Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Nawari 5 t 5
Wiesz,nawet ta muzyka na jego stronie int. mowi sama za siebie,widac ze jest to naprawde wrazliwa dusza.Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca.
Unikanie normalnych odpowiedzi tylko swiadczy o tym, ze wiele osób robi sobie reklamę. Na normalnych forach ludzie ze soba rozmawiaja na tym tylko widze albo reklamy albo jakieś szkalowanie firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proti-one
Muzyka urzekła również nas, jak i zdjęcia zamieszczone na jego stronie. Szkoda że z zespołem nie jest tak łatwo :/ SHOW BEND nie najgorszy. Wokalista jest dość energiczny, ale jednak Mega jest bezkonkurencyjna, nic nie przebije charyzmy wokalistki tego zespołu. A jaki zespół wy wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navari 5 t 5
Raczej na p. Hellera sie przymierzamy.Zas zespoly te co wpadly nam w ucho maja zajety termin.Kamerzysta to p.Zdanuczyk.Bralismy pod uwage Master Dence,New Sukces, oraz Raje.Ale Kenet ma molna date i spotykamy sie z zespolem w tygodniu.Ponoc sa rewelacyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczka N.
Ja bwwiłam się z Kenetem nie tak całkiem dawno.I jest to naprawdę bardzo dobry zespół.I powiem że nawet może lepszy od Mega,ale co prawda Mega widzialam tylko na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona&on
jak ktoś chce to mogę podać namiary na naprawdę dobry zespół....jest drogi ale warto. Byłam na wielu weselach i naprawdę żaden zespół nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak oni!!!Robią takie szow że głowa mała no i z terminami u nich krucho...1,5 roku minimum żeby się załapać no chyba ze w piątki...mają niektóre terminy wolne. Nawet nie maja stronki w necie nic!!!A grają znakomicie jak ktoś chce info to pisać. U mnie będą grać w przyszłym roku!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyy
Czy Kenet czy Mega czy Show Band cz NS. ta sama muzyka, oni leca na tych samych gotowych juz podkładach, wiec dlatego ich muzyka nie rózni się od siebie róznica polega tylko na wokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona&on
zgadzam się ale ten zespół gra lekko z rockową nutką i naprawdę świetnie to brzmi a najważniejsze ze goście tez są zachwyceni i świetnie się bawili. A jak jeden z nich wyszedł na środek sali i dał popisówke na skrzypcach elektrycznych to ciarki mi przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proti-one
Navari czy mogę jakieś namiary na ten zespół Kenet bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć namiarów, mają sporo niefajnych opinii w necie że ponoć zespół Kent lubi pić :/ ale są sprzed paru lat, może coś się tam już zmieniło. Daj znać jak będziesz po spotkaniu z nimi. protea@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navari 5 t 5
Podaje kontakt do Kenetu.502773315-Pan Tomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqrhk0
Sprzedam date 27 sierpnia br. na ladny lokal w Bialymstoku za czesc zadatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka5698
Poszukuje informacji na temat zespołu blue sky tremolo najchętniej od osób które były na weselu z ich udziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka89
gdzie najtaniej i solidnie zamówic obraczki w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Greise
Ja byłam we wrześniu na weselu z blue skay tremolo i powiem że nie zaciekawie bylo,chociaż mało pamiętam konkursy ale wiem że myzyka była słaba.Ale wcześniej bawiłam sie z master dencem i bylo bardzo fajnie i odczepiny śmieszne że boki zrywało . Wogóle z mastersami fajna była zabawa,w przeciwieństwie do blu sky tremolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia.q
Czy ktos wie gdzie zamówic pieczona swinie w Białymstoku na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecina 21
U p. Teodora ktory jest szefem AMADEO, o ile wiem to mozna zamowic prosiaczka.Zadzwon i zapytaj tel. nie podaje ale latwo go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia.q
dzieki za odpowiedz. osobiscie nie przepadam za takim mieskiem ale wiem, ze inni takie cos lubia na i zawsze cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda8758
Witam wszystkim Mam pytanie czy ktoś był na weselu gdzie grał zespół new sukces?? Czu rzeczywiście piszą prawdę na innych forach że robią długie przerwy itd. Wchodziłam na ich stronę to wokal mają ładny ale co z ta drugą strona?? Z góry dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooosia.
Czy ktos bawił sie z zespołem Maestro z Suprasla? Aby uniknac postów nieuczciwej konkurencji Interesują mnie tylko i wyłacznie odpowiedzi z data i miejscem imprezy a nie w stylu byłem słyszałem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszla zona 2012
Czy moge poprosic o opinie o zespole shoe band , najbardziej zalezy mi na opiniach osob ktore osobiscie sie bawily przy tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszla zona 2012
oczywiscie show band.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pl.33
Tu kazdy moze napisac ze sie bawił , wychwalić albo obsmarowac takie posty bez podania terminów i miejsca nie maja znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaa2
Jak ktos moiglby pomoc to prosze o opinie na temat res.Niagara, i U Wieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretalka19
w niagaże jest fajnie i mogę ją polecić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnik.
W Niagarze może i dobrze, ale w Niagaze raczej tego nikt nie wie. A co tam piszą w słowniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretalka19
Panie okularnik z zespolu,d'j lub inny z branży chamie,jak ktoś na forum o coś pyta to uważam że jeśli mogę pomóc to pomagam.Post powyższy[z błędem] napisała moja dwunastoletnia siostra na moją prośbę,a takie aroganckie wytykanie świadczy o tym że tutaj sama zakompleksiona i zlośliwa branża weselna pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnik.
Swoje braki edukacyjne nadrabiaj w szkole. No ale jaka pisownia taka - porada i taka twoja beznadziejna branża. Zamiast pisać na forum proponuje lekturę słownika inaczej pała z ortografii. Szanuj pisownię i język który masz bardzo ubogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretelka19
Te forum jest dla kobiet,a jeśli okularnik masz problem i nie wiesz jakiej jesteś płci,to idż do ginekologa tam ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretalka19
Wielki polonisto,zanim zaczniesz kogoś uczyć to sam się wyedukuj.Myślnik postawiłeś po słowie ,,pisownia,, a gramatycznie powinno być po ,,taka,, .Jak widzisz może i ortograficznych nie robisz ale z gramatyką jest u ciebie chamie cieniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretalka19
Powinno być po ,,pisownia., a postawileś po ,,taka,,.W powyższym poście nastąpił czeski,,błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×