Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"kwiatek-- rozumiem ze wyprobowany..." sippel - z opowiesci wiem ze działa cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- rozumiem, ze tak awansowales...skoro inaczej nie mogles... ja jednak nadal bede pila kawe i szefowi schodzila z oczu jak bedzie nie w humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - skoro nie mam innych umiejetnosci to co mi zostalo :( a na powaznie - mozesz dac mu sie WYGADAĆ do ciebie jak da do siebie podejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek-- on jak wchodzi to nie mowi tylko wrzeszczy. i nie wrzeszczy do kogos konkretnie najczesciej tylko do zespolu. a jak ma problem do kogos to go wzywa do pokoju i wtedy wrzeszczy na maxa. wiec on sam sie wygaduje i lepiej nei byc w zasiegu wzroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to nieciekawie. no a nie mozna czegos z tym zrobic -> rozwiazac jakichs jego problemow? bo na dluzsza mete to obrzydnie ci ta robota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo generalnie.. nerwy to sa potrzebne tylko jak sie wali i pali coby szybciej dzialac ;) reszta powinna byc chłodnikiem z botwinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - jakie ma to znaczenie? w ratownictwie medycznym pracujesz albo szef jest chirurgiem? albo w obsludze maszyn precyzyjnych? bo to sa najbardziej stresowe zawody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na powaznie - jak szef tak sie wywnetrza to swiadczy tylko o jego słabości... i poważnych brakach w umiejętnoiściach w zarządzaniu - personelem, zadaniami, itd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka- co do twojej stopki - ja nie mam w ofercie miłości - doszedłem do wniosku ze nie warto mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz? ;) Kwiatek weź no chłopie troche radości do swego życia wpuść ;) Kiedy Ty sie ostatnio tak szczerze śmiałeś, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - wez no ty sobie sciagnij ebooka pt "jak wychowac sobie szefa" czy jakos tak. podobno tam troche uzytecznych rad jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - ja codziennie smieje sie z tekstow na kafeterii, uwierz mi. az robote zawalam nieraz - zobacz ile stu siedze ;) a co mam? Panią Z Doktoratem na oku akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka a problemow to ja mam od cholery.. ale to moje sprawy i kafeteria nie pomoze mi ich rozwiazac. jak to moja babcia mowi "kazdy ma swojego mola ktory go gryzie" tym optymistycznym :P akcentem żegnam drogie Panie. do jutrz może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam Kafe to nie życie :) Weź tą pania z doktoratem na spacer zabierz, wypuść tego normalnego faceta z siebie, a nie wszystkim po oczach maska twardego chama dajesz ;) Pancerz dobra rzecz - trzeba mieć twardą dupe ;) ale czasem warto go odrzucić. Choćby na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to chciałam wszystkim podziękować za gratulacje ;) Dziekuję!! Też się cieszę - nawet bardziej niz Wy :D Maxi - smsa dostałam 👄 ❤️ Wybacz, że nie odpisałam, ale odkąd rano wybiegłam z domu, dopiero teraz mam chwilke na cokolwiek. Mieszkam jakieś 20 min od centrum. Dzis dotarcie zajęło mi... 2 godziny Spóźniłam się na rozmowę z jedną babką, przesunęłam, później czekałam na inną... Jeden wielki bajzel... Ale koleżanka mnie pocieszyła, iż ona do pracy jechała 2,5 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papabravo 🌼 Literki mi zdecydowanie nie przeszkadzają :) A czy twardy orzech ze mnie to nie wiem. Standardowo gruby pasztet, a co poza tym... :D Może twarda orzechówka ;) Piliscie kiedys orzechówkę? Pyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×