Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Kwiatek 🌼 za stronkę ;) mam nadzieję, że Twój czarny scenariusz się nie sprawdzi....aczkolwiek nie wykluczam takiej ewentualności....różnie się w życiu układa..... Jednak chcę wierzyć w to, że będę szczęśliwa w małżeństwie, że będę mieć dwójke dzieci ;) że będziemy się z W. kochać do później starości, że będziemy sobie wierni.... Gdybym nie maiłą takich nadzieji, nie decydowałabym się na małżeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - spoko jestes ;) dzieki za kwiatka ;) oby marzenia ci sie spelnily ;) ja tam teraz akurat mocno sceptyczny jestem wiec prosze mnie nie sluchac tak do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to jacy jesteśmy ma wpływ to co przeżyliśmy.... widocznie jakaś miłość odbiła się na Tobie bardzo negatywnie, wyraźnie ktoś Cię zranił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala nie mam jeszcze planow na sylwestra. Kolezanka mnie zaprosila do domu, siedzi z mezem- ale jakos mnie ta perspektywa nie za bardzo satysfakcjonuje. Moze posiedze w domu i pogadam na skypie z Polksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - no ja uslyszalem takie fajne teksty: "facet jest po to zeby pieniadze przynosic" i drugi jeszcze lepszy "facetowi trzeba dac .... bo jak nie to pojdzie do innej" niezle, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - no niby OK ale wlasnie po tym drugim tekscie to czuje pewne obrzydzenie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS oba teksty uslyszalem od kogos na kim mi zalezalo... to nie byly teksty z kafe albo od znajomej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że kobiety to co? ...bo nie rozumiem....domyslalm się, ze to nic pochlebnego ja powiem Ci tyle, że facecią sa nielepsi ....tyle ch...ów chodzi po tym świecie, że szok! w każdym gatunku znajdą się jakieś czarne owce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - może warto rozliczyć się z przeszłością....? Idzie nowy rok.... nowe nadzieje ;) Może warto postanowić i zacząć od nowa? doświadczenia które mamy na koncie powinniśmy wykorzystać w taki sposób, by ustrzec się tych samych błędów ....ale nie warto zupełnie zamykać się na życie, na ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało no wiedziałam że Ty będziesz pamiętać mnie :D aż mi sie mordka uśmiechneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kwiatek - może warto rozliczyć się z przeszłością....? \" co masz konkretnie na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem? powiedzieć sobie "dość", nie rozpamiętywać, nie siedzieć w czymś czego już nie ma, pogodzić się z tym, że ten związek to juz przeszłość , postanowić cos pozytywnego ;) i się tego trzymać! - wiesz pisze czysto teoretycznie, bo w sumie nic o Tobie nie wiem może to takie pierdoły tylko.... w każdym razie wiele zależy od nas samych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - pogodzenie to bylo ponad rok temu, wiec spoko ;) wtedy na kafe zawitalem po raz pierwszy... ale powiem ci ze wspomnienia sie przywoluja jak sie topy czyta na kafe :P albo wypowiedzi co poniektorych panien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - zeby było śmieszniej - ona jeszcze w tym roku cos probowala z powrotem :P ale no way...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek - ja Ci pisalam ze tak jest w tekście, to co ja im tam mieszać będę Prof. Kwiatek ale to było przez jedno g i dwa i a nie tak jakoś nie foremnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie, choć może jednak, sama niewiem, jakos mi się niedobrze zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi coś sie w żołądku porobiło :( dziwnie coś. Herbatke jakas pije, moze mi przejdzie.. Rumianek chyba kupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy ruch takiw biurze, ze nie daje rady nawet na maila odpisac, ale czas leciiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :) widzę ruch przedswiąteczny na topiku :) witam stałych bywalców i nowo odnalezionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×