Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość jokitoki
Jeszcze zapytaj kogo masz poslubic.Ktory kandydat na meza lepszy,czy byly czy obecny.Sami sobie reklame robicie i wytykacie innym ze sa niby bezrobotni.Obejrzyj sobie video z wesel i bedziesz wiedziec,a nie podkrecasz reklame,ze niby ktory zespol lepszy.Mam pewnosc ze oba sa beznadziejne.A jak tobie dobre to se wez i nie zadawaj glupich pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to jest to forum, żeby się wymieniać poglądami, zresztą z człowiekiem na takim poziomie szkoda czasu rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprynka osiemnastka
a co boli cie dj.u ze ludzie biara zespoly a nie dj. wasza dj.owska muzyka to dobra na dyskoteke,a nie na wesele.i jezeli jestes tak dobry jak piszesz,to czemu sie denerwujesz.przeciez masz tyle roboty.ha ha ,no co nie prawde mowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorothy,Am.
Ludzie,ludziska,kazdy wybiera co chce.Niech sie reklamuje kto uwaza,a my i tak dokonamy swojego wyboru.DJ czy zespol; jednemu to drugiemu tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Jeśli szukacie ciekawego miejsca na wesele w Białymstoku, koniecznie odwiedźcie serwis www.GdzieWesele.pl/Bialystok/ Teraz znajdziesz tam także zespoły weselne, DJ, fotografów, kamerzystów, auta do ślubu, kwiaciarnie, firmy dekoratorskie i konsultantów ślubnych, czyli wszystkie firmy z branży weselnej, które są niezbędne do zorganizowania udanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshnipa22
Dziewczyny co jest z frixem??? PILNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Krakow
typowe podejscie śledzików!!! Pomimo że sie nie ogłaszam na forach to je przegladam bo czasem jakiś termin sie zwalnia w ostatnim momęcie. Muszę zaglądać tu częściej bo kabarety lepsze niż na komisjach śledczych. Co to znaczy ze dj gra tylko na dyskotekach? Dj maja taką samą muzykę co zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka.24
Takie opinie od zazdrosnych dj sa podle, widocznie juz ludzie maja dosyc dj. A ty pewnie puszczasz na weselach Hej Listonoszu -zazdrosniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr47csgsok
Ty ,,momęcie,, do szkoly wiesniaku do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr47csgsok
Udajesz pana z Krakowa,a pisac w jez. ojczystym nie potrafisz.Wstyd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizorek22
Jestes z Krakowa, tak jak ja z Kamczatki.Sam jestes sledz z kompleksem wielkosci wieloryba.Dj co gra jak zespol! ha ha, a na czym ty grasz ,na akordeonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ.41
Niektorym dj wydaje sie ze granie na instrumencie to to samo co nacisnac play i stop. tylko na tyle stac was Dj. Jak nie masz pojecia ile pracy trzeba włozyc zeby nauczyc sie grac na jakimkolwiek instrumencie, potem cwiczyc warsztat na próbach to sie nie wypowiadaj. Wystarczy poczytatać jacy to "najlepsi" pseudo dj pisza w kółko na forum. Nawet nie doruwnujesz do pięt zespołóm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia,.
