Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
dzięki kwiatek ;) to na razie żegnam i spotkamy sie w innym wcieleniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Gośka jak sie zasiedze na kafe czsami w pracy to panie od sprzatania sie pytaja: "czy Pan siedzi tu za karę?" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Spadaj podszywie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra ja tez mam tego pecha ze zawsze omijaja mnie te dyskusje I pozniej nagle patrze a tu pare stron do nadrobienia :( Gosiu jesli chodzi o farbe to ja uzywalam kiedys jasny oplaizujacy kasztan i bardzo ladnie wygladal. Wiadomo idealnie jak na obrazku nie wyjdzie bo to zalezy od tego jaki masz teraz kolor wlosow. ale bylam zadowolona, bo faktycznie byl to odcien brazu a nie jak to sie zdarza prawie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Gosia, ale tak szczerze - czemu nie masz faceta? Sorry - wiem, nie mogę odpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Lubię Twoje poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Gosia podaj jeszcze swoje wymiary ok? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Kwiatek albo Ty sypnij ;) No stary... tak w imię męskiej solidarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież one wszystkie tutaj
grube pasztety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam się ze śmiechu :D:D:D Żaby :P Tfu! Książęta :D Dobrej nocy 🌼 P.S. Grube pasztety rządzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Cadra - znasz Gosi wymiary? Powiedz Kobieto ;) Dobranoc Gosieńko... Śnić będę o Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! widze, ze topik znowu zaczyna przypominac targowisko... no ale mozna sie przynajmniej osmiac, albo zniesmaczyc kawusia da niedosypiajacych c|_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp ja wczoraj od chwili uzyskania informacji, że zdałam, jestem tak radosna, że żadne pomarańczowe i inne nie są mi w stanie popsuć humoru :D Na dzień dobry poprosiłabym Twojej zielonej herbaty w kubeczku z uszkiem z prawej strony ;) Życząc Wam udanego dnia, uciekam 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos-- udalo mi sie wrescie wyslac @ 👄 o ktorej masz dzisiaj rozmowe? bo nie wiem o ktorej mam trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo miałam do nadrobienia....ale całość dyskusji czytałam z zapartym tchem ....uwielbiam serial "singielki spędzające...." Gosiaczkowa jesteś the best w roli głównej! Mam nadzieję, ze reżyser nie wyślę Cie gdzieś daleko, bo to będzie olbrzymia strata dla czytających :P ....a co do romansu ...hmmm.... może Hiszpan co ??? bo z arabami to same kłopoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) ja chce juz zeby byl piatek 7 godz. 15 !!!!!!!!!!!!!! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, poczekam poczekam :) tylko nie zapominaj o mnie :) a propo zielonej herbaty do niedawna nie byłam jej zwolenniczką, raczej wolałam białą :) Biała :) :) ale odkryłam...zielonego Liptona Citrus!!!! PYYYYCHA :) cadra :) Sipp :) Maxi :) i Biała :) 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna - jak tam małe kłopoty ze sformułowanie odpowiedzi na moje pytanie? ;) pewnie tak sobie rzuciłaś nie majac nic na poparcie... standard na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- jesli juz mowisz o standardach ... czemu znów jestes nudny i upierdliwy? nie mozesz chociaz raz zachowac sie niestandardowo- jak mezczyzna? ah zapomnialam, ty nawet nigdy nie siedziales obok gentlemana... więc skąd czerpać wzorce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spóźniony na poran nej kawie :-) ale sie działo wczoraj popoludniou no no :-), przeczytałem wszytsko, uwaza ze Gosiaczkowa to twardy orzech, ma dobrze poukładane w gowie, i widać, że litery jej w książkach nie przeszkadzły jak chodziła do szkoły :-), lubie mocne kobiety, Gosiaczkowa juz Cie lubie bardziej niz jeszcze wczoraj :-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×