Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość liniaaa0,
DJ to zagra wszystko.A zespol to tylko to co ma w swoim skromnym minidiscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N. O.K.
No to widac kto tu jezdzi po zespołach, Dj-e robicie z siebie gwiazdy a innym tyłki obrabiacie.Zaden Dj nie zagra wbij sobie to do pustej głowy DJ-u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie709877
Widac jak tutaj i Tornado i Duo Boys sie reklamuje.A odkrecacie kota ogonem i walicie na DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie709877
A obrazanie to juz szczyt wszystkiego.DJ przynajmniej nie sciemnia ze gra z plyt,a zespoly ludzi oszukuja ze niby graja.A graja,graja z minidiscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka.25
Ale z tego co tu widze to Agilla8 przynajmiej w przeciwienstwie do innych napisała gdzie ma wesele i tylko szkoda, ze tak naskakujecie z zazdrosci na ta osobe która jak widac będzie pania młoda.Młodzi tak maja wystarczajaco stresu przed weselem to trzeba jeszcze kopac i jest sie w porzadku. No ale konkurencja nie spi iak widać. Czy Dj czy zespół niech kazdy wybiera co chce a nie plesc domysły - jasnowidzów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze narzeczona.26
tu jest pełno podłej konkurencji ale jak trzeba porad albo kogooś sie poleci to juz reklama aż żal was .Sami robicie sobie reklamę, opluwacie innych, manipulujecie tym forum i innych wplatujecie w swoje bagna tez mi poziom. To foru dla slubne a nie dj-ow, zespołow i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilla8
Skad u was tyle zawzietej zazdrości, Moherowego zacięcia, u każdego szukacie, ze jako zespół się reklamuje Tornado. jestem przyszłą panną młoda, podescytowana ceremonią zaslubin, zarazem zestresowana i...oczywiście szczęsliwa osoba, która szuka tu podobnych dusz, myslałam, że będziemy się tu razem wspiera w tym pozytywnym stresie i dzielic tym. Byłam ciekawa gdzie macie Swoje wesela, dlatego napisałam o sobie "- gdzie-jak - kiedy". Wszakże to ku miłemu przygotowania. O Gracji mam dobre opinie od znajomych. Tort i stelaz jest u nich za darmo, więc odpada mnie ten problem, równiez ciasta. Jedzenie pyszne(od 5 osób slyszałam), sale widziałam na zywo. No i zaraz co kąsliwe osoby będą pisa, że i Gracja wraz z Tornado się tu reklamuje. Do normalnych przyszłych małzonków..Jak u Was idą przygotowania? Gdzie kupiłyście suknie? Mam problem tylko, gdzie zamówi wiązankę. Gdzie w Białymstoku jest tanio, ale jakościowo? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawno sie przeniosłam na to forum i tobie tez radzę tam znajdziesz wiarygodne zródła i wiele wspólnych tematów które ci pomogą http://forumslubnebialystok.frix.pl/ Jak widac to forum jest zarezerwowane tylko dla wsciekłej konkurencji która z zazdrosci sie oczernia i reklamuje . a tam mozesz po ludzku z dziewczynami porozmawiać. Ja tutaj nawet nie podaje nazwy ani zespołu ani nikogo ze swego wesela bo bym im tylko krzywde wyrzadziła. Zreszta sama widzisz tu siedzi klika Dj-ow zespołów i kreci tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysłałam (teraz już wiem, że naiwnie), że moge liczyc na pomoc i wsparcie ludzi poważnych i normalnych. Pytam się o opinie na temat zespołu i już słyszę oskarżenia o reklame?! Dziwne i chore. Do Agilla8: zgadzam się z Tobą w 100%. Też myślałam, że można sobie normalnie porozmawiać. Wszystkim normalnym życzę powodzenia i wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winny sie....
