Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość tyci
nie ma to jak teorie spiskowe :)) a moze to a moze tamto.... dla spokoju ducha członkow czatu ja sie z niego wypisuje. I tak wybralam sale w dworku. Maja tam boska kaczke i szarlotke:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefthjkllvju5b
ok. no i gitara!!!!!!!!!!!!!????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelka
Przyszła na mnie pora i wraz z narzeczonym planujemy wesele. Zastanawiamy się między Dworkiem Czarneckiego, Triumphem i Lipowym mostem. Napiszcie swoje opinie i jak to wyglada cenowo jezeli wiecie, przy organizacji wesela na 200 os z noclegiem dla 80 i np z poprawinami, orientuje sie ktos ile da sie znegocjowac np z noclegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Heejka.. ja zarezerwowałam termin na wrzesień w sali Amadeo na Raginisa. Na ok 100-120 osob. Szukalam opinii w necie, ale niewiele tego bylo. Mimo wszystko zaryzykujemy, chociaz to zadne ryzyko, bo od znajomych slyszalam dobre opinie, ale to wiadomo.. co kto lubi.. Byliśmy tuz przed weselem ok. godz.17 i powiem wam że sala wyglądała pięknie:-) No i bardzo dużym plusem jest to, że mąż właścicielki/właściciel jest szefem kuchni i sami robią wędliny i inne wyroby.. na stolach bylo bardzo dużo przekąsek i bardzo ladnie wyglądaly (troche sie znam bo kilka lat pracuje jako kelnerka i nie jedno wesele obslugiwalam). W każdym razie dj'em będzie L.Grzegorczyk bardzo fajny gośc, ktory extra prowadził wesela na ktorych pracowalam..(i mogłam na tzrezwo ocenic) Mam pytanko odnośnie salonu kosmetycznego i dobrego fryzjera.. Może ktoraś z Was pomoże bo naprawde nie znam sie w tym temacie.. podpowiedźcie gdzie warto sie wybrac, żeby nie wygladac gozej niz aktualnie;p;p;p;p Dzieki wielkie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyy
Czy ktoś moze bawił się na weselu, które prowadził dj Bart albo w ogóle czy ktoś coś o nim słyszał ? Chcemy zamówić salę w Gracji albo w Tryumfie, myśleliśmy tez o Savilli. Gdzie wy byście polecili ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKIDOKI
Polecam Ville Tradycje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeewa
do myy. my bedziemy miec lada dzien wesele z dj bartem i dam znac. ale czytalam dobre opinie i mam nadzieje, ze sie nie zawiode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovvi19
Ja moge polecic fajnego dj. Bold.Fajnie prowadzi i co wazne jest tani.To co wiem to za wesele 600zl albo 700zl.A na dodatek jezdzi z akordeonista,na granie w domu u mlodych,i na biesiede za stolami na weselu.Facet ma gadane,superancko zabawia gosci,wszyscy byli zachwyceni.Jak widac to mozna dobrze i tanio.Polecam Dj. BOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remza,
Szukalam Dj-Bold, i nic nie znalazlam.Zas Bart ma swoja strone.Jak masz namiar na tego Bold-to bardzo bym prosila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remza,
Wpisywalam w wyszukiwarke Dj.Bold Bialystok.I wyskoczyl taki Dj. tyle ze w Australi.! -Czy ten Bold jest z Bialego? , jak go szukac? , poprosze jakis namiar na tego Dj.Bold skoro naprawde jest taki dobry i tak tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no,no
Robicie aure tajemniczosci nad Dj.BOLD, . No wlasciwie to jakie sa namiary na tego pana.Powiem szczerze ze cena jest za jego uslugi interesujaca! Prosilabym o namiary na tego Dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może był na ślubie albo jakiejś imprezie w Borowinowym Zdroju w Supraślu i może cokolwiek powiedzieć na ten temat. interesuje mnie wszystko: czy jedzenie smaczne, czy obsługa ok, czy organizatorzy rzetelni itd, itd. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovvi19
Z tym panem dj.BOLD, wspolpracuje jedna restauracja,i jego poleca.Zadzwon do 5 Debow i zapytaj o kontakt z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remza,
Dzieki mam juz tel. Jestem wstepnie umowiona.Powiem ze konkretnie i milo z dj.Boldem sie rozmawialo.A no zobaczymy);-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Zielon...
Ja bylam na weselu z DJ.Bold,no i moge powiedziec ze naprawde facet wie co robi.Muzyka fajna,prowadzenie b.dobre,harmoszka na marsza w domu >>> Ale cena naprawde smieszna,faktycznie moznaby zec-tanio i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WI;FI
Nie chce mi się wieżyć ,600 zyli.To jakaś ściema,albo roboty nie mają to z ceny schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm......ale
To jakis żart czy reklama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 15 87
Nie zart i nie reklama zapewno.W koncu ktos po rozum do dlowy poszedl.Kazdy kurde pracujacy ma dniowke kilkadziesiat zloty.A taki dj jedzie, nazre sie,napije i 1500 zlociszkow zgarnia.A za co sie pytam za co ? ., Przeciez to kurka cala moja pensja.Moze i dobrze ze zaczeli grac taniej.W sumie to dj. nie powinien brac wiecej jak 300zloty.Ponauczali sie wielcy artysci od plytek puszczanych z laptopa.I tak samo ze wszystkim.Sale tez bioro po 150 za lebka a zarcia na 20 zl dadza.Teraz wesele robic to koszmar,wszedzie zdzieraja jak moga.Ale w koncu moze zrozumieja.)(;aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka25
może wogóle dj-e powinni grać za darmo? ludzie! wydajecie tyle kasy na wesele a na oprawie muzycznej chcecie oszczędzać? bzdura totalna. Każdy chce zarobić. Jedna zasada - daj komuś zarobić a dadzą tobie! ze szczególnymi pozdrowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka25
swoją drogą jak wybieracie dj-a grającego z laptopa to gratuluję wyboru. nic gorszego być nie może. Kupi taki laptopa i wmawia wszystkim że jest dj-em i psuje rynek. Teraz tyle ich jest że można naprawdę wybrać profesjonalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 15 17
A laptop to taki skrot myslowy,przecierz wiem ze graja z jakis tam gramofonow cd/ ale nie o to chodzi/.Czy to zespol za 3 tys albo i wiecej,czy kamezysta,czy fotograf rownie za 3 tys. to nie zdzieranie.?Albo babka w wypozyczalni kiecke pozyczy za 1500,czy dj. za 1500 to tez nie zdzierstwo.? Ja zapierdzielam caly miesiac i to ciezko za poltorej tysiaka,a tu jeden z drugim wielki artysta kase se bierze.I jeszcze wmawia ze to ciezka praca.Poszedlby jeden z drugim do betonu to zobaczylby ciezka prace.Wielka zmowa panuje wszedzie i ceny trzymaja sztucznie zawyzone,i to takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 15 87
gorny moj,kurcze literowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vice foka
I racja ,że wszędzie naciągają,nawet w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hd...film,
Sorry. Jestem kamerzystą. Niech taki wafel kupi sobie sprzet za 20 tys. zł + samochód, zacznie robić filmy za 100 zł i tez będzie miał biznes. Po kilku latach sprzęt idzie na allegro za grosze bo technologia idzie a przeciez chcecie HD, blu ray i co może na darmo? Załosne i myslenie ludzi prymitywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hd...film,
Sorry. Jestem kamerzystą. Niech taki wafel kupi sobie sprzet za 20 tys. zł + samochód, zacznie robić filmy za 100 zł i tez będzie miał biznes. Po kilku latach sprzęt idzie na allegro za grosze bo technologia idzie a przeciez chcecie HD, blu ray i co może na darmo? Załosne i prymitywne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie skubanie
no..............a kanapek ze sobą brać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjw.qskorg
Kaja 15 17, Trzeba było się uczyć i kształcić...... ale jak siedzi w tobie leń to niestety musisz teraz "zapierdalać" przy betonie. Zainwestuj w sprzęt 30 tys. tak jak ja i lata ćwiczeń gry to tez będziesz zarabiać pod warunkiem, ze będziesz robić to dobrze w co wątpię. Narzekają najwięcej sami lenie którzy w życiu zamiast cos osiągnąć wolą ponarzekać na innych - to podła zazdrość!!!! Przyjmij gorzką prawdę o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 15 17
Po pierwsze to prosze mnie nie obrazac,po drugie to nie pracuje przy betonie a pewnej firmie zajmujacej sie posrednictwem.Zas co sie tyczy zekomych sprzetow i kamer po 30 tys.to chyba panowie zartujecie.Kamere video mozna juz kupic za 4-5 tys. A wiec dwa skrecone wesela i kamera sie zwraca.No chyba ze kamezysta jest nie wyksztalconym leniem,to kupuje drozsza kamere,ktora sama za niego pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 15 17
A jeszcze twierdzi pan ze klienci zadaja filmow w HD i rzekomo to jest az takie drogie_ To wyjasniam ,ze HD jest teraz standardem,nawet malutkie turystyczne kamery sa juz HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×