Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość tolka.30
Tylko ze Mega tez puszcza z podkładów ogólno dostepnych wiec kolego jak sienie znasz to nie wypowiada. Nawet na akordeonie nie potrafi zaden zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evolution.x
Hammer-Hammie-r nie smaruj blotem po innych,jak sam nic nie potrafisz-to twoj problem ,ale do Megi ci daleko. WKRECASZ PO KOLEI POSZCZEGOLNE ZESPOLY,BEDZIESZ MIAL OKAZJE POWIEDZIEC IM OSOBISCIEPROSTO W OCZY,TO CO TUTAJ WYPISUJESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijy57d44
Jakiś bezrobotny dj nakręca na zespoly,bo żade by nie pisał na drugiego ze grają z podkładu,bo przecie wszyscy tak samo grają.Ktoś się bawi kosztem zespolów.I wiadomo kto.Panowie dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek. 1000.
Nie bylem na zadnym weselu z Mega ale z ciekawosci zajrzałam na ich stronke, moge tylko powiedziec to ze wokalistka spiewa swietnie, jezeli chodzi o muzyke to rzeczywiscie podkład muzyczny to juz nie granie a odtwarzanie z gotowych aranzy. Co do Hamerra którego też nie znam muzyka z MD -wiec nie rozumiem tematu. Wiec jak to jest inni moga a inni nie? Chociaz jestem pewien, ze temat jest niewygodny dla kogos kto wozi gitary i udaje gracza a tez puszcza z M.D. a zarazem odwraca temat od swojego zespołu juz wiem jakiego. Moze niepotrzebnie pisałem, ale tez nie moge patrzec jak ktos próbuje innym psuc opinie. Proponuje zakonczyc tematy zespołow i tak one do niczego nie prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ..
Panie z Hammera wszystko jasne.Teraz widac kto tu pisze.Tym postem to sie pan przyznal.A na dj jeszcze zwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.R.24
Mega jest zespolem napewno grającym na żywo. Pan jest zazdrosnym oszczercą.Wymyslanie że zespół gra z gotowych podkładow jest nonsensem.Ale widać że jaki pana zespół,to i takie jego pisanie.Czytajacy będą mieli wyrobione zdanie na temat zespolu Hammer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfl984.jh
To co pisze zenek 1000 to kompromitacja Hammera.W pierwszym zdaniu zenek 1000 pisze jako kobieta,cytuje- ,,z ciekawosci zajrzalam,, a nizej zenek 1000 pisze,cytuje- ,,chociaz jestem pewien,,Kto ty jestes obojniak,czy klamca piszacy,podajacy sie raz za kobiete,a raz za mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek. 1000.
Za bardzo angazujesz sie łysy "człowieku" w ten temat. A błedy czy literówki kazdy moze popełnic z tego co widze jest tu mnóstwo. Ja nic nie udawadniam na siłe w przeciwienstwie do ciebie. czytaj ze zrozumieniem. Rzeczywiscie tu same zespoły i DJ-e siedza i oczerniajac sie nawzajem piszac pod setkami nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.J 11
Jezeli pisze ze Megi nie zna ,ale wie ze Mega gra z gotowych aranzy ,to pewnie Mege zna .I nawet Hammera nie zna ,a jest jego kierownikiem. A po co klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jareczek 2212
Juz w branzy pracuje jako fotograf sporo lat, i mialem przyjemnosc poznac chlopakow i wokalistke, chyba Monike z zespolu Hammer.I jestem pewny, ze ten zespol tutaj nie pisze.Wiele zespolow pisze i dj, ale do tych ludzi takie pisanie calkiem nie pasuje.Wiec nie wierze ze Hammer, ma jakis udzial w tym spektaklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody. z wesela.
U nas gral Hammer i jestesmy bardzo zadowoleni.A tutaj to pisza na nich konkurencyjne zespoly i Dj.Wszystkim mlodym parom moge polecic Hammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.J 11
Uffffffffffff. a ja przyznaje nagrode ,,Zlote Usta,, Zespolowi Hammer.Za literowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jareczek 2212
Odwalcie sie juz od tego zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian 390r500
Napewno zaraz napiszecie ze jestem z zespolu Hammer ale nic podobnego.Hammera ja znam bo gral kiedys na Sylwestra i bylo zaj...... Super zabawa do bialego rana.POLECAM. I nie przejmujcie sie tymi jelopami co glupstwa wypisuja.Pozdrawiam zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetta 26.
Dobrze ze jestem juz po ... gdybym miala miec cos takiego jak ten Hammer to szok.Ci ludzie nie maja honoru.Cos takiego w XXI w. to nie pojete.Pisza i brna w zaparte.Brak slow na chamstwo tego zespolu.Sami sobie pochwaly pisza.Niepojete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek..k.
Czy ty wiesz co to jest Honor? nie sadze inaczej bys nie pisała/pisał na konkurencje. Tez jestem z zespołu ale na swój poziom trzeba pracowac uczciwie. Wiem jedno takie nahalne naskakiwanie to tylko swiadczy że wasze zespoły są do niczego. A o muzyce mało wiecie jak widac znacie tylko Mini Disci i laptopy. Nie potraficie odróznic muzyki na czym jest grana, badz z jakich nosników jest odtwarzana. Pozdrawiam wszystkich uczciwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziej 33
Raptem odzywaja sie fotografowie i mlode pary w obronie Hammera.Czy to nie jest zadziwiajace.Jak widac jest to buracki zespol.Izmiencie juz plyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka.D.22
Potrzebuję grajka na wyjście, ne tę sobotę 04.06.11 marlena117@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REAL10.10
Jakby ktos byl zainteresowany 4 czerwca to moze zespol KLIMAT ma wolne.Zespol jest z ok. Jezewa. jak cos to prosic Wojtka -500665734 naprawde fajnie graja,bylem na imprezce z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeelwira765
Dni Broku 3 lipca br.Wystepy zespolow,smaczna kuchnia,i wiele atrakcji.Nie zastanawiaj sie i przyjedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videoamator333
potrzebuje inf.o cenie nowej kamery sony mod. sony hd-x5r. Dodam ze w google nic nie moge znalezc,na allegro to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekal.90
Jak Mega nie gra na żywo ,to ty jesteś Chopin Ferdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36RW8K
Na bank Mega nie gra na zywo,czy sie to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holen.39.
Jak ktos mówi ze Mega gra na zywo to albo sie nie zna, albo jest z tej Megi czy powiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldzia.K 19
Ceny w niektorych lokalach w Bialym. spadaja,Niagara nawet nam oferowala po 125 zl. od os.Jak jest poza Bialym. z cenami.Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalicja21
Dworek w Księżynie już jakiś czas temu obniżył ceny, ale pomimo tego i tak nie jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwa
o jakich znizkach mowicie,no chyba ze kosztem ciasta albo owocow.ale jak sie samemu kupi ,to i tak na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz sali weselnej w Białymstoku, koniecznie zajrzyj na www.gdziewesele.pl/Bialystok/ Znajdziesz tam mnóstwo różnorodnych lokali, wraz ze zdjęciami, cennikiem i terminarzem. Na www.gdziewesele.pl/Bialystok/ znajdziesz również opinie na temat konkretnych miejsc, co być może ułatwi ci wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv.vzz
z kazda sala mozna potargowac cene , albo nie brac bardzo drogich dan , a te tansze. zawsze mozna upust znalezc , pod warunkiem ze sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×