Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość krokodyl.
Przeciez kazdy wie, ze jak ktos zapyta to nie jest reklama nikt by az tak nie ryzykował. A konkurencja z zazdrosci nie napisze ze zespół X to dobry a Dj Y to do bani. A ci co najwiecej krytykuja sami sa do bani i niedowartościowani. Tu kazdy moze napisac na każdego ale do czasu. kiedys komus to sie skończy - ale w sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz jestem myszka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz panienką
Agatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A teraz?
No własnie człowiek robi sie głupi.Mozna wyłysieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda.
A ja polecam zespol Takt z podlaskiego nie maja swojej stroki ale graja, lepiej niz niejeden znany zespol z Bialegostoku jak ktooś chce to moge dac namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale zespol ha ha..
Ale mi i zespoł to zenada a nie zespol. Widzialem ich w akcji a my tu mamy swoje zespoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale reklama
Jakis takt sie reklamuje. To forum slubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochroniarz. 29
To forum stało tylko opluwaczami nieudolnej "konkurencj" i "znawców" no ale cóz jak się nie ma sukcesów w zyciu to trzeba sie wyzyć anonimowo. Wstyd trusie. Pozdrawiam tylko normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekacze na wesele.
gdzie zamówic dobre ciasta na wesele moze ktos z was zamawiał . czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt34hb5cf
Raczej kazdy zespol ale nie Biale Wilki.Poczytaj na frix jak zawalaja wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zawsze zamawia sękacze na różne okazje z Piątnicy. Mi odpowiadają, są smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pssss.Sp.
Wsklepach PSS Spolem mozna kupic smacznego sekacza i na dodatek tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wam powiem jedno-
"gówniane" pseudo zespoły z minidyskami- wyż demograficzny z lat 80-tych się zakończył, możecie zacząć powoli sprzedawać sprzęt. Macie pięć wesel na 2011 po jednym dwa wesela na 2012. Żadni z was muzycy tylko beznadziejni ściemniacze. To samo fotografowie i kamerzyści ze sprzętem z Carrefoura z promocji. W następnym roku będzie już porządek na podlaskich scenach. A jak ktoś szuka zespołu to niech jeździ na próby do kapel a nie zadaje pytania na forum jak mała sfochowana dziewczynka. Żegnam was dwu-trzy osobowe zespoły, dajcie normalnym ludziom pracować, a wy wracajcie do swoich taksówek, polbruku, czy produkcji zasrańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no p.pana
prosze nie obrazac.a w jakim to grasz zespole na zywo ,bo o ile wiem to takiego nie ma.jestes zakompleksionym grajkiem w okularach i piorun cie trafia ze ktos ma granie a ty ,,wielki muzyk,,w domu siedzisz przed tv.w sobotnie weekendy.idz stary do psycha to ci pomoga.i o ile sie domyslam to jestes p. jankiem z zespolu h.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka. G.
Tylko ze te zepoły 4 czy 5 osobowe nawet gitar nie maja podłaczonych, odtwarzają z mini disców a oszukuja ze na żywo. A powyrzucajcie te swoje urządzeia a wtedy okaze sie kto potrafi zagrać. Poza tym opinie od zespołów nie sa zadna opinia. Naskakujecie na innych a sami gracie w najgorszych zespolach no ale jak sie nie ma wesel to konkurencje trzeba zmieszac z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka. G.
I skonczie juz te tematy jak jestescie tacy dobrzy to udawadniajcie to na sceniea nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granie na grzebieniu 23
Żaden zespół nie gra nażywo wiec po co te ściemy.Dj nie ściemnia żegra z cd.Powodzeniażycze grajkom od md.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia__23
Hej wiem, że zmieniam temat ale mam wielką prośbę już powoli zbliża się dzień mojego ślubu i mam pewien problem. Zupełnie nie wiem gdzie mam się zapisać do fryzjera i na makijaż ślubny. Chciałabym, żeby to wszystko było w miarę w rozsądnej cenie. Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem 0
Tutaj raczej zespoly pisza,i nie wiem czy ktos Ci pomoze.Jak napiszesz jaki zespol Ci gra,to suchej nitki na nim nie zostawia.Ale zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biastoczanka180
Dziewczyny i chłopcy. Z zespołem każdy niech bierze co mu się podoba. Ja lubie disco polo i taki tez miałam zespół i wcale mi nie przeszkadzało ze grał z minidysków, za to świetnie sie z mężem bawilismy (chociaz wiem ze niektórzy goscie krecili glowami). Osobiscie mi sie nie podobal zespol show band choc ludzie tak bardzo go chwala. Denerwowaly mnie glownie w nim dlugasne przerwy ale znam ludzi zachwyconych prowadzeniem wokalem itp. Także długopis w reke i zrobic porzadny wywiad o zespole, nawet z nim samym, popytac u kucharek w salach weselnych o ich typy, popytac znajomych. Przy zapraszaniu gosci o ich preferencje muzyczne przeboje które chcieliby usłyszeć. Z dobrych rad dla Panien Młodych: Po tym wielkim dniu zrezygnowałabym z "fryzury ślubenej" (w sensie nie zgłosiłabym tego w salonie fryzjerskim) bo a) mam sliczne długie włosy , załuje ze ich po prostu nie ułozyłam i nie rozpusciłam bo wesele odchorowały - tony pianek i lakierów) b) lubie naturalne fryzury i mysle ze mezczyni tez takie wola c) wyjatkiem jest jakies misterne plecienie, kok itp. Zrezygnowąłabym z trenu i ciezkiej sukni - lubie tanczyc i mialam problem zwlaszcza ze suknia byla UWAGA krzywo skrocona (o tym pozniej) Makijaze swietne ale drogie sa w Biaym - nie chce robic reklamy radze poszukac:) Uwazam ze tu warto zaplacic Dziewczyny nie dajcie sobie wepchnac sukienki! Najlepiej brac wredna kolezanke, taka co powie co mysli na przymiarki, miec ograniczonie zaufanie do pan sprzedajacych suknie (niestety to biznes- oszukuja bardzo, mialam na sobie suknie nie ta ktora mierzylam - inaczej sie ukladala zreszta znalazlam dziewczyne ktora miala moj egzemplarz - dowod takze na manipulacje - sprzedawanie aby sprzedac) i uwaga wymagac! - z punktu wiedzenia siostry ktora pracowala w salonie to troche niefajne zwlaszcza przy dwoch mamuskach, ale warto przymierzyc kilka fasonów (niekoniecznie w jednym salonie) i szukac tej jednej o podobnym kroju. Teksty ktore słyszałam: mowie ze chciałabym przymierzyc te suknie i słysze " a to z poprzedniego sezonu - po co", "ona jest juz zarezerowana dla innej klientki", "w tej bedzie Pani żle" - a było tak dobrze ze wziełam:D takze kobiety miec swoje zdanie i dobrego doradce:) Ja mialam za molo odwagi i mialam krzywo skrocona suknie co wyszlo dopiero na przymiarkach. Mialam tez inny egzemplarz ( pewnie zmniejszany rozmiar bo zupelnie inaczej lezala) Generalnie na dzien dziesiejszy kupilabym uzywana:) a salon X zamknela! I bardziej odwazna (zawsze marzylam o krotkiej z przodu - mam nogi do samej ziemi). Dla tych którzy licza sie bardzo z kosztami: wesele na wioskach! kolo moniek np. przepyszne jedzenie, tanio i ladnie. Postawilabym na , albo dobrego kamerzyste: tylko, albo świetnego fotografa. Nawet ze wskazaniem na to drugie:) Jedzcie w podroz poslubna, koniecznie! taka nieodkladana i prawdziwa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ade8ub
Jak widac discopolowe kapele ryszyly do ataku, zjechanie show bandu i wychwalanie wioskowego- polo to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biastoczanka180
A kto Ci każe zatrudniac "obciachowy zespół" disco-polowy. Czytaj ze zrozumieniem. wyraziłam SWOJĄ opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelllll.26
A czy ty myslisz ze kazdemu podoba sie Show Band? no ale jak tak go bronisz to najwidoczniej tez jesteż z tego zespołu albo powiazanego. Robi sie chyba ciasno wam na tym rynku jak tak tutaj wojujecie. No to wojujcie. Boysi nie maja zadnych instrumentów a i tak ludzie chodza na ich koncerty i lepiej bawia sie niz przy waszych zespołach wielu- osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednemu sledzik drugiemu....
A czy ty ade8ub widzisz jaka nazwe zespołu u Białostoczczanki? A wesele to dobra zabawa a nie flaki z olejem, dla mnie nie podoba sie muzyka disco polowa, ale ani mi, ami wam nic do tego jaki kto ma zespół. Najwazniejsze, aby młodym i gosciom sie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strazak z,,,
Do remizy to i disco polo pasuje,ale do dobrego lokalu zatrudnianie takiego disco polowego zespolu to wstyd.A jeszcze jedno,zespoly disco polo muzyke maja w jednym klimacie,a taki Show Band to i rocka zagra i dance i spiewaja w roznych jezykach.Wiec porownywanie nie ma sensu.Zrwszta disco polowcy nie tylko maja braki w instrumentach,ale nawet na zywo nie spiewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1086.rjs.
No to widac jakie masz pojecie tylko ze ten twój Show B to tez leci na podkładach a i spiew pozostawia wiele do zyczenia. Tu tylko same zespoły tak siebie chwala innych krytykuja a sami jada z tych swoich mini Disców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka. wszystkiego.
Niedługo wam zespoły Disco - polowe zgarna wszystkie wesela, wiec dlatego tak boicie sie o swój rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO proste26
I wszystko jasne,tutaj pisza same kapele z disco polo i siebie zachwalaja.Tylko pojmij jeden z drugim ze skoro w Show Band wokal waszym zdaniem ma wiele do zyczenia to wynika z tego iz spiewaja na zywo.I w tym zespole wszyscy posiadaja wyzsze wyksztalcenie muzyczne.Kazdy jest super instrumentalista,a disco polowcy nie maja zielonego pojecia o nutach.Nawet marsza weselnego nie zagraja poprawnie.A wokale sa nagrane w studio i poprawiane komputerowo, bo bez tej poprawki to nie mozna by tego sluchac, bo nikt z disco polowcow nie umie czysto spiewac.I tyle tego porownania.I nie jestem z S.B ,tylko bylem na weselu i na wlasne oczy widzialem jak kapela wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k. max.
jak tu siedza same kapele to ty tez jesteś z kapeli no i proste a ja tam wole dobry zespół który potrafi rozbawic wesele a co do Show Bandu to mi sie jakos specjalnie nie podoba - zamulaja. Z tego co wiem to 50 procent na polskiej estradzie muzyków to samouki a wymiatają w najlepszych polskich kapelach. Jak ktos ma talent i słuch to mu nuty nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nie.
Discopolowcy wymiataja na minidiscazh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×