala rowniez bylem na fecie :) Wiekdzosc czasu stalem przy pomniku z ktorego w koncowej fazie odpalono pirotechnike Kapalas sie w fontannie Pszczolko ? :) W ladnym miescie mieszkasz Zamek B. park ogrody podswietlana fonntana, az zal bylo odjezdzac No i ten Wasz zlocisty Zuberek :) Ja nie kibic Jagiellonii ale bardzo mi sie podobalo Posiadam kilka zdjec z tej imprezy( jesli bylabys zainteresowana) Bawim sie i pijem sialala tak to bylo ?:) Teraz gdy odczytalem Twa sobotnia wiadomosc pozostal niedosyt wyjazdu :( Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota ;) witaj! na stadionie siedziałam na przeciwko sektoru VIPów :) to pewnie zdrugiej strony niż Ty ....na placu byłam pod samiuśką sceną :D Nawet dziś w kurierze porannym odnalazłam na zdjęciu koleżankę z córką które stały przede mną :P Mieliśmy nosa bo odeszliśmy stamtąd zanim zaczeli oblewać szampanami :D:D w fontanie się nie kąpałam ;) a TY?? Po fajerwerkach poszliśmy ze znajomymi na piwko i tak nam się zeszło do drugiej w nocy :) Fajnie, że Ci się w moim mieście podobało i miło tu spędzałeś czas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjęć też mam sporo (znaczy jeszcze nie mam ale będę miała) bo moja koleżanka dużo pstrykała. Fotografia to jej pasja :D:D Maxi - to super że imprezka była udana :D złapałaś welon?? :P:P:P nie jestem zapalonym kibicem, zostałam namówiona :P:P choć niewykluczone, że teraz bardziej będę interesować się naszą drużyną ...wszak to już I liga :D:D:D:D Malinka i Maxi - zdawajcie ten egzamin raz dwa lato czeka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy się rozpływam :P A dokładnie w centrum centrum :) Dziś na szczęscie szybciej przypomniałam sobie hasło do kompa :D I żem jakaś nie podatna na reklamę, bo piję wodę mineralną pomarańczową, po której będę świecić :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście pokój w pracy mam świetnie usytuowany :D panuje tu przyjemny chłodek mimo upalnej temperatury na zewnątrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała. chyba sie wypalilam zawodowo juz :( drazni mnie wszystko co zwiazane z moja praca... spac nie moge.. cholera jasna... a w ogole to jeden taki kawaler mi po głowie chodzi... i rowniez spac ostatnio nie daje... ale nie chwale dnia przed zachodem słońca :D buzka moje singielki kochane i kochany singlu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw Macho
w zasadzie po wykonaniu zyciowych funkcji jedyna rozrywka jesr ONANIZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, na razie nie zanosi sie na to zebym zmienila stan :D to taka znajomosc \"po lebkach\" kiedys, kiedys cos nas lączyło i teraz próbujemy jakos znow ze soba rozmawiac, i chyba flirtowac :D tak mi sie wydaje... tesknota, chlopcze drogi a gdzie ty po nocach pracujesz! taki cudowny dzien sie zapowiada a ty masz zamiar go przespac? :) wstawaj!! :P ręka ci uschnie bolesław macho od tego machania łapą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maxi to flirtuj flirtuj ...i wykorzystaj seksualnie :P:P:P:P jeśli zechcesz oczywiście :) Bolesław - naprawdę nie znasz innych rozrywek?? ;) dziś się rozpływam!!! mimo otwartych drzwi i okien brak jakiegokolwiek przewiewu!! ...Mam lenia i jeszcze nic konstruktywnego nie zrobiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwalilam juz całą robote i teraz przysypiam.... i smaki jakies mam... chyba ugotuje sobie w domciu botwinkę :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała, jak sie bedzie dało to wykorzystam seksualnie, a co:) na razie umawiamy sie na wspolne pichcenie, wiadomo, przez żolądek do serca... a jest wspanialym kucharzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś duszno i pochmurno, spać sie chce. Ale trzeba brać sie do nauki w piątek 2 zaliczenia. Żeby się chciało tak jak się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×