Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

dzięki Maxi za uściski ;) teraz o tym nie myślę ....ale kto wie co będzie wieczorem?? znów zdam sobie sprawę, że nikt mnie nie kocha... że mam już 30 lat ... że najpiękniejsze lata mam już za sobą.... że niedługo będę starą zrzędliwą starą panną :( a może dziś nie będę miała sił użalać się nad sobą? bo będę pracować do 20 albo i dłużej .... a jak przyjdę do domu to padnę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana!!! najlepsze jeszcze przed nami! zobaczysz! i trzeba wierzyc, ze na pewno jest gdzies ktos kto cie kocha, tylko wasze drogi jeszcze sie nie zeszły! a moze wez moja droga pare dni wolnego i wyjedz gdzies, zabaw sie, odpręż, zapomnij o otaczającym swiecie, zanurz sie w cos nowego, nieznanego, moze ty poprostu jestes przemęczona i stąd te podłe nastroje? głowa do góry- zycie zaczyna sie po trzydziestce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a gdzie ja pojadę?? z resztą sama nie lubię... to dopiero dołujące! Planuję jechać nad morze na początku sierpnia z koleżanką ...mam nadzieję, że pogoda dopisze i nic mi planów nie pokrzyżuje Do tego czaasu może wyskoczę parę razy na Mazury do rodzinki .... lub ze znajomymi w pracy się nie przemęczam ... a prawie każde popl\\ołudnie poświęcam siostrzenicy ;) jest słodka :) ma 4 lata, a jej mam wyjechała na 6 tygodni... Może i trochę przez to łapnął mnie ten dół :O mała jest słodka ;) taka kochana i w ogóle.... aż żałuję, że nia mam swojej takiej kruszynki ;) ...zegar biologiczny tyka, a partnera życiowego (czyt. potencjalnego ojca) brak... te moje złe nastroje mi miną ....nie jestem osobą co się dołuje swoją samotnościa ....CZASEM tylko coś dopada.... Wczoraj jakiś taki nastrój ...zwyczajnie miałam ochotę poużalać się nad sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Oj Biała i ja wczoraj miałam doła :( Mnie też tak czasem chwytnie i trzeba to wypłakać. Albo wykrzyczeć :) A dziś kolega z pracy przyniosł mi bukiecik konwalii i jakoś mi lepiej :) Co prawda kwiatki są od jego żony, ale co tam :P Zegar biologiczny tyka, no tyka. Nic sie na to nie poradzi, ale... jak mawia moja koleżanka - zawsze są banki nasienia :) A tam przynajmniej czysto, ładnie i geny sprawdzone :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiorekk
ja różnie czasem pojeźdze sobie na rowerze pojde na spacer albo na zakupy szkoda że musze robic to sama mam raczej mało znajomych jak mam ochote na coś eksta to zrobie sobie ciepła kąpiel świeczki troche się popieszcze albo obejrze jakiś ciekawy film na wiosne albo w lecie jakos czas szybciej płynie gorzej na jesień kiedy wieczór robi sie naprawde dłuuuuuuuuugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzonka. Wczoraj zostałam odcięta od świata- coś się stało z internetem, ale dziś powróciłam. Poza tym siadam do książek jutro mam kolokwium :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala:D:D:D na ciebie to zawsze moge liczyc, a jak dzisiejszy wieczorny nastroj? nie waz mi sie beczec w poduszke, dzis pijemy na umór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastrój dziś też nie tęgi ...moge się upić! a co tam ;) może smutki się potopią? nawet jak mam jakies smutki to i tak \"upijam\" się na wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio dużo czasu spędzam ze swoją siostrzenicą ... jak wczoraj wróciłam do chaty - wcześniej niż zwykle ...to moje mieszkanie wydało mi się taaaaaaakie puste :( dziś z małą tylko rozmawiałam przez telefon .... szczerzyłam się do tej słuchawki ile się da ...a jak zakończyłam rozmowę - automatycznie smutno mi się zrobiło - Normalnie się w niej zakochałam ❤️ rozbudza we mnie uśpine uczucia macierzyńskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jednak nie bede musiala pic do lustra:D mam taka ochote sie opic do dna ,ze chyba to zrobie, ale obawiam sie the day after... ojjj moze byc ciezko, ale co mi tam, nie bede wybiegac w tak odlegla przyszlosc jaka jest dzien nastepny:D biala, zdrowko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat ma dwojke pieknych dzieciaków, parke, cora ma 4,5 syn 2,5 roku. co to za pocieszne stworzonka to moglabym opowiadac godzinami, wiec wiem jak sie czujesz z tym instynktem macierzynskim, moja mala jak sie przytula do mnie i mowi \"kocham cie ciociu\" to mi nogi miękną..... mam nadzieje, ze i ja bede miala kiedys taka ksiezniczke.. a co jest najfajniejsze, znajomi mowia ze jest strasznie do mnie podobna i jak chodzimy na spacerki to wygladamy jak mama z córcią:D ale cicho... bratowa by mnie zastrzelila jakby ja sluchy doszly ze jej córe porownuja uroda do ciotki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam caly czas!!:D:D zaraz zaczne spiewac \"ore ore\":D:D zawsze mi sie chce to spiewac jak jestem pod wplywem, chociaz straaaasznie nie lubie tej piosenki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) - taaak ja też mogłabym godzinami o niej opowiadać... nawet teraz jak o niej myślę to się uśmiecham ;) polewaj!! będziemy pić!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śpiewaj!!! :D:D:D mnie to nie przeszladza ...może nawet zaśpiewam z Tobą?? hehehehe .... tylko uprzedzam! mnie słoń na ucho nadepnął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz moja droga do wyboru: czerwone wytrawne czerwone polwytrawne malibu tyskie (moje ulubione:D) czysta zubrowka nalewka wisniowa hand made :D:D do wyboru do koloru:D a nawiazuajac do dzieci, to wiekszosc matek mowi, ze male dzieci sa wspaniale, ale tylko te cudze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good choice:D a w ogole to nie wydaje ci sie ze sie nasze towarzystwo wysypuje? coraz rzadziej nas tu odiwedzaja, co z kajzerka? odpusciła? a cala reszta? a nasz rodzynek pan D? czyzbysmy tylko my dwie zostaly same na tym swiecie?:D:D o maj gad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek i Malinka zaglądają systematycznie ... ale często jednak wieje tu puchami - autorka topiku się nie pojawia :( (chyba, że pod innym nikiem a my o tym nie wiemy) ... niemożliwą jeszcze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - niestety musze się już pożegnać 😴😴 wybaczysz prawda?? Nie pij za dużo, żeby głowa jutro nie bolała ...nie wyobrażam sobie mieć kaca w takie upały!!! Dobranoc! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gotowa przeciez dawno nie zagladala.. chyba ze rzeczywiscie poznaly kogos i nie maja czasu:( mnie teraz cos takiego spotkalo, przyjaznilam sie, przynajmniej tak myslalam, kilka dobrych lat z pewna dziewczyna poznana na studiach, wydawalo mi sie ze jestem dobra przyjaciolka, zawsze sluzylam radą, wspieralam w tych gorszych chwilach, jakos dziwnie sie skladalo, ze tych gorszych bylo wiecej... az do momentu kiedy poznala faceta. teraz kontakt ograniczyl sie do zlozenia zyczen na urodziny i finito. moja mama zawsze mawia \"jak trwoga to do Boga\" i ze pewnie jak jej sie przestanie ukladac w zwiazku to sie odezwie, ale ja juz nie bede miala ochoty i czasu na wysluchiwanie ... nie po tej szopce co odstawila no nic to... polewam dalej, moze jakas samotna duszyczka do nas zawita, wiec musimy utrzymywac radosny nastroj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też singielka
dobija mnie ta pogoda :O padało całą noc... i od rana nie przestaje :( i cóż robić w deszczowy samotny wieczór???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×