Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Jelmirka.
Szukam sali na czerwiec 2012 poza Bialymstokiem z hotelem.Nie koniecznie taniej, ale z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n .j. l.
gretalka19. Potrzebny ci psychiatra. Ale zgadzam sie ze tu siedza branzowcy sama jestes najlepszym dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartel.ww.
A z którą klasą i co to znaczy z klasą? Dla kazdego znaczy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretalka19
To widać kto tu pisze.Naśmiewcy z zespolów i d'j. Wystarczy wasze posty poczytać.Prześcigacie sie w klamstwach a okularnik to już nawet kobietę udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnik.
A jaki zespół byś poleciła najlepiej z Bielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretalka19
Weż ty człowieku lepiej sam siebie poleć.Chyba sam jesteś z Bielska,bo napewno nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomzynianka24
Co sadzicie o zespole Carino z Bialegostoku.Wiem ze czesc zespolu wlasnie jest z tego miasta wiec moze ktos sie z nimi bawil.Zalezy mi na opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanow sie .
Ten zespol Carino to tylko na swoim forum H.Wesele ma dobre opinie[gdyz szef tego zespolu jest zarazem wlascicielem owego forum].Zespol raczej jest tu nie znany,ale jak poczytasz to sie dowiesz,ze seryjnie zawalaja wesela przez wodke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilla8
Spokojnie, nie szkoda Wam czasu na obsmarowaywanie zespołów, pisanie prawie, że paszkwili na kamerzystów, dj-ów itp itd. Fajnie, że wyrażacie opinie na kim można polegac i starczy. Okres przygotowan to jest i stres i przyjemnośc. Dlatego dzilecie się tu swoja radością. Niech to będzie czas magiczny. Czy macie już odbębnione nauki przedmałżeńskie? jak wyglądają spotkania w poradni małżeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Edwinie
Co pan tu o naukach przed malzenskich pisze.Sam pan sie naucz wesela traktowac powaznie,a nie z kieliszkiem i butelka w reku.Czytalem na pana forum ze grales pan Sylwestra w Szepielakach w lokalu Cristal,to dodaj pan ze to jest pana knajpa,to wiele wyjasni ze te pana Carino tam gralo.Moim zdaniem zespol Carino,jest najwieksza i najbardziej zaklamana porazka w Bialym.Wypisywanie na H.W jaki to byl wspanialy Sylwester i grajacy tam wspanialy zespol moze jedynie smieszyc,bo nie jest to juz tajemnica ,czyj jest ten lokal.Czyli po kolei; portal Hej wesele zachwala i reklamuje zespol Carino i Sale Cristal.A wlascicielem portalu,knajpy i zespolu jest ten sam pan Edwin.I Trojca trzyma sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xrunjl2
Została pani zbanowana na h.w za wypisywanie klamstw.A i tutaj mija się pani z prawdą.Jak widać jeden zespół kręci i męci,kłamie,a innych kłamcami nazywa.Pani K. czy Buba jak pani woli,każdy już na pani się poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu ma manię prześladowczą
Z tego co wiem to pani k o której mowa już dawno na forach nie pisze bo dostała tak w kość że jej się odechciało, a dostała za to że broniła niejednego zespołu, więc by raczej nie pisała negatywów poszukajcie kogoś kto pisze a nie oskarżacie, bo ona naprawdę kiedyś komuś sprawę o pomówienia założy. Zresztą to "Białystok" wie, gdzie kto grał a ona chyba z poza tego miasta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGANNI21
Szukam nie drogiej wypożyczalni sukien ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona.R
Poszukaj na h.w. mysle ze tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hqfhn
A czy nie jest tak ze h.w juz nikt nie odwiedza, i nikt tam nie pisze,to sobie tutaj reklame robia.-Tak naprawde to Carino pogodzilo sie z tym ze roboty nie maja,ale ze portal podupada ktory zyje z reklam,to juz p.Edwinowi sen z powiek sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proti-one
Czy ktoś słyszał w Białymstoku, zespół SILVER? Ponoć nieźle grają i w składzie mają perkusje. Czy ktoś może się z nimi bawił i czy macie na nich jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilladisco99
Silvers slyszalam ,i powiem że komu co sie podoba.Utwory grają raczej takie starsze ,i bardzo glośno. Ale to jedyny minus tego zespolu.Bo wykonanie i wokale mają iście profesjonalne.Nie grają Disko-Polo ,ale to im wychodzi na in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaanam
A skad wiesz ze ta pani nie pisze.Raczej ty jestes ta pania.Jak widac piszesz od 7 rano do 23.Masz zdrowie,nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proti-one
A masz może jakieś namiary na zespół SILVER? Telefon, mail...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp.29
Wejdzcie na stronke zespołu Korsrelax i zobaczcie z jakim zespołem współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballada
Fajna muzyka to podstawa wesela,a Silver taka muze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftga35
Aż się zainteresowałam nad tym zespolem. Ale jak w wyszukiwarce wpisuję nazwe to ukazuje się silver tyle że nie z Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos mial do czynienia z dj Robertem Karpowiczem?? bede wdzieczna za kazda opinie z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkładnikowaSyla
Do AGANNI21: Mi wypadł taki szybki slub;) sukienkę zamówiłam u dziewczyny która ściaga sukienki z zagranicy, chyba z włoch. Zadzwoń i sie umów 728128799. Ja swoja suknie wypozyczyłam za 900 zł. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiajaca zmiana tematu
co pare minut. Czyzby ktos cos mał na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widac
Ci co maja cos na sumieniu-sumienia nie maja.A ty kto,pewnie zespol albo didzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniak2
Ale pan Robert Karpowicz zejmuje sie Video-Fotografia cyfroowo.Raczej z didzejiwaniem nie ma nic wspolnego.Ale zainteresowanej podaje namiar- 502 533 680.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze robi video i foto, ale z tego co mówił zajmuje się też muzyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exmagic32
Jak widac jest tu grupa zespolow,dj,fotografow kamerzystow,managerow sal weselnych itp. I jak widac w przemyslny sposob siebie reklamuja a przy okazji dokopuja konkurencji ile wlezie.Forum traci,czy moze juz stracilo swoj pierwotny charakter,a wiec nie mozna juz polegac na opiniach zawartych na forum.A szkoda.Takie praktyki sa tylko na Bialostockich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edczxb
jesli szukacie fotografa ,to polecam Mariusza Piotrowskiego.naprawde ten fotograf robi fotki niesamowite.polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×