Na laptopie gra. Akordeon to dla uzdolnionych i pracowitych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo198411
Hej, czy ktoś może był na weselu w Hotelu Pod Herbem? Jak jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos was pogodzi
jakis kataklizm na was trzeba pieniacze,jak z jednej tak i drugiej strony.bezboznicy plujacy jadem.oczy nawzajem sobie wydrapujecie dla udowodnienia czegos co nie da sie udowodnic.zespol na zespol,dj. na dj. pluje i oskarza,bo sam ma o sobie wysokie mniemanie,niech ludzie was ocenia,a nie oceniacie sie sami.uwazacie sie za najlepszych a swoja konkurencje za najgorsza zmore,ale czy tak jest faktycznie? czy oceniacie uczciwie? otoz nie,bo widzicie tylko czubek swego nosa.przestancie sie wzajemnie oskarzac!bo kazdy z was czym by sie nie zajmowal nie jest idealny.czy nie wiecie ze ci co chca byc pierwszymi beda ostatni.! jestescie naprawde plugawi,w swoich osadach, i ten brak szacunku blizniemu,odbije sie na was czy w chorobie,czy w pracy czy tez w zyciu prywatnym bo Pan nasz jest sprawiedliwy.Zaprzestancie byc dziecmi zlego,uwierzcie w siebie i swoich bliznich,a tylko wtedy Pan wasz wam poblogoslawi,w innym przypadku,biada-biada wam siostry i bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enjoy.26
Sprawa jest taka ze mamy rozne gusta,a wiec w to nie wnikaj, ze wole corke ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny1
zespolakord.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny1
www.zespol-akord.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie. Chciałabym polecić z całego serca zespół który grał na moim weselu w sierpniu ubiegłego roku. Nocny Kwartet to grupa z Białegostoku grająca tylko i wyłącznie muzykę na żywo . Mogę się mylić ale mają 8 instrumentów, 3 waklistów- 2 mężczyzn + dziewczyna. Nie są drodzy w porównaniu do innych a prezentują bardzo wysoki poziom, barszo sympatyczni uśmiechnięci ludzie. Prowadzący inteligentny facet który wie co kiedy powiedzieć . Przed weselem miałam sporo obaw ponieważ wzięłam ich z polecenia znajomej, obejrzałam filmiki , troszkę posłuchałam , upewniłam się że to dobry wybór gdy posłuchałam głosu wokalistki w jej utworach( Sylwia Wojciechowska) . Jeśli są jakieś Panie z Białego moge udostepnić płytkę. - Robię im reklame wszędzie gdzie się da bo zapewnili że zapamiętam swoje wesele jako najpiękniejszą noc zycia, mnie to nic nie kosztuję a lubie dzielić się szczęściem :) Idź tam gdzie się boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolniak. VI
Moge polecic wszystkie zespoly Bialostocko-Podlaskie.Sa bezprzecznie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolniak. VI
Polecam Dj z ziemi Podlaskiej,naprawde jest to elita na Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globalistem schulc
polecam wszystkich na calym swicie.ludzkosc jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomożcie - ma dylemat co do wyboru sali na 270 osób.. Ładna jest w Dworku Czarneckiego, podoba mi się także w TRIO, a co myślicie o Santanie? Czy pomieści tyle osób? Nie będzie za ciasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz i Malgorzata
My mieliśmy wesele na 310 osób w klubie galop. Jesteśmy spod Warszawy i było fajnie,ale gdybyś szukała fajnej dekoracji świetlnej sali to polecam firmę DJ TooFun. Wiem ze mieli zmienić nazwę ale mam gdzieś numer do nich. Może poszukaj w googlach. Naprawdę polecam. Wszystko było ładnie w ciepłych kolorach, a kamerzysta nie musiał nawet zapalać tych swoich beznadziejnyh lamp doswietlajacych, dzięki czemu mamy super film i wszystko wyszlo piękne, naturalne, a nie w jednym kolorze bialej lampy. Dziewczyny naprawdę polecam. Jak mój Robert zobaczył i był zadowolony,to musiało być naprawdę super. Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eDarling
Czarnecki spokojnie pomiesci Twoja liczbe gosci,i co wazne jest to napewno lokal na poziomie.Moim zdaniem jest jak najbardziej godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może namiary na fajny i niedrogi samochód do ślubu? Nie chodzi mi o limuzynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedzi. Rodzice jednak nalegają na Santanę, a my słysząc tyle niepochlebnych opinii na temat tego lokalu mamy ogromne wątpliwości. Dworek rzeczywiście jest gwarantem tego, że sala będzie wystarczająco dużo, w Trio także, ale w Santanie już nie. W Santanie niektórych gości można usadzić w dwóch oddzielnych "bankietówkach" jak to nazwał właściciel - dla mnie natomiast były to jakieś "klitki" w których za żadne skarby bym nie posadziła swoich gości. Zresztą wszyscy goście muszą być na jednaj sali wraz z parą młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie jeszcze proszę opinie na temat podawanego jedzenia w Dworku Czarneckiego, Trio lub Santanie (bo narazie tylko te lokale biorę pod uwagę przy wyborze lokalu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×