Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka! ola-- wspolczuje, ale jakos sie pouklada!musi byc dobrze laski nie robi! biala-- no to powodzonka zycze na prawku:D ja od rana siedze w papierach. mielismy wewnetrzny audit. i co z tego, ze mam najmniej brakow, jak musze uzupelnic jedno gowno ktorego mi sie robic nie chce... no ale coz, audit zewn bedzie za miesiac wiec w koncu bede musiala to uzupelnic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię bada audytowych...oj nie cierpię!!! Sipp a jak sprawy narzeczeńskie? lista gościu ustalona? coś już tam planujecie? załatwiacie? myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale tu pustki ja nadal opiekuje sie zywym inwentarzem, ale rodziciele wracaja juz dzisiaj, wiec dzisiaj juz powinnam sie wyspac. N chodzi nieprzytomny bo teraz on musi z psem wstawac, co prawda ja tez jestem obudzona, no ale coz. dzisiaj moze sie juz wyspie. za to od dzisiaj lub jutra zaczybnam dniowki, az mi sie chce plakac, no ale coz... odnosnie listy itd to jeszcze nic nie ruszona sprawa, jakos na razie nie mam weny do zastanawiania sie nad tym, N zreszta tez. mozna powiedziec, ze czekamy na rodzicow az oni sie czesciowo okresla ile osob musi byc zaproszonych z ich stron a my dopowiamy ile naszych znajomych. ola-- jak umowa?przedluziona? jak egzamin nowy termin ustalony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
pustki bo każda fajna ciekawa normalna mądra ładna dziewczyna MA faceta i NIE jest singielką :D:D:D ŻAL was!!!!!!!!!!! wibratory pewnie padają juz ?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
pustki bo każda fajna ciekawa normalna mądra ładna dziewczyna MA faceta i NIE jest singielką :D:D:D ŻAL was!!!!!!!!!!! wibratory pewnie padają juz ?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxior widac ze jestes nie w temacie tego topiu, no ale nie kazdy musi byc inteligentnym i spostrzegawczym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, sipp...niby mam zdawać 7-go, umowy formalnie nie mam, pensji też nie mam :( ma być wyrównanie później...tylko ciekawe kiedy... od dziś chyba wolontariat zaczęłam, czy coś :) a po południu lecę do fryzjera, mam straszne odrosty więc najwyższa pora się pomalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wtej robocie i doslownie zasypiam, za oknem paskudna pogoda - doslownie dramat. w biurze atmosfera senna. ja podzwonilam po kilku salach no i okazuje sie, ze terminy sa, no ale nie do konca nam pasujace bo w pazdzierniku. chociaz wszystko wyjdzie w praniu jak sie spotkamy na pogadance co jak gdzie i kiedy z rodzicami. polazilam tez po sukniach slubnych i mam juz mniej wiecej wyobrazenie tej ktora chce, ale to jeszcze musze polazic:) rodziciele juz wyladowali wiec stresu mam mniej:) dzisiaj kolejny zabieg pradowy. biust mi sie ladnie ujedrnia i wygladza, brzuszek tez, teraz znowu zazynamy diete miesieczna gdzie bedzie 0 alko i innych przyjemosci kalorycznych, dobrze ze inne przyjemnosci nie sa zakazane;) ola a nie mozesz zapytac co z ta umowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, u mnie umowy są na innych zasadach niż normalnie... mam postawiony warunek, że musi być wyznaczony termin obrony, wtedy będę mogła podpisać umowę...a termin wyznaczą dopiero po egzaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! jak kogos dzisiaj nie zabije to bedzie naprawde dobrze. wkuria mnie doslownie wszystko, a najbardziej chyba facet z ktorym siedze w pokoju. doslownie mam ochote go zajebac za pomoca przyrzadow biurowych. na uczelnie jak dzwonie o dyplom to chyba juz dla samego dzwonienia bo sukinsyny sobie w kulki pogrywaja a nie traktuja mnie powaznie. mam ochote napisac e-maila do rektora z pytaniem za co im sie kur.wa placi, bo ja nie bardzo wiem, ale na pewno nie za to co robic niby powinni. wczesniej myslalam, ze mozliwe, ze jestem taka wkurwiona bo jestem przed okresem, ale z tab wynika, ze jeszcze troche do okresu mi zostalo, wiec PMSu nie mam. musialam sie gdzies wygadac, chociaz jak widze jakie tu sa pustki to chyba