Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"Najbardziej nie lubię robić rzeczy o których nie mam pojęcia…..a pomocy z nikąd. Krew zalewa" to co, pionierujesz tematy? :D to współczuję... "Ja autkiem to tylko wożona jestem….sama nie pomykam, ale komfort jazdy jest zauważalnie lepszy więcej przestrzeni …więcej koni mechanicznych" ty a wszystko wam działa jak trzeba? bo u mnie p...li sie sterowanie na środkowej konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi ❤️ jeszcze nie mam mieszkanka, chociaż wczoraj byłam o włos od wynajęcia, ale ustalilismy, że jeszcze poczekamy ;) Zwłaszcza, iz teraz szkole sie strasznie i mam mało czasu na cokolwiek... A w pracy standardowy młyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białol-czarna
Gosia – Ty znajdź chwilę i mi napisz co u Ciebie….czuje przez skórę, że dużo się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj pratyczie nie chodze, wczorajsze noszenie mebli i innych przeprowadzkowych rzedczy dalo mi sie tak we znaki, ze sobie miesnia ktoregos przy kregoslupie nadwyrezylam i dzisiaj chodze jak kaleka:( przeprowadzka w trakcie, mozna powiedziec ze nastapil jej szcyt. teraz zostalo zakupienie materaca i przewiezienie ostatnich pierdolek. dzisiaj planuje juz tam nocowac. a ze domu mam ochote zabic ojca, wiec lepiej bedzie jak przenocuje juz w mieszkaniu... dzisiaj ide do gina, nie powiem, zeby mi sie chcialo, no ale wypadaloby:( moj chory pies wczoraj juz szczekal i merdal ogonem wiec dzisiaj ostatnia seria zastrzykow byc powinna i powinien przejsc juz na tabletki:) no ale juz si ebalismy, ze trzeba bedzie psa uspic albo sam zdechnie, tak zalosnie wygladal:( milego dzionka, u mnie za oknem mgla jak mleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez mgla , szaro i pada i tak do niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobity był, ale oczywiście nikt nam tutaj życzeń nie złożył :P Jestem zarobiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam juz w meszkaniu. staram sie powoli urzadzic, i nawet mi to wychodzi. no i oficjalnie przestala byc singielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk…. Bywa tu kto??? Nie wygląda na to…. Chyba, ze jakieś duchy :P Sipp – jak się mieszka??? Gosiaczkowa – a Ty znalazłaś stancję? Cadra – UPS….zapomniałam na @ odpisać ….wkrótce się naprawię ;) Kwiatek - ;) Papabravo - :D Maxi – 😘 wszystko Oki? Malinka – dalej z tym samym?? Kasiunia – 🌼 Olla - ;) choć i tak wiem, że nie masz czasu zajrzeć….. Mania w tulipanach, Maleństwo, Tonia, Setunia, Mira….i inni których nicki gdzieś mi uleciały – co tam u Was??? Gdzie się teraz podziewacie i jak żyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana... niezle puchy... 427 strona przez cały miesiąc.... kiepsko:(:(:( biala - całusek 👄 szrajbne do ciebie niebawem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmierć topiku jeszcze nie była ogłaszana??? ....zastanawiam się na wyrzuceniem topu z moich tematów – bo to takie denerwujące nie widzieć żadnego ruchu Wy pewnie już postawiłyście kreskę na topie???? No a ja jak zawsze w takich sprawach ostatnia się poddaje....ech.... Nie ma singielek, nie ma topu singielkowego hehehhehehhee :D A skoro już piszę....wiecie jak cudowną zimę mam za oknem??? drzewa przykryte delikatnym snieżnym puszkiem....bosko!!!! Kto się nie bał i wiosnę zaje.ał????? Do licha koniec marca mamy!!!!! Dobra.... Trzymajcie się i wszystkiego dobrego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zle to chyba jeszcze nie bylo. u mnie praktycznie zero pozytywnych wydarzen wiec nie bede sie wypowiadala. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×