Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość happyjune25
ja jeszcze 10 miesiecy temu byla w takiej sytuacji jak wy ja mieszkalam na stancji w obcym miescie , mialam tam prace wiec zyłam tam sobie z dnia na dzien, daleko od rodziny, znajomych prawie nie mialam, tylko jedna bardzo dobra kolezanke z pracy pewnego wieczoru, dokladnie 14 czerwca 2008 tez siedzilam sobie w necie , szukalam niewiadomo czego i w koncu weszlam na gg, wpisalam moje miasto, zaznaczylam facetow i ....znalazlam. mialam szczescie jak cholera, nastepnego dnia spotkalismy sie i teraz mieszkamy razem, jestesmy szczesliwi a moje zycie zmienilo sie o 180 stopni :) czasem warto jest zaryzykowac i poszuakc faceta w necie, a jak juz sie znajdzie to wieczory sa dużo przyjemniejsze niz te w samotniści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ❤️ ciezkowato w sensie, ze spiąca czy przejedzona? a moze jedno i drugie??:P ja tylko spiąca.. a co do przejedzenia to chyba musze zrzucic pare kg, wiec sie ograniczam :D kwiatek pewnie zaraz zwyzywa mnie od anorektyczek, ale kij mu w oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiwiechciu, ja ci moge oddac swoich pare kilo to zaczniesz jak kobieta wreszcie wygladac a nie jak chłopaczek z ABC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przejedzenia chyba najbardziej.... choć starałam się zachowaćumiar :P Rano było gorzej....może nawet trochę kacowo, ale teraz już oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacyk u mnie takze wystepuje:) kwiatek , chocbym miala zniknac to nie chce twoich modyfikowanych genetycznie kilogramów, smieci nie zbieram. spac mi sie chce, ale biurko niewygodne, twarde jakies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś tak źle spałam, że rana doczekać się nie mogłam....jakoś duszno, jakoś ciężko...i jakies głupie sny....pociągiem gdzieś jechałam, czy coś, od trzeciej tylko się przewracałam, i budziłam co jakiś czas :O makabra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi.... dziewczyna przeczytała moż epierwszą strone topu.... i nie zauważyła, że przez dwa lata sytuacja nam się zmieniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro ci moja osoba przeszkadza i nie pozwala na normalne funkcjonowanie czytaj wegetacje to wy pier da laj w podskokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna - ustalamy właśnie hierarchie ważności wiec odsuń sie na bok :P maxi - podpowiadam ci tylko gdzie smrodu szukać słonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapciuś, nie pamietam zebym wyrazala zgode na to abys w moim imieniu sie wypowiadal, prosbe swa ponawiam i mam nadzieje na pozytywne jej rozpatrzenie- wy pier da laj w podskokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwie sie kwiatku ze zasrywając temat nie czujesz unoszącego sie w powietrzu fetoru, ale moze przywyczajony jestes, w koncu sypiasz w kojcu ze swoją ukochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehe. no dobra, chwile bede grzeczny :P a potem do roboty :o wiec swoje zwyczajowe nudne flaki z olejem produkujcie :P żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja mam jeszcze dzisiaj wolne :) Święta minęły mi szybko...ale zdążyłam się wyspać i wypocząć :) i starałam sie za dużo nie jeść :) Biała a jakiś @ do mnie??? tesknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie teraz, musze chwilke popracowac. biala, kwiatek tylko tutaj moze pogadac z płcią piękna, wiec moze z litości pozwolimy mu raz na jakis czas otworzyc paskudną jape i popierdolic bez sensu? my kobiety mamy dobre serca, zawsze niedołęznym i kalekim ustępujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×