Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxi - w pracy troche kafe pożyje coby nudno nie bylo, a tak to... po co mi baba :P przeciez najlepsza baba to wlasna graba, nie :P haha dobre z ta pajeczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff przeczytalam wszystko :) hehehe i jestem na biezaco ;) spotkanie mi poszlo baaaaaaaaaaaaardzo dobrze i znow moge sie opierdzielac przesz najblizszy czas ;) hahaaha apropo wsi - maxi t tez jest moje marzenie, dom z ogrode i duzo psow :) grunt mam ale nie ma mi kto tego domku wybudowac :( ehhhhh ale moze sie znajdzie w koncu ;) kwiatek - na szczescie nie jestem podpieta do sieci firmowej wiec mam luz totalny :) spadam opijac udany kontrakt :D wypije tez Wasze zdrowko ;) miłego weekendu :) oooo udalo mi sie napisac jedna literke polska - nie do wiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - co ty p...lisz :P patrz: nie ma stresa ze sie wpadnie :P poza tym zebyscie wy byly zadowolone to sie trzeba napracowac bo wam nie tak latwo dogodzic jak nam :) no i syfa sie nie złapie żadnego ;P cadra-to co to za kontrakt? za ile milionow? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam ale nie ma mi kto tego domku wybudowac ehhhhh ale moze sie znajdzie w koncu " no... wiadomo ze chlop to do roboty jest wam potrzebny :P ale Kwiatek sie z wami babami ani razu nie sfrajerzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, mezczyzni sie starzeja, ale nie zmieniaja ;) Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"malinka, uwierz mi, zmieniaja sie z wiekiem" zmieniaja sie o tyle ze coraz mniej im sie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehe a wiesz ze popatruja na mnie starsze babki :P w sumie nawet myslalem ze taka dobrze utrzymana 40-tka to hmmmm ;) dziecka juz by nie chciala, latac po dyskotekach tez nie ;) jak bogata by byla to moglaby mnie sponsorowac, a co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już wiem, dlaczego ja tak haruję jak dziki osioł... Bo Wy się w pracy obijacie i sobie tutaj piszecie :P ;) Sie tak wcisnęłam w dyskusję, a nawet nie przeczytałam, coście wypisywali... Skruszona posypuje głowę popiołem i życzę miłego tygodnia ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - jedni sa od roboty a inni od tego zeby spijac owoce ich pracy ;) :P jak mężczyzni dzielą ubrania? na brudne i brudne ale można jeszcze założyć ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, a za co cie ike tak nienawidzi?:) PS.odpowiedzi typu, "bo ją odtrąciłem, bo jest we mnie zakochana " itp, beda przeze mnie od razu ignorowane. wykaz sie w koncu inteligencja, jesli jej nie posiadasz, to chociaz symuluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehe, witaj Kosteczkowa. jak tam weekendzik? twoj Misiek ci dogodził? ;P. PS z ike sie gryziemy od dawien dawna na kafe :P poza tym ike ma przyjemnosc w dokopywaniu wszystkiemu co sie rusza ;P czy to płci meskiej czy damskiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendzik rewelacyjnie, dziekuje:) od dawien dawna ale co jest przyczyną takiego napięcia miedzy wami, normalnie siekiere mozna zawiesic taka zagęszczona atmosfera :P gdzie moje laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To mój pierwszy post na tym forum - chciałam wszystkich powitać. Czy ten temat jest w ogóle jest aktualny, czy gadacie tak sobie? Bo jak jest to chciałam coś fajnego napisać...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od dawien dawna ale co jest przyczyną takiego napięcia miedzy wami" nie wiem, ike sie spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od 2 lat jestem tzw. singielką. Najpierw była miłość, a potem jak zwykle rozczarowanie. Z perspektywy czasu myślę sobie, że jednak dobrze się stało. Ale nie o tym chciałam gadać. Zauważyłyście, że ciągle musimy się tłumaczyć z tego, że jesteśmy same? Moja babcia się ciągle się tylko niepokoi, że zostanę starą panną. Straszne!! Od jakiegoś już czasu mieszkam sama – tzn. tylko z koleżanką. Początkowo wydawało się że to taki luz. W koncu jednak zaczęłam się strasznie nudzić. Niby jest dużo rzeczy do robienia w domu: gotowanie, oglądanie filmów, net itd. Wiecie tylko co było najgorsze? Że nic mi się z tego nie chciało robić. Postanowiłam sobie znaleźć coś wyjątkowego. Pomyślałam, że najgorsze, że gdy jest się sama, to właśnie nie ma co robić i przede wszystkim nie chce mi się nic robić. Nikt nie zmusza mnie do robienia niczeg0, nie namawia, nie prosi... Znajomych też mam w sumie niewielu. Nie wyciągają mnie nigdzie często … Dlatego żeby kompletnie nie zbzikować z nudów postanowiłam narzucić sobie ostry plan: poniedziałek basen, wtorek zakupy, środa sprzątanie, piątek siłownia itd. Nie ważne co – byleby właśnie nie siedzieć w domu! Jak wracałam nie miam już siły o czymkolwiek myśleć. Wybrałam sobie nawet jakieś nudne zajęcia, ale cokolwiek. Dziś, chociaż już pracuję, dalej robię to samo – np. część pracy robię w domu. Wiecie tylko co mnie martwi? Że przez to wszystko nie mam czasu nikogo poznać. I chyba już zawsze będę singileką. :( Trochę mi głupio że się tak zwieżam wam na forum. Może jednak więclepiej siedzieć już w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena83 - słaba historyjka :o dam 1/10 na zachętę bo generalnie posucha na topie ;) \"Że przez to wszystko nie mam czasu nikogo poznać. I chyba już zawsze będę singilekš\" i co babcia powie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie historyjka. Zdołowałaś mnie... Dzięki... Ale nie uważasz , żę to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, moze to twoja przyszla zona a ty z ryjem na nią, opanuj sie koczkodanie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie uważam ze to problem. Niby dlaczego mialby to byc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×