Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

sipp - ty robotny wółku, a nadgodziny ci płacą za to siedzenie w robocie? maxi - :D ty to masz pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, pracuje w 2 firmach i obie mi laca za nadgodziny, w tym miesiacu dostalam bardzo ladna premie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- taka jazde mam tylko 10-12 dni w miesiacu. pozostale dni mam luzniej, tylko w jednej siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzina ;) Okno w pracy mam otwarte, za oknem jest taaaak pieknie, ciepełko i słoneczko ….a ja niby w pracy, ale jak na wagarach, bo dziś normalnie leżaki uskuteczniam, dawno już tak nic nie robiłam w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – czy w Tobie pracoholik się nie rodzi??? Ja jednej pracy mam dość :classic_cool: ….co prawda nie miałabym nic przeciw drugiej wypłacie hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała :D, ja to mysle ze mogłabym pracowac od godz10 do 14, piątki wolne oczywiscie i dostawac pensje normalną plus 100% premii co tydzien:) ale byloby cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- pracoholizm u mnie w rodzinie jest wada genetyczna, wiec pracoholikiem jestem juz od dawna, i szczerze mowiac, woel miec roboty, tyle ze sie nie wyrabiam niz nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pieniądze to nie wszystko tępoto, a tak w ogole to skąd wiesz ile zarabiam, ze porównujesz? hę?:) a czym ja sie moge pochwalic to zostawie dla siebie, nie lubie sie dzielic swoim szczęsciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 20 minut koniec pierwszej pracy i jade na obiadek i do drugiej. odezwe sie pewnie dopiero jutro rano z pracy, bo w drugiej pracy nie mam czasu wejsc na net. a moze jak mi sie uda dzisiaj skonczyk kolo 20 to sie na spacerek wybiore:) taka ladna pogoda a mencizna mi wczoraj spacerek obiecal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcz poltorej godziny...:( a gdzie sie podziewa papcio? ciekawe czy zagląda, sipp, a co masz na obiadek dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi nie wiem, jade do rodzicow na obiad:) moze jakies pierozki:D bo cos mama wspominala ze sa chyba ruskie w domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O na jedzenie zeszło…. Na szczęście mogę z głodnym porozmawiać, właśnie wtryniłam wspaniałą sałatkę własnej roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wow, uwielbiam ruskie!!!!!!!!! najlepsze pierogi na swiecie!\" maxi-anoreksja - jaki ty masz wieśniacki gust :D pierogi z kartoflami ci najlepiej smakuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, frytki tez lubie, placki ziemniaczane tez, i zalewajke, i zacierke, wiesniara jestem typowa, :) ty pewnie na sniadanie kawior wpierdalasz i kąpiesz w szampanie Dom Pérignon:) coz z tego , nadal jestes nudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×