Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość ewela
Co do Amadeo:) Jedzenie było po prostu ekstra!!! Nigdy nie widziałam, żeby stoły tak się uginały pod ilością potraw:D Wszystko można było uzgodnić z właścicielami. Sami gotują, nawet wędliny były ich wyrobu(pycha). Sala pięknie przystrojona. Młodzi mieli kolorystykę biel+bordo i tak były dostosowane dodatki: bordowe świece i serwetki, białe kwiaty na stołach, stół młodych bordowa tafta i piękne ogromne świece weselne. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultacje
Planujesz ślub, wesele, a brakuje ci czasu i pomysłów? Zajmę się profesjonalnie wszystkimi przygotowaniami, od sali weselnej po sesję w plenerze. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej. Możliwe również same konsultacje w ramach jednego zagadnienia. Tanio!!! Więcej tel. 665181409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENka777
Witam, czy ktoś był z was na weselu w 5 dębach w Karczmie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o zespole Time z Bielska Podlaskiego? Grali u kogoś z Was na weselu? Widziałam filmik i podobają mi się bardzo, ale chciałabym opinię kogoś kto słyszał ich na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam tam na weselu i bylo bardzo fajnie pyszne jedzenie i duzo.dobra sala na wesele do 100os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Tydzień temu grał u mnie na weselu Time - gorąco polecam. Są rewelacyjni, goście zadowoleni na maksa baaaaardzo ich chwalili. Mimo, że wesele było niewielkie bo na 60 osób tak porwali wszystkich do zabawy, że parkiet non stop był zapełniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś chce zorganizować przyjęcie do ok. 30 osób, to na pewno BIESIADNA, jedzenie proste, takie domowe i bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalex
Który zespół jest lepszy Blue Sky Tremolo czy Tornado? Oczywiście oba zespoły są z Białegostoku Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tornado jest najlepszy zespół w białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 121
co sądzicie o weselu w sylwestra, czy to dobry pomysł? ( w sumie to goście będą na weselu a i na sylwestrze, będzie taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sylwestra wszystko droższe, chyba nawet wiecej sie placi za osobe, poza tym ludzie zamiast o panstwu mlodych (oczepiny) beda czekali jedynie na fajerwerki, czytalam sporo o weselach w sylwka, zdecydowanie wiecej minusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w wielu salach, akurat amadeo wydalo mi sie po prostu obskurne, jeszcze gorszy byl mendelson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która salę polecacie na wesela Promenada czy Lipcowy ogród?, albo jakieś inne propozycje w tej strefie. Jeszcze Knieja w Supraśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Amadeo jest ok. Promenada ma najlepszą obsługę w Białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka3
Jakiego fotografa polecacie na wesele? Nie musi być z Białegostoku, ale musi znać sie na swojej robocie. Cena nie gra roli, moze być najdroższy :) będa ludzie na poziomie, wiec musi mieć kulturę i prezencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalex
Bardzo mi zależy na Waszych opiniach co do tych dwóch zespołów, więc jedna opinia nic mi nie pomaga Proszę o opinie na temat Blue Sky Tremolo i Tornado z Białegostoku Poszukuję zespołu na własne wesele Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zosienka3. Ty najpierw sama skończ klasę a potem pytaj o fotografa.ha.. ha... Jak ktos szuka dj-a to jestem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie dj , może kogoś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ededede
a co myslicie o Lechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze Lech to dobre piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę żubra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akamarynek
Nie obrażajcie KOLORU. Oni byli, są i będą najlepsi. To, co piszecie tutaj, to czysta nieprawda. Są to zawodowi muzycy, lecz nie tacy poważni, jak myślicie! Parę osób z poczuciem humoru, tylko na pozór wydających się poważnymi :) Mają najlepsze aranżacje i najbardziej ambitne przesłanie w tekstach. Był to zespół disco polo, dziś jest to zespół uniwersalny. Uniwersalny zespół z tekstami dla każdego, dopasujący się do każdego wesela. Uwierzcie mi, jedna z wokalistek tego zespołu to wielce artystyczna i wrażliwa osoba. A takich osób się nie bójcie, tylko darzcie sympatią. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , orientowalam się co do wesela w sylwestra to wcale nie jest drożej, jest tak jak za normalne wesele, no może dj jest droższy ale sala nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie KOLOR jest fajny ,tylko laska jak idzie śpiwać na wesele to powinna być ubrana jak osoba w pracy a nie na dyskotece,bo ona jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie nie podoba ten zespół, ale jak ktos lubi disco polo to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, szukam opinii o sali "Ambrozja" w białymstoku, może ktoś tam był. Słyszałam same dobre opinie, ale informacji nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpis z internetu odnośnie Ambrozji. CZY TO PRAWDA? "warunki : nielogiczne , dopiero 5 min przed podpisaniem umowy dowiadujesz się że cena rośnie co roku o inflację wiec jak rezerwujesz rok przed licz +6zł za każdą osobę, dowiadujesz się też że napoje które stoją na stołach a nie są otwarte zabiera właściciel sali bankietowej - czyli nie są dla osób które za to zapłaciły , młodzi mają prawo wziąć tylko to co znajduje się na stołach bez napoi, gdzie w innych salach tego typu czegoś takiego nie ma całe jedzenia i picie należy do osób które za to zapłaciły , co więcej często młodzi mogą dostać różne prezenty od "sal bankietowych" typu tort, pokój, czy np jakąś swojską nalewkę prezenty są przeróżne w ambrozji natomiast nie ma co liczyć na prezenty a jeszcze to za co zapłaciłeś zostaje ci zabrane, ale daje 2 gwiazdki za ładną salę dobre jedzenie i obsługę, kolejnego wesela bym tam jednak nie zrobiła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Miałam tam swoje wesele, zapis jak najbardziej był taki w umowie, ale nie jest doliczany, ani ja ani moje dwie koleżanki które miały tam wesele też nie zostały takim czymś obciążone. Co do napoi to właściciel informuje że są nielimitowane, czyli dostawiane do samego końca, a więc jest tego dużo, i logiczne jest że nie otwarte zostają. Zresztą nie tylko napoje, ale i ciata, owoce, przekąski. Zabraliśmy tyle do domu, że jeszcze 2 imprezy można zrobić. Kelnerzy wszystko zapakowali w swoje pojemniczki, a nawet pomogli znieść do auta. A co do prezentów to sorki, ale nie ma nic za darmo, aczkolwiek właściciel końcówkę, np. 180 zł oddał nam na nową drogę życia, zresztą pytałam koleżankę jej też końcówkę oddał. Więc chyba mijasz się z prawdą koleżanko. Sala jest rewelacyjna, bardzo fajne możliwości świetlne, jedzonko znakomite, obsługa naprawdę na wysokim poziomie, wszystko na czas wymienione, nawet nie wiem kiedy, tak szybko i sprytnie. Zapytajcie znajomych którzy mieli tam wesele na pewno powiedzą to samo. Pozdrwiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×