Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

gówno??? hehehe to co bys powiedział o naszym seicento?? którym jeździliśmy do tej pory i nie narzekaliśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b-cz - jak nie byl bity to spoko powinien Wam jezdzic.. w swojej klasie to jest naprawde dobre auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to co bys powiedział o naszym seicento??" jajczento to nie auto :D to wiekszy maluch :D hehe no dobra nie wcinam sie wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, nie był bity :D jeden właściciel…a zmienił tylko dlatego, że kupił sobie nowego focusa, 126 tys na liczniku, autko sprawdzone, z pewnych rąk… wydaje nam się że to niezła cena i niezłe autko :) na wyższą klasę niestety nas nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że lipa i to jaka jeszcze…. GG to nigdy nie było, ale kiedyś znalazłam obejście, żeby jednak się podłączyć przez firmowy komunikator, potem to odcieli. Nie ma poczty, wszystkie stronki gmail, wp i inne poblokwane ….nawet naszą klasę zablokowali :O i tak piknie, że kafe jest :D a w ogóle to jest inwigilacja i mogą widzieć, że tu pisze i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to moja firma ma luzik, nic nie jest poblokowane, pelen luz, zadnej inwigilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pragnę donieść, że dziś podpisałam umowę na czas nieokreslony :):):):) I... zaczynam szukać mieszkanka do wynajęcia :) Na razie pomieszkamy z Sipp osobno, a potem sie zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - skoordynujta sie ;P coby nie płacić niepotrzebnie za dwa mieszkania :D PS gratulacyjki, gratulacyjki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - strzelam ze ok 150km do wiochy sipp ze świętokrzyskiego jest ;) zreszta - niech sie przeprowadzi do Łodzi - mozliwosci zrobienia kariery, dostania w ryj albo zgwałcenia nieporównanie większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolę się wynieść do Sipp :) Zresztą zawsze chciałam i chce nadal!! mieszkać w świętokrzyskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ja wolę się wynieść do Sipp " Gosiaczkowa, czemu? sipp po pijaku puści sie z jakimś dobrze zbudowanym wysokim przystojniakiem, dziecko sie urodzi i bedziecie wychowywac ;P teraz modne jest wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wychowamy Nawet jak ja sie puszczę" poka wreszcie te fote to ocenie czy ktos w ogole weźmie :D Ps lepiej zeby sipp sie puscila bo mlodsza to mniejsze ryzyko ze Down sie urodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) Gosia gratuluję umowy!!!! Biała gratuluję autka!!!! Sippel gratuluję Mieszkanka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kwiatek-- a czemu mialabym sie puscic po pijku?? przeciez w moim zwiazku z gosia kochankowie sa dopuszczalni, wiec moge sobie zrobic dzieciaka na legalu:) a po drugie jakiegos dobrego genetycznie bym wybierala jak juz cos, zeby moje geny wzmocnic jeszcze a nie oslabic:) a co do tego,l czy jakis bedzie chcial gosie to moge zaswiadczyc ze niezaprzeczalnie znalazlo by sie bardzo wielu ktorzy by wiele dali za zaciazenie jej:p gos-- gratiulacje:) no to teraz czekam az mnie odwiedzisz, parapetowka najpierw u mnie a pozniej u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - hehehe :D ale myslalem ze juz w zasadzie masz kandydata chociaz do pojscia do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- chetnych na pojscie ze mna do lozka, a nawet takich co by chcieli byc ojcami moich dzieci jest nawet wiecej.... kilku nawet ma jakies powazniejsze plany co do mnie, tylko ja na razie jakas wybredna jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - no, no, no ;) ale-chyba nie ma sie co spieszyc-nagrode powinien dostac ten najwytrwalszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- 90% nie ma szans na starcie - za glupi, za stary, za leniwy, za brzydki, humanista, techniczne beztalencie, zonaty... reszta przechodzi kolejne testy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - hehe ;) dobrze cie czulem ze sie wysoko cenisz :P dobra ide popracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie ma co sie nisko cenic... zycie jest za krotkie na to. jak kochac to ksiecia jak krasc to miliony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - hehe ;) trzeba tez miec za co sie cenic bo inaczej sie mozna osmieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×