trzeba bedzie wykasowac ten topik z topikow ktore sledze. pozdrawiam wszystkie podczytujace i nieudzielajace sie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sipp, ja zaglądam, poczytuję i też mi się ta pustka nie podoba...Tez pomyślałam że chyba nam topik całkiem padnie :( dziś krótko piszę, jutro mam egzamin postaram się odezwać jak już po będę...a stresa mam potężnego!!!!!!!! im dłużej w książkach siedzę tym mam wrażenie że wiem mniej :( trzymaj się i nie daj zwariować!!!!!! maxi, dzięki za załączniki :) ale na maila to ciągle czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- powodzenia na egzaminie. ja sie wczoraj dowiedzialam, ze moj dyplom ulegl uszkodzeniu w transporcie i musi byc jeszcze raz wypisany. babke zjebalam jak malo kogo i powiedzialam, ze jak bedzie do odbioru, zeby do mnie zadzwonila, bo ja juz mam dosyc wydzwaniania od lipca srednio raz w tygodniu. pani stwierdzila, ze rozumie (w co szczerze watpie) i powiedziala ze zadzwoni - pewnie za 5 lat.... zakurzona pojechalam do domu odwolujac zabieg. a co najlepsze to wczoraj dostalam takich zawrotow glowy i palpitacji serca, ze 2 razy mialam omdlenia a raz to doslownie widzialam swiat jak z karuzeli, wszystko pieknie wirowalo. no ale dzieki temu kazali mi sei polozyc spac w dzien no i chyba w koncu odespalam te dwa tygodnie ze zwierzyncem:) gos-- zaczynam watpic ze jeszcze kiedykolwiek sie odezwiesz... maxi-- co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- GRATULACJE!!! a teraz pytanie uzupelniajace? to byla juz obrona? bo tak wracalam do wczesniejszych postow i w sumie to nie zalapalam czy to byl jakis termin egzaminu po ktorym bedzie obrona czy siakos inaczej. ale tak czy inaczej GRATULUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jeszcze nie była obrona, to był ostatni z 3 egzaminów jakie są wymagane do obrony. Akurat ten był najtrudniejszy i najobszernejszy. Obrona jak dobrze pójdzie gdzieś za 2 tyg bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Biała :) kamień z serca mi spadł...jeszcze obrona, trochę stresu i może w końcu będę miała spokój??? dzisiaj miałaś napisać więcej i co? łapka tylko??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - jakoś natchnienia nie mam. U mnie oki, tyle że mam mało wolnego czasu. Kurs - część teoretyczna zakończyłam...jutro mam pierwszą jazdę ;) dziś lece do dentysty, sprawdzić stan swego uzębienia, bo wszyscy mówią, że w ciąży strasznie lecą zęby. Potem Basen. a między czasie jakieś sprzątanko, bo remont zakończony, więc teraz stale coś się myje, układa, przeciera. W sobote przychodzi moja mama, i pomoże mi z oknami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to jutro emocje Cię czekają, pierwszy raz za kółko :) tego się nie zapomina :) trzymam kciuki!!!!! bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe będzie co ma być :P w sumie doczekac się nie mogę ;) Pracowac tak mi sie nie chce że szok. Musze kierownika poinformować o swoim stanie. Ma już dwie ciężarne w dziale, a wie tylko o jednej. A jakies zastępstwo chyba będzie musiał skołować. Dobzre byłoby zawczasu kogoś przyuczyć. Olla - jak tam z A.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to OK wszystko :) na razie to przez moje egzaminy to trochę mniej czasu dla siebie mieliśmy, ale póki co odpukać to w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - no to oki ;) Sipp nie pytam :P:P świezo zaręczona to musi być kwitnąco :D:D:D A gdzie są nasze koleżanki topkiowe?? - Goisiaczkowa - Cadra - Maxi - Setunia - Maleństwo - Mania w tulipanach - Amellka - Kasiunia ..i wszytskie inne które akurat teraz do głowy mi nie przychodzą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - trochę mnie zaskoczył ten repertuar :D ;) a ja już w domku, uciekłam z pracy pod pretekstem załatwienia sprawy służbowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge posluchac bo mam w pracy zablokowane youtube :(:( w domku zobacze co Cie tak kręci sipp:) caluski moje kochana, zyje jakos :) olla gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×