Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxi - żałosne to było, wiesz? :D seks nie jest potrzebą czlowieka jak jedzenie czy oddychanie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra di Baldo
Ja mieszkam sama i sama też jestem. Wieczorami zwykle siedzę w domu przy komputerze, gotuję, oglądam serial .... albo zapraszam znajomych, kogoś kogo lubię na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze... i co z tego? chcesz mi udowodnic ze glupszy od ciebie jestem czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi... jak sie wyzylas na mnie za jakies frustracje do mezczyzn to gratuluje.. nie pierwszy raz na kafeterii robie za chlopca do bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam cie kwiatku na innych topikach rowniez, nawet z toba raz dyskutowałam, pod innym nickiem oczywiscie... no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Maxisingiel - też uważasz że nie powinieniem pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - "pod innym nickiem oczywiscie" - bo boisz sie konfrontacji twarza w twarz :D ja nie pisze pod innymi pseudonimami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie prowokowac, taką mam nature :) a ty bidoku boisz sie niegrzecznych dziewczynek, grzecznych zreszta tez, bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi... to czy ja bede z kobieta czy nie to jest moja wewnetrzna decyzja a nie czy ja sie boje takich czy innych kobiet. i tak kazdy facet na poziomie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie dyskusja ominela :( jakos nigdy nie moge trafic ehhhh ide dalej nadrabiac zaleglosci w pracy a swoja droga i jak tu nie zagladac i nie lubic tego topu jak co na 3 stronie mozna sie poryczec...... oczywiscie ze smiech :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Dobra. To jeszcze raz przepraszam i żegnajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycz Cadra, rycz ;) Oto nowa porcja ;) A mówi się, że mężczyźnie nie plotkują... Trzeba było mnie od razu na Allegro wystawić. Bez ceny minimalnej. W końcu takie stare próchno jak ja pójdzie co najwyżej za złotówkę. Przebieg mam niewielki – może to by była jakaś zaleta. I świetnie gotuję. Tylko charakter mam popierdolony i jestem grubym pasztetem. W końcu dlatego nikt mnie nie chce... Można dołozyc torbę papierową gratis. Nawet całe 12 sztuk. Wystarczy na rok. Najpierw Ty pomarańczowy – jaki Ci cel przyświecał wpisując się tutaj, pojecia nie mam i wierz mi – już nie chcę wiedzieć. Jeśli chciałeś wyciągnąć informacje od druha w płci to trzeba było do niego napisać prywatnie. Może nawet otrzymałbys tego maila, który urósł już do rangi jakiegoś arcyważnego dokumentu. Prawdziwy cud boski, iż nie jest jeszcze poszukiwany niczym Atlantyda... Zaczęłam czytać Twoje wpisy od uśmiechu. Skończyłam na zażenowaniu. Tak, słuchaj siostry. Co więcej – niech da Ci jakieś lekcje, bo jeśli „zabierasz się” tak do każdej znajomości, to kiepsko widzę Twój los. Albo po prostu zmień przedział wiekowy. W tym do 20 lat powinieneś mieć szanse. Nastolatki ogólnie śmieją się ze wszystkiego, łatwo im zaimponować, a jakbyś jeszcze dobrze zarabiał, to są całe Twoje. Od razu zaznaczam – nie wdaje się w dyskusje z urażoną nastolatka. I podpisuje się pod słowami Sipp – nie pisz do mnie. Strata Twojego czasu i szkoda klawiatury. Cokolwiek bys tam teraz nie napisał – nie jestem zainteresowana. Życze powodzenia. Kwiatek – jeśli chodzi o Ciebie, to ja już kiedys wyraziłam swoje zdanie. Jeśli masz jeszcze tego maila ode mnie, to proszę prześlij mi go. Chcę przeczytać, jakimi to słowami odstraszam od siebie mężczyzn. Zredaguje go odpowiednio i będę wysyłała każdemu palantowi, który się na mojej drodze pojawi. Nie wiem kto Ci tak w życiu dokopał, ale że dokopał to widać. Kochałeś ja, zdradziła Cie, odeszła z najlepszym przyjacielem? W sumie nieważne co się stało. Jesteś bardzo pogubiony sam w sobie i może pogodziłeś się z przeszłością, ale ona nadal w Tobie siedzi. Możesz mieć ograniczone zaufanie do ludzi – nawet jest to wskazane, ale nie atakuj. Bo wiesz czemu zwierzęta gryzą? Ze strachu. Myślę, że tego Kwiatka sprzed \"życiowego kopa\" mogłabym nawet polubić. Ten teraz ani mnie ziebi, ani parzy... Jak się czujesz, czytając takie słowa na publicznym forum? Średnio, co? No ale przecież wolisz tak niż prywatnie. Teraz Wy Drodzy Czytelnicy. Podglądacze telenoweli pt. Singielki mieszkające same, jak spędzacie wieczory? Podkręciła się akcja, co? Nawet jakieś epizodyczne role były. Tak, wiem, że oczekujecie wielkiego bum pod postacia spektakularnego zakończenia. Co proponujecie? Jakieś zbiorowe samobójstwo tych, które jednak nie znalazły amatorów na swoje wdzieki – zapewne wątpliwe? A latka uciekają... Jeśli macie jakieś sugestie, to zapraszam. Proszę pisać na maila. Co proponujecie dla mnie? Związek z popierdoleńcem emocjonalnym, ciąża z niewiadomo kim, a może jakiś ognisty romans z obcokrajowcem? Słyszałam, że Arabowie są znów na topie. A może czarnoskóry? To by było nawet poprawne politycznie teraz. Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może pogodziłeś się z przeszłością, ale ona nadal w Tobie siedzi" wspomnien i urazow nie da sie tak latwo zalagodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko GRATULUJE!!!!!!!! w sumie nie mogło być inaczej...tyle łapek było zaciśniętych :) :) pamiątasz o jakimś chociaz malutkim @ do mnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Pani Gosiu proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji zdanego egzaminu :) Pani radość jest moją radością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek teraz jestem gotowa Cie nawet wycałować :P Ale tego maila to mi wyślij, bo poważnie nie wiem, co tam takiego napisałam... Wyczytałeś między wierszami, że jakas zdesperowana jestem? ;) Jak Maxi, czasem czytam inne Twoje wypowiedzi na forum i mam wrażenie, iż sie spinasz. Nie wiem, chcesz się przypodobać? Czy co? Najpierw jest całkiem sympatyczny facet, a później nagle bach. Uznajesz, że za blisko kogos do siebie dopuściłeś i gryziesz, żeby oddalił sie na bezpieczna odległość? Nie znam Cię w ogóle jako człowieka. Tylko jako wirtualny nick pod którym ktos się kryje. Ale wiem, że każdy człowiek ma jakieś doświadczenia. Niemiłe wspomnienia, urazy czy inne bagno, w które kiedyś wdepnął. Po czyms takim zawsze jest sie innym i w sumie dobrze, bo nauke nalezy wyciągnąć. Ale nie kis się w swoich złych sokach, bo nie warto. Możesz stracic cos bardzo fajnego. Np nasze towarzystwo tutaj ;) Nie mów, żeby Ci nie brakowało takich fantastycznych babek jak my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollla - pamietam ;) Miałam odpisać dziś, ale własnie zadzwonili w sprawie pracy i musze sie przygotować na jutro. Poczekasz jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, jestem radością wszystkich :D I moja radość też wszystkich cieszy :D Samobójstwo na razie odroczone :P No chyba, że taka będzie wola narodu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, no tak mi sie zbyt śmialy ten mail wydal ;) moge ci wyslac wieczorem bo w pracy mam skrzynki prywtane poblokowane ;) jak bardzo chcesz, bo nic wielkiego to nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
tamto to nie byłem ja :P Ale i tak gratuluję 🌼 I jeszcze raz przepraszam. Najlepszego Słoń w porcelanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
to o 17 15 to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z ta pomaranczą ;) Słoniu, żegnamy i życzymy wielu sukcesów w nowym wcieleniu ;) jednak kafe jest mistrzem jesli chodzi o fora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Spadaj podszywie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×