Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sipp - ja Cię przytkałam?? a czym?? No nic....do udzielania się na forum Cie nie zmuszę.... przeciez jak chcesz. Pól roku to jeszcze nie taki gwałt. Spokojnie ze wszystkim zdazycie, w sumie nie wiem co tam planujecie.... Zawsze jest probmel z salą, i właśnie fotografem i kanerzystą - bo maja pozajmowane terminy, ale akurat te trzy sprawy macie z głowy. Więc zostaje zespół... A z resztą to spokojnie.... no niestety @ to ja nabieżąco nie odbiorę....w pracy tylko Kafe mi działa :O maxi - a Ty jak żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ❤️ a leci jakos:) do wiosny i do slubu daleko :):):) jestem po wizycie u fryzjera.. troche zdolowana bo zniknely moje piekne rude wlosy.... fryzjerka zaszalala i chyba przesadzila z odcieniem i aktualnie jestem ziarenkiem arabskiej kawy :) chce sloooonca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) a to się porobiło :) sipp już jedną nogą w małżeństwie a maxi z nowym kolorem...w tymnowym odcieniu Ci bardzo ładnie jest na pewno :) pewnie lepiej niż w rudym. Przyznam że też nie łapię co Sipp przytkało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi ...piszesz doślubu daleko....masz na myśli ślub Sipp? czy swój?? :D:D:D:D Może nic się nie chwalisz a M. Ci pierścień wręczył?? hm??? Olla - jak nauka idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie nie,biala nic z tych rzeczy :D pisze tak, bo z uwagi na pogode jaka za oknem, wydawac by sie moglo ze do wiosny to jeszcze duzo czasu... to tak baaardzo odległe, tak jak slub u mnie:) ola, wlasnie ja srednio zadowolona jestem z nowego koloru, nie lubie byc krolikiem doswiadczalnym a tak wlasnie wczoraj zostalam potraktowana przez moaj fryzjerke... chociaz wszyscy mi mowia, ze w ciemnym ladnie ,ze ladnie sie komponuje z moja uroda i oprawa oczu i w ogole .. bla bla bla, nie lubie komplementów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - nie lubisz??? ja wręcz przeciwnie uwielbiam! ;) czaem ktoś mi powie komplement i mimo, że widzę, że kłamie w żywe oczy to i tak jakoś tak mi milej i cieplej wokół serca hehehhe Czyżby to próżność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK PUK PUK... nie wierzę ze nie zaglądacie tu...na pewno jesteście, tylko jakiś strajk znowu czy co? :) Maxi, wg mnie ciemny kolor Ci bardziej pasuje niż blondy czy nawet rudości :) Tak myślę. Biała, dałaś przedsmak zdjęć...widoki boskie!!!!!! chcę więcej zatem! a ja już PO WSZYSTKIM!!!! obroniłam się!!!! dziś miałam wolne :) weekend spędziłam w Warszawie, super hotel, basen, drinki...:) a jutro powrót do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczory beznadziejne jak cala reszta dnia :D Norma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze sc dziewczyny :) widzę że czasem zaglądacie, chwali się to :) setunia, co u Ciebie? mania, napisz coś więcej. Miłego dnia mimo szarości za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieeszcie mnie
chcialam sie wyżalic - moze tutaj znajde miejsce... chodzi o to, ze zrobilam sie chyba juz zgorzkniala, mam 28lat a ostatnio strasznie krytykuje niemal wszystko, drażnia mnie opowiesci moich kolezanek z pracy o swoich mezczyznach, wieczorach - jest mi normalnie niedobrze :( jak to slysze... wstyd mi , ze tak odczuwam ale nie moge nic na to poradzic :( mam niewykorzystana polowe urlopu bo niby jestem niezastapiona ...a tak naprawde to nie mam co z nim zrobic, czesc spedzilam na nartach ze znajomymi, czesc u rodziców,,, co wiecej wstyd mi przyjezdzac do domu bo widze jak moje kolezanki z podstawowki maja dzieci, mezów, mieszkania , domy,,, a ja ... ja nie mam nic, moze troche oszczednosci ale za malo na kawalerke w duzym miescie,,, moja najlepsza za czasów SP koleżanka zazdrosci mi tego mojego życia: duzego miasta, imprez, galerii, nart , dobrej pracy - ale nie ma czego zazdrościć. Co więcej: wiem, ze moja Mama chcialaby zostac babcia - nie mowi nic o tym ale wiem o tym z innego źródła. ja nawet nie mysle o dziecku - chyba jestem zbyt nieszcześliwa aby je miec... powoli motyl przeobraża sie w zgorzkniałą starą pannę. a jeszcze jakis czas temu dowiedzialam sie, ze mężczyzna którego kochałam , który zostawil mnie 1,5 roku temu ma już zonę i dziecko - wiem że jest szcześliwy.... wiem, ze długo ale w końcu musialam to komus powiedzieć...jesli ktos przeczytal dziekuje za uwagę. z poważaniem Stara Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara Panna? ale się określiłaś :) Nie powiem że przesadzasz, chyba każda z nas tutaj kiedyś taki etap przechodziła, ale to mija uwierz :) Presja otoczenia się zmienia, zresztą niewarto się jej poddawać. Ciesz się że masz pracę, oszczędności, znajomych z którymi możesz wyjechać, a miłości nie szukaj, nie zadręczaj się tym...wtedy w najmniej spodziewanej chwili ona Cię znajdzie. Zobaczysz. Gosia, miałaś maila mi napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:):) dawno tu nie zaglądałam:O u mnie po staremu, serce-nadal wolne ( czyt. do wzięcia:) ) , pracy magisterskiej nie napisałam z czystego lenistwa, w związku z tym muszę powtarzać 4 semestr, ale do dopiero na wiosnę i będę miała jakieś różnice programowe, więc jeszcze się trochę poedukuję:) praca nadal ta sama wypłata też:D i tak sobie leci raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie OK Biała- jak się czujesz?? brzuszek już pewnie pięknie rośnie?:) Olla- gratulacje!!!! a jak z pracą?? mam nadzieję, że skoro się obroniłaś to Ci szefowa przedłużyła umowę? Sippel, Maxi, Setunia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kainia szkoda ze musisz te smestr powtarzac mnie by ie srednio chcialo szczegolni z inna grupa ale moze tam kogos poznasz:) trzeba sie we wszystkim doszukiwa pozytywow:D owodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia, setunia 👄 tak, mam przedłuzoną umowę i dalej pracuję tak gdzie pracowałam :) poza tym inne sprawy też spo staremu :) Nie jest najgorzej. czasem tylko jakaś jesienna chandra mnie złapie, na szczęscie krótkotrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, chandra to listopadem powodowana, szarością za oknem, zimnem i pluchą... a z A. dobrze wszystko :) Maxi jak dobrze Cię widzieć :D od razu buzia mi się smieje!!!!! a jak Tobie sie układa? z tego wpisu wnioskuję że wiosna w sercu u Ciebie, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano :) źle nie jest :P w ogole ostatnio jest ok u mnie:) i czuje sie piekniejsza:) chociaz niewyspana od 2 tygodni i nie wiem kiedy odespie bo w weekend mam zjazd... a nocki zarwane bo ząb mi dokuczał, dentystka sie produkuje 3 x w tygodniu, efekty od przedwczoraj dopiero widoczne, juz nie boli ale leczenie jeszcze nei skonczone... za to organizm ciut po antybiotykach osłabiony, ale M pomaga mi w domciu bardzo:) olla -wyglądasz kwitnąco :) zerknełam wczoraj :)🌻, ciesze sie ze z A dobrze, jak w tej materii jest ok to i przeklada sie to na wszystko inne, wiec wierze ze chandra jest krotkotrwała! skocz na solarke to ci przejdzie, ja bym na pare minut poszla ale nie moge przy antybiotykach... shit.. pojde przed swietami:) czy ktos tu jeszcze oprócz ciebie ollus zagląda? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuniu wez sobie solpadeine kup, wg mnie na bol najlepsze i nie obciaza watroby, takie tabsy rozpuszczalne, szybko dzialaja. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) to sie chyba nazywa telepatia ;) bo strone wczesnie Biala pytalam o "dawnych" forumowiczow no i jestem - zagladnelam sobie przez przypadek tak z nudow ;) oj widze ze u Was sie pozmieialo duuuuzo;) Biala - gratulacje podwojne ;) Sipp - gratulacje na razie pojedyncze ;) fajnie wszyscy ida do przodu - a mi sie wydaje ze jakos od 1,5 roku stoje w miejscu :( normalnie to dzieje sie baaaardzo duzo w moim zycia ale nic konkretnego... pzdr i caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją też, moją też :D to cadra napisz więcej!!!!! Maxi, masz 🌻 za stronkę :) dzięki za komplement, cieszę się że dobrze wszystko u Ciebie i że M. w domku pomaga :) kasiunia a skąd ten podły nastrój dzisiaj? coś w pracy, w domu? czy jeszcze jakaś inna przyczyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla- wszystko po trochu:) mam nadzieję, że do jutra już przejdzie:):) 🖐️ Cadra miłego wieczorku wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, może grzaniec by Ci nastrój poprawił? :) w każdym razie zyczę Ci tego żeby jutro bylo lepiej 👄 tez już się zbieram do domku, do jutra zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×