Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

normalnie zaraz usne w tej robocie, nie dosc ze ogolnie jakas niewyspana wstalam, bo mi sie pierdoly snily to jeszcze nie mam nic co by na tyle mnie zainteresowalo, zebym sie obudzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello :) tu znowu cisza :( Sipp, Maxi - jak tam Mayer przeczytalyscie juz??? jak tak to dajcie znac bo ciekawa jestem waszej opini. Ja przeczytalam to juz jakis czas temu - wszystkie czesci w jeden weekend ahahahha co najlepsze mialam dwa tomy po ang dwa p polsku - tak czy tak czyta sie to szybko i w ciaga - jednak stwierdzam ze jestem juz za stara na takie ksiazki :( niektore watki czytalam po lebkach bo nie bylam wstanie tego zniesc hehehe czekam na Wasza opinie a tak z innej beczki myslalam ze nie mozna swoich bledow naprawic - a jednak mozna ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja przeczytalam tez szybko, jako ze ogolnei lubie fantasy to mi sie podobalo. owszem czasami strasznie przeslodzodzone, ale ogolnie takie przyjemne, lekkie i szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja przeczytalam tez szybko, jako ze ogolnei lubie fantasy to mi sie podobalo\" sipp, a \"Grę Endera\" czytałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tfu ale to jest fantastyka co podalem :D to nie bajkowe klimaty fantasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- ja czytam s-f, fantastyke, fantasy, kryminaly i thrilery. czasami nawet romansidla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - ja nie czytam nic bo po pracy przy lapku mam dosc wyłupiania gał :P PS kiedys byl top na kafe gdzie ludzie zdrowo tytulami ksiazek s-f rzucali... warto by bylo chociaz kidedys np. Lema poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - a co ci sie z fantastyki podobalo? (czy tez s-f ale to to samo, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - u ciebie Krise jest czy nie? bo z tego co piszesz masz co robic... PS Szwaby niemalże już umierają masowo z tego co pisza w gazetach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- s-f to musi byc cos zwiazanego z nauka, i te gry endera to jest s-f, a fantastyka to chyba ogolnei s-f i fantasy:) niezla ta ksiazka, dobrze sie czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na razie jest co robic, ale nowych rzeczy wchodzi bardzo malo, a jak nawet to male i upierdliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydawalo ze science fiction i fantastyka to jeden pies... a fantasy to bajkowy swiat "magii i miecza" PS ksiazka jest naprawde dobra ;) ale juz nic wiecej nie mowie ;) byly jeszcze sequele potem ale nie tak dobre jak ta 1-sza czesc. PS2 przypomniala mi sie bdb trylogia o Edenie (cos tam "powrot do Edenu" itd.): walka ludzi z inteligentnymi rozwinietymi jaszczurami :) PS3 a "Dune" czytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edenu nie czytalam, jak skoncze ta to sie wezme za czarna kompanie, kiedys zaczelam ja czytac, ale nie mialam wszystkich tomow, a teraz mam calosc na kompie. gry sie czyta lekko i przyjemnie:) ale juz czuje ze sa za krotkie by sie nimi nacieszyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♪♪♫♫♫♫♫♫♫ rozpierdziela mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! moj/nie moj facet wczoraj postanowil pojsc na calosc i mnie \"troche\" zaszokowac... i stwierdzil, ze on to jednak chcialby bysmy sprobowali byc razem... ze on chcialby moc przestac sie kontrolowac na kazdym kroku przy mnie, ze podobno doprowadzam go do skrajnego zestersowania... masochista czy jak?? ze wygladalam na wysoce zszolkowana to powiedzial, zebym sie zastanowila do soboty kiedy to idziemy razem na wesele... no i szczerze mowiac nie wiem czy mam zaczac mowic na niego moj N... czy pozostac przy nie moj facet;) jedno jest pewne szybko sie uczy jak dobrze calowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ze podobno doprowadzam go do skrajnego zestersowania... masochista czy jak??\" sippel, to co Ty mu robisz? :P kopa w jaja dostaje jak sie zle odezwie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek-- zadnego zneczania sie fizycznego ani psychicznego nei uskuteczniam." no to co wyrabiasz ze doprowadasz faceta do skrajnego zestresowania :P przyznawaj sie bez bicia :P PS podk....ny jestem wiec w bojowym nastroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- ja podobno tak dzialam na wiekszosc facetow, ze nie daje sie latwo sklasyfikowac, a jak jakis startuje do mnie to nie wie jak mnei ugryzc bym nie zagryzla:) ten do tego zna moich rodzicow wiec wie, ze jak popelni jakis blad gdzie stani e mi sie coz zlego to ze moja rodzinka go ugotuje na zywca tak jak sie gotuje raki... a co Cie tak podkur.wilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co sie zadajesz z facetami w ogóle :P nie bedziesz moich dreczyc 😠 PS podk.... mnie nasi, nasz dystrybutor, Niemcy, Amerykanie :P ogolnie walka na noże jest w mojej branży od jakiegos czasu wiec stresówa osiaga wysoki poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku-- ja sobie odpuscilam was facetow, i jak tylko sobie was odpuscilam tak 5 postawilo sobie za cel zdobycie mnie... bywa zabawnie... no a zwlaszcza z tym jednym co wpada w jakies stany skrajnego zestresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszej branzy na razie nie ma na noze, ale bywa ciekawie, teraz mnie wysylaja na front, bo wiedza, ze przy kobiecie sie faceci powstrzymuja... i jestem taka tarcza ochronna przed wielkim wybuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja sobie odpuscilam was facetow, i jak tylko sobie was odpuscilam tak 5 postawilo sobie za cel zdobycie mnie... bywa zabawnie... no a zwlaszcza z tym jednym co wpada w jakies stany skrajnego zestresowania" hehe :D a no to sam sobie winny :D :D po co sie z jędzą zadaje :P PS powstrzymalem najazd Szwabow-teraz mam nadzieje bedzie juz lepiej ;) :) :) "mnie wysylaja na front, bo wiedza, ze przy kobiecie sie faceci powstrzymuja" hehe gdzie diabeł nie może tam babe pośle :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - daj mu cyrograf do podpisania na wstepie jak J.Lo kiedys chciala zrobic :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×