tlumaczy.Jak sie poruszylo temat zespolu Tornado,to posty wskakuja co minuta.Zekomi mlodzi pisza,ale ja w to nie uwierze.Golym okiem widac ze to sam zespol podkreca a przyczyna jest prosta,jak nie ma grania to potrzebna reklama.Ale jak Tornado nie ma roboty to znaczy ze to kiepski zespol.Zas co do DJ to powiem ze juz polowa wesel prowadzonych jest wlasnie przez DJ.Bo na takich zespolach jak Tornado to sie juz ludzie poznali.Tornado-to minidisc i playback.ot mi zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midziuleńka22
Faktem jest że te Tornado po wszystkich forach się reklamuje ,a na frixie to sobie postów napykało co nie miara. Ale cóż takie jest życie że wszędzie nie uczciwość. Myśle że rozsądne pary takie Tornado będą omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midziuleńka22
Przejrzałam Hej Wesele i tam też to co na frixie. Widać że te Tornado nie ma co robić i sobie posty pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roscislawa27
Jak ktos sie chce reklamowac to niech to robi.A i tak to my decydujemy kogo wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktak kabanos
jak sie reklamuje jeden glupek z drugim to to nic,ale po co obsmarowuja konkurencje.wypisuja glupoty jedni na drugich,az zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarossa19
tiktak jak widze zle rozumujesz zabiegi Tornado.Jesli ten zespol na podstawie wystawianych sobie cenzurek lapie nie uczciwie klienta to jest to oszustwo.Kazdy moze wejsc na yutube i zobaczyc ze zespol Tornado to kompletna zenada.Dwoch facetow stoi za klawiszami i wokalistka, zadnego instrumentu, naglosnienie maja mizerne jak widac dwie kolumienki na stojaczkach, minidisc i playback.A reklamuja sie ze sa zawodowcami, graja na zywo itd. Taki zespol to normalny obciach, bo jesli Dj wozi cztery kolumny, swiatla dyskotekowe i lasery a zespol Tornado nie ma nic-czyli pusta scene, i jeszcze wokalnie sa beznadziejni, nawet z playbecku fauszuja, wiec o czym ta rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyyyyyna00
zamowcie zespol Korona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dont19
Ja wolę zespół od didżeja , ale każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggodkjehhusss
Czy ktoś słyszało zespole New broken beat??? Bardzo prosze o opinie . Zespol jest dość drogi a na dodatek nie ma o nim praktycznie żadnej wzmianki w internecie. Za to glosy dziewczyny z zespołu maja bajeczne. Ale jak wiadomo to na weselu nie jest najwazniejsze. Interesuje mnie to czy prowadza w trakcie wesela zabawy, jakies tance integracyjne itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia. K
Wesele jest integracja,a jak zespol dobrze zagra to goscie sami sie zintegruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaaaaarooooooooo
Ale czasami trzeba ich zachęcić do tej integracji :P Dobry wodzirej potrafi to zrobić. Nie znam tego New Broken beat wiec nie pomoge. Sluchalem ich nagrania i glosy naprawde fajne ale jak z zabawa to nie wiem:) Decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram oguevxh
Kazdy zespol jest dobry, a ze mamy rozne gusta to nie wszystkim ,,dogodzisz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n. g. 19.
New Broken beat to playback Mini -disc sciemniacze. Poza tym nie róbcie sobie reklamy to nie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipoco4444
i po co ta zlosliwosc,nawet ci co sie reklamuja ze graja na zywo,czyli silvers czy mega bazuja na pleybecku.fakt ze nie graja z ogolnie dostepnych aranzy a sami sobie je robia,ale jest oczywiste ze nie graja na zywo.a takie walenie ze ten czy tamten gra z podkladow jest zwyklym czepianiem sie.zapewne znowu jakis dj wypisuje glupoty aby zniechecic do brania zespolow.okropnosc panowie uprawiacie,wielka okropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagłada was czeka i
Strach zajrzał w oczy tym którzy najbardziej krytykuja innych, a ze sami nie mają wesel to najlepiej dokopac konkurencij. Za komputerem to kazdy odwazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk i zajac
A każdy ma swój rozum i sam zdecyduje czy brać DJ czy zespół. No i jakiego DJ czy jaki zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice55
Jak widać D'J i zespoly walczą tutaj do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddeeaaaaannnnaaaaaa
Nie widze żeby ten new broken beat się reklamował:PPPP Ktos tylko napisał że mają ładne głosy i to wszytsko:P Więc ludzie nie wpadajmy w paranoje!! To już nie można nic napisać i o nic zapytać??????????Niektórzy mają inteligencje poniżej zera. Ja od kilku lat nie mieszkam w Białymstoku ale tam będzie nasze wesele. Niestety nie wiem jaki zespół jest dobry i dlatego próbowałam podpytać się na forum... jak widać efekt tragiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca zespołu:)
Co sądzicie o zespole Białe Wilki? Słyszałam pozytywy i negatywy? będę wdzięczna za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej prow..
A juz widac nowa prowokacje, zaraz bedzie szum wokol Bialych Wilkow.Jak Ci sie kapela podoba to ja wez,a nie prowokuj tematow.Bo na forum prawdy nie ma ,a tylko wielkie opluwanie sie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca zespołu:)
Żadna prowokacja, po prostu byłam ciekawa opinii. Zrobię jak zechcę i zespoł wezmę jaki będzie mi odpowiadał. Ale ok, tematu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×