Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość
Jeeżeli dobrze zrozumiałam , zostają też w domu weselnym czyli w Ambrozji, ciasta, przekąski itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Marianna
Jeśli może szukacie kogoś solidnego i sympatycznego zarazem do fotografii ślubnej w Białymstoku, to polecam serdecznie http://www.fotoduet.net - my co prawda zdecydowaliśmy się tylko na plener, ale byliśmy niesamowicie zadowoleni z efektów. Młodzi ludzie pracujący we dwójkę, ale widać, że doświadczeni i wiedzą po prostu co robią :) Dlatego uznałam, że należy się im chociaż takie podziękowanie. Aha - nie robią też dziury w portfelu, co w dzisiejszycg czasach jest też dosyć kluczowe ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita48
Cześć! Czy ktoś może bawił się na weselu, prowadzonym przez dj Piotra Kuźmę? Będę ogromnie wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o salę weselną to ja mogę polecić Niagarę. Byłam tam ostatnio świadkową i wszystko udało się świetnie. Nie ma się do czego przyczepić. Sala bardzo ładna, dobre jedzenie, miła obsługa, same pozytywy. Młodzi mówili, że cenowo też do przełknięcia. Więc może zainteresuj się tą salą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany mimiak
hej mam pytanie nie wiecie ile jest za sale u Wiesia? może ktoś ma namiary na nich ? i jak tam jest wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Wiesia 120 zł od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś jakie ceny w Niagarze, cenowo do przełknięcia, to może być różnie. Szukam sali na komunię córki. Wiecie czy oni organizują takie przyjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizują ,50 zł od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie natemat zespołu Akustyczni z Białegostoku? Ktos zna, poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niagarze ceny są jak najbardziej przystępne. Trudno powiedzieć ile zapłacisz to zależy od ilości dań i tym podobnych rzeczy. Byłam tam na kilku imprezach i sama organizowałam chrzciny. Na pewno nie pożałujesz jeśli właśnie u nich zrobisz komunię. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a jedzenie na pewno będzie pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salę u Wiesia rewelacyjne jedzenie najlepsze jakie jadłam w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Wiesia cena około 170 za osobę ale w tym jest wszystko wiejski stół i tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Wiesia, chociaż nazwa taka sobie ale za to jedzenie na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eureka!!!! I wszystko jasne kto steruje forum Frix Białystok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtyeunhjqa
to chyba ta laska z Supraśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to laska kulaska z pociagu malkinia sochaczew;;;blamuszka mala krzekocinka. a kreci i kreci i kreci fikusna wypowiadaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam na tym frixie B. siedzą wieczne panny młode i nakręcaja się bazgrząc po kilka tys. postów. Chyba nie maja swojego zycia prywatnego i maja w tym swój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi hi hi ,psi psi psi ,glupcio pisze malpka spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna normalna osoba nie będzie udzielała bezinteresownie i żyła swoim weselem latami, są obowiązki i życie..... rodzina, praca,dom,dzieci....... można opisać wszystko w kilkunastu, 20 góra 100 postów, ale nie 3,4,5,6..... tys. chyba, że jest się wyjątkowym manipulantem i robi się to w celu ciągłej promocji swojej firmy,albo za to płacą o czym było głośno w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdź na forum wizaż ,to dopiero zobaczysz jak tam mohery podniecają się swoim weselem a innym rozkazują robić tak jak im się podoba,jak wyłąmiesz się przed szereg to cie zbanują i już do tego forum nie masz dostępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos zna zespol Music Style z bialegostoku .prosze o informacje na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol Music Style Bialystok? nie jestem pewna czy oni sa z Bialego,ale graja dobrze.Trzech facetow i babka.Jeden z nich napewno gral w Wasilkowskiej Raji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzi14
sala w Sokołach Marysieńka organizowaliśmy tam własne wesele ,wszystko zostało dopięte na ostatni guzik ,suto zastawione stoły, bardzo dobra obsługa ,jedzenie znakomite, goście wyszli zadowoleni z wesela polecamy w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Music Style to bialostocka kapela,a co do grania to calkiem fajnie graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze bialostocki-wasilkowski ,ale co to zmiemia? graja ok. i polecam ten zespol.graja fajnie ,ale za malo disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy o tym samym zespole piszesz,bo disco polo to oni graja az w nadmiarze.bylem na weselu gdzie polowa to byla z tego gatunku.wydaje mi sie ze to chyba zalezy co z mlodymi ustala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar isc z zona na andrzejki na Music style i dopiero podziele sie opinią po imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffootoyuuk
Hm..... Znam większość zespołów, ale o tym jakoś nic nie słyszałem, chyba ktoś tu monolog prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×