Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Pieczarkowa też może być, ale pomidorówka... Mniammmmmmm... Chyba sobie jutro ugotuję nawet :) A u Ciebie dużo pracy w pracy? I na rowerku pomykasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurum :):):) Ja zimnego piwka to bym się napiła... Albo... białego wina... :) Biała pewnie w kuchni w garze miesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracy trochę ...ale nie ma natłoku spraw ...można powiedzieć, że w normie, bo bywało gorzej tylko jakieś pieprzone przeziębienie mnie dopadło :( kicham, smarkam, kaszlę :( ale jak tak jutro tez będzie, to ide normalnie do lekarza, nie będę w pracy sie męczyć ...poradzą sobie beze mnie a rowerkiem pomykałam ostatnio 3 maja, ale chłodnawo było. Do pracy na razie nie jeżdżę, bo albo zimno albo pada ...poczekam na lepszą pogodę. A jak pada to zabieram się z kolega co mieszka obok, więc jest super ...i pospać moge pół godziny dłużej niż jak jade autobusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Gosiaczkowa! to proszę otwieram piwko dla Ciebie prosto z lodówki :) Tyskie może być? a dla Ciebie Biała, to chyba podgrzać co?? na to Twoje przeziębienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo słusznie!! Jak Ci przeziebienie nie przejdzie, to do lekarza! Ja tak się załatwiłam w tym roku... Przechodziłam przeziębienie, później grypę i skończyłam z zapaleniem oskrzeli, bo nie chciałam iść na zwolnienie. Porządna pracownica chciałam być :P A później i tak przeleżałam 3 tygodnie w łóżku, wybrałam 3 antybiotyki i będę już do końca życia miała problemy ze stawami :( Własne zdrowie najważniejsze!!! Ja do pracy jade 6 min. autobusem, to nie mogę narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
no a gdzie inne singielki?? może jakieś nowe???? piwko wypijemy....pobratamy się.... Gosiaczkowa, Biała - zdrówko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale brudzia :)? Możemy się bratać - siostrzyć? :) ja tam nie mam nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ...nie najlepiej ze mną.... samopoczucie mam do d.... pewnie na grillach mnie tak wyziębiło czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
dawaj Gosiaczkowaq :D będziemy się siostrzyć :P:P ja się jeszcze nie siostrzyłam ino bratałam :P:P:P a Ty Biała łyknij jakieś rozgrzewacze i do łóżka pocić się!!!! Grzaniec może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szybko jak jeszcze Biała na chodzie :) Chociaż ja się troche boję, czy ona nas nie pozaraża... :P A Ty Biała grzaniec i do łóżka. Nie ma żartów! Za daleko ode mnie mieszkasz, żebym do Ciebie z gorącym bulionem biegła, jak sie pochorujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie!!! ja to chora jestem ale szurum burum zwołała dziś imprezę i znikła :( nieładnie z jej strony!!! szurum burum gdzieś Ty??? Mailnka się meldowała ;), a wieczorkiem nawet nie zajrzała :( luknę na Wspólną ...spadam do wanny się wymoczyć w gorącej wodzie, potem rozgrzewająca herbatka z miodem (oj cytryny zapomniałm kupić!!!! :( ) i do łóżka!!! Jutro chcę być już w pełni formy! ;) Pa! (a może jeszcze zajrzę w przelocie? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam swojego mężczynę wyprowadzić :) Ale już wracam na imprezkę :) Chociaż tutaj widzę wszystko klapło... No moje Panny!! Bo ja niedługo potoczę się do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziewczyny na pewno już sobie najlepsze towary wyrwały a my teraz ściany podpieramy :P Mówię Ci Biała... tylko gorąca kąpiel nas ratuje przed totalnym upadkiem na dół dna... No i może jeszcze pomidorówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serduszka po przerwie ah spostrzegawcza Maxi :) Flagi nie wywiesilem gdyz brak odpowiedniego mocowania U mnie majowy weekend bez historii Widze ze ominelamnie dzisiejsza zabawa :( Rowniez lubie pomidorowa tylko ze z ryzem :) Biała niestety pewnie rowerek bedziesz musiala odstawic na jakis czas :( Teraz to pewnie grzejesz sie pod pierzynka :) Dobranoc wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, Tęsknota 😘 samopoczucie średnio na jeża ...nos zapchany i czerwony ...ale mam postanowienie zwolnić się trochę z prcay i pójść do lekarza ...choć czuję że największa moją dolegliwością jest katar.... U mnie nie pada ;) Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani! widze, ze niezle sie bawicie tutaj wieczorkami :D ja tez wczoraj mialam imprezke ale w gronie rodzinnym. biała- chyba mnie zaraziłas, bo ja tez kaszle, kicham i mam gorączke do tego! nie zblizajcie sie wiec do mnie bo prądkuje!!! :D wczorajsza burza zerwala mi antene z dachu i znowu nie mam netu w domu- ja to mam szczescie zaajebiste. a w pracy to szkoda gadac, zawalona papierami jestem , i tak pewnie bedzie do konca roku, bo materialy budowlane drozeją, oj nie bede miala spokoju, nie bede... :( wieczna tesknota- cos ci sie humorek widze poprawił, hmmm? czyzby sie cos działo w twoim zyciu o czym chcesz nam tu powiedziec ?:D gosiaczkowa- z tymi towarami to coraz ciezej, wyrywac to ja potrafie ale jedynie włosy z głowy!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Ja caly czas zdrowy jakos Szanowna Maxi w zyciu moim bez zmian ( nie zauwazylem zeby poprawil mi sie humorek) Chociaz Ty jestes bardzo spostrzegawcza( literowki w moim loginie) wiec kto wie :) Pozdrawiam Was P.S U mnie nie pada lecz \'cos\' wisi w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda popieprzona :( słońce, deszcz grad...co tylko chcecie :O i witam (jakaś niegrzeczna jestem, żeby od razu się nie przywitać?) Tęsknota 🌼 Maxi 🌼 Kajzerka 🌼 Gosiaczek 🌼 i reszta singli i singielek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :):) długo pracujesz... ja jeszcze siedzę, ale zaraz pora spadać do wyrka i się wygrzewać ;) jutro nie ide do pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję na zmiany, dziś wypadło, że mam włąsnie na popoldnie:( Ale jutro mam na rano i mam nadzieję, że jutro w końcu kupię papier toaletowy, bo ze zmęczenia zapominam go kupić 3 dni z rzędu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzień bez papieru toaletowego????? no no... może sobie w komórce jako przypomnienie zapisz? spadam dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakoś Was trafić nie mogę. Jak ja jestem to Was nie ma ;) idę już do łóżeczka